Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Оточи себе красою!

Опубликована 6-08-2012, 10:05 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Помешкання добрих і щиросердних людей завжди видно здалеку. Там буяють зеленню і яскравим цвітом рослини. Вони можуть радувати наш зір у невеликому палісаднику, в прилаштованому на балконі ящику, за двором чи просто на підвіконні... І в цьому ми твердо переконалися, провівши конкурс «Оточи себе красою!» . Ще кілька тижнів тому на сторінках районного видання ми звернулися до усіх читачів з проханням повідомляти адреси  найкращих, на їхню думку, господарів і господинь Богодухова, подвір’я яких радують око оточуючих.

Минулого вівторка, 31 липня, редакційна група здійснила об’їзд домоволодінь за вказаними адресами. Ми побували у найвіддаленіших куточках міста – від Семенового Яру до Москаленок…

Варто зазначити, що справних господарів та господинь у нашому місті не так уже й багато. Були зазначені навіть такі адреси, фото яких просто соромно було ставити для голосування. Адже біля їхніх помешкань ми побачили замість квітів бур’яни і навіть амброзію. Однак більшість – люди, які справді вболівають за благоустрій і прибудинкової території, і власного подвір’я, та й вулиці зокрема. І їх по праву можна назвати окрасою Богодухова.

Коли ми підбивали підсумки голосування, то звернули увагу на те, що думка людей, які голосували на сайті «Городской портал Богодухова» і редакційна оцінка співпали з думкою міської ради (див. матеріал про міський огляд-конкурс). Отож, ще раз можна зауважити, що відмінних господарів видно одразу.

Аби не тягнути інтригу далі, радо сповіщаємо вам, шановні читачі, результати конкурсу «Оточи себе красою!»:

місцеВ.А. Шутько  (вул. Горького, 13) – фото 1;

II місце –  Н. М. Ульянова (с. Москаленки, буд. №75) – фото2 ;

III місце розділили  між собою жителі вулиці 8-го Мехкорпуса, 7 (квартири 6 і 3) - З. Г. і М. В. Борисенки, О. В. Степаненко та Н. Г. Церковна з четвертого будинку . 

Ці люди - дійсно творчі, вправні господарі. Вони, немов ті бджілки, трудяться не покладаючи рук. Повз їхні  помешкання неможливо пройти, не озирнувшись.

Хотілося б сказати кілька хороших слів на адресу тих жителів, які хоча і не стали переможцями, та все ж вони є патріотами свого рідного краю, тому що дбають про свою вулицю, прибудинкову територію. А це – Т. Г. Безпалько (вул. Котовського, 40), Віра Харченко та родина Мальцевих (вул. Катукова, 4, 5-й під’їзд), Л.В. Кравченко (вул. Охтирська, 17), Л. Б. Повойко (вул. Калініна,с. С. Яр), В. О. Ярошенко (вул. Гомолка, 43).   

Сподіваємось, що до когорти кращих господарів наступного року долучиться ще більше людей. А ми, редакція газети «Маяк», залюбки побуваємо у вас вдома і неодмінно надрукуємо про кращих  у газеті.

Коментарі:

Додати коментар
  • Korzhik

  • 13 августа 2012 20:32
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 10.09.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 13
  • Публикаций: 1
^
Красиво good

--------------------
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.