Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Вчителі – добрі помічники громади

Опубликована 5-10-2012, 13:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Досить частим гостем у редакції газети «Маяк» є Сазоно-Баланівський сільський голова Є. Л. Малайдакова. Вона заходить до «маяківців», щоб розповісти  про добрі справи громади, подякувати активістам.

Ось і напередодні Дня вчителя Євгенія Лігорівна завітала до нас на гостини, щоб привітати своїх помічників – мудрих, інтелігентних, досвідчених вчителів Горьківської (на чолі з директором Н. О. Церковною) – фото 1 та Сазоно-Баланівської шкіл (на чолі з директором Ж. М. Карпенко) - фото 2. Сільський голова розповіла також про їхню людську доброту, висловила вдячність за постійну допомогу і турботу.

- Я зі стовідсотковою упевненістю можу сказати, що вчителі Горьківської та Сазоно-Баланівської шкіл завжди допоможуть, порадять і, без сумніву, розкриють талант дитини, - говорить Є. Л. Малайдакова. – Ці педагоги працюють з учнями, не покладаючи рук. У школах постійно проходять святкові заходи, активними учасниками яких є і учні, і вчителі. Завдяки цим педагогічним колективам проходять прекрасні концертні програми на селі.

А ще, за словами Євгенії Лігорівни, ці педколективи ніколи не стоять осторонь сільських проблем, а, навпаки, живуть турботами громади. Вчителі постійно беруть активну участь у благоустрої сіл, вони є надійними помічниками сільського голови.

Хорошої думки Є. Л. Малайдакова і про колишнього директора С.-Баланівської школи – О. В. Рекало. Олександра Володимирівна на посаді директора пропрацювала 25 років. За цей період, звісно, здобула глибоку шану і повагу серед учнів, колег, односельців. Сьогодні О. В. Рекало працює у С.-Баланівській школі бібліотекарем. Її щире серце і лагідна душа є такими ж відкритими для школярів, педагогів. Жінка і сьогодні переймається проблемами цього навчального закладу і громади.

Звичайно, з такою командою однодумців, з командою розумних і трудолюбивих вчителів сільському голові працюється в радість. Напередодні Всесвітнього дня вчителя Євгенія Лігорівна вітає педагогічні колективи Горьківської та Сазоно-Баланівської шкіл на чолі з їх директорами з професійним святом. Бажає міцного здоров’я, натхнення, творчості, невичерпної енергії, ентузіазму. А також висловлює велику вдячність за допомогу в усіх добрих справах, що здійснюються на благо громади.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.