Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

На море – велосипедами

Опубликована 28-09-2012, 12:35 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Улітку багато сімей вирушають на відпочинок до моря. Хтось обирає для поїздки комфортний автобус, комусь до вподоби подорож потягом - кожен піклується про  поїздку, хоча для більшості це просто переміщення з пункту А в пункт Б. Але насправді поїздка може бути і самим відпочинком — веселим, активним та екстремальним.

Наші земляки, нині радомишляни, Микола та Альона Ляпунови зі своїм 3-річним сином Кирилом цього літа зробили свій відпочинок дійсно неймовірним і вже точно незабутнім. Про їхню неординарну подорож розповідали різні сайти у мережі Інтернет та телеканали. Ми ж зв’язалися телефоном з родиною Ляпунових і попрохали розповісти про гомінку історію.

Як повідомили Микола та Альона, на відпочинок до моря вони вирушили на велосипедах. Подорозі з Радомишля до Миколаєва трапилось багато пригод і цікавинок. Ця поїздка для них стала однією з неймовірних подій в їхньому житті.

На двох власноскладених велосипедах, з наметами та змінними речами Ляпунови подолали відстань понад 1 тис. км, проїжджаючи за день близько 100 км. Харчування та воду купували в придорожніх кафе і магазинах. На ночівлю спинялися, коли стемніло, розбиваючи намет недалеко від траси. Зранку продовжували шлях. Поїздка до Миколаїва тривала п’ять днів. Там на них чекали їхні друзі, з якими вони вирушили далі до моря. Відпочивши на морі, сім’я знову сіла на велосипеди та вирушила додому - до Радомишля, шлях на повернення до якого також зайняв 5 днів.

Протягом подорожі родина відвідала багатьох своїх знайомих та родичів, безліч міст, познайомились з їх околицями та історією, що зробило відпустку насиченою.

Без сумніву, подорож сім’ї Ляпунових є вражаючою і незабутньою, перш за все, для них самих. Адже мало хто ризикне їхати з маленькою дитинкою в таку далечінь. Та, зважаючи на креативність наших земляків,  їхню самовпевненість і відвагу, певно, ними буде звідано ще не один маршрут. Тож чекатимемо на нові звістки від родини Ляпунових

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.