Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Злочинців засуджено

Опубликована 3-08-2012, 11:30 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Злочинців засуджено

Нещодавно Богодухівський районний суд оголосив вирок по кримінальній справі, яка набула широкого резонансу і в нашому районі, і за його межами. Адже протягом року троє чоловіків, віком від 28 до 31 років, встигли накоїти чимало лихого.

Один із трійці – 28-річний мешканець Богодухова, який свого часу відбув чотири роки у місцях позбавлення волі за скоєння розбійного нападу. Після звільнення замість того, щоб знайти роботу, він знову вдався до кримінального «промислу». Його жертвами стали як знайомі, так і незнайомі жінки. В одному випадку він шахрайським шляхом заволодів грошима та ювелірними виробами. В іншому, щоб відібрати коштовності, здійснив напад (мало не задушив подушкою), а в третьому – пограбував жінку, угледівши, як вона поклала в кишеню 500 гривень. Але найзухвалішим злочином у цьому переліку стало зґвалтування його знайомої, яке він вчинив разом із 28-річним мешканцем сел. Шарівка Богодухівського району - іншим фігурантом цієї кримінальної справи.

Тож цього разу йому вже довелося відповідати за чотирма статтями Кримінального кодексу: ч. 2 ст. 187 (розбійний напад, вчинений повторно), ч. 2 ст.186 (грабіж, вчинений повторно), ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене групою осіб, за попередньою змовою, повторно) та ч. 3 ст. 152 (зґвалтування, вчинене групою осіб).

Крім зґвалтування, що було скоєне у травні 2011 року в лісі поблизу сел. Шарівка Богодухівського району, усі інші злочини були вчинені ним у місті Харкові взимку 2010 – навесні 2011 року. Його спільником у шахрайських діях став 31-річний мешканець міста Харкова (також раніше судимий за вчинення грабежу), який до того ж скоїв крадіжку каблучки у колишньої дружини. Чоловікові було пред’явлено звинувачення за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 185 та ч. 2 ст. 190 (повторно вчинені крадіжка та шахрайства). До речі, він єдиний з підсудних визнав свою провину у повному обсязі і відшкодував заподіяні збитки, що було враховано судом при винесенні вироку.

Втім, зібраних працівниками міліції у ході досудового слідства доказів було достатньо для визначення кожному із обвинувачених відповідного їхній провині покарання. Державне обвинувачення довело вчинення злочинів підсудними за усіма епізодами.

Призначаючи покарання, суд врахував тяжкість вчинених злочинів та  відношення підсудних до скоєних ними діянь. Так, перший підсудний за сукупністю злочинів отримав 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Другий - за ч. 3 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України засуджений до 8 років позбавлення волі. А ось третьому підсудному, враховуючи його щире каяття, а головне – активне сприяння у розкритті злочинів, суд призначив покарання за сукупністю злочинів – 1 рік 4 місяці позбавлення волі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.