Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Чи будемо з водою?

Опубликована 13-07-2012, 09:25 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Чи будемо з водою?


Вже протягом тривалого часу для жителів міста настання літньої спеки і відсутність води у водопроводі – речі взаємопов’язані. На жаль, не став винятком і нинішній рік. Яка причина перебоїв у водопостачанні Богодухова? – пояснює головний інженер КП «Богодухіввода» В.М.ТЮТЮННИК.

- Перш за все, я б не стверджував так категорично. Із 8 водозаборів міста проблема із водопостачанням у літній період існує тільки на двох – Північному і Південному. Основною причиною цього є зростання водоспоживання через суху спекотну погоду, найперше для поливу присадибних ділянок, та відсутність технічних можливостей у мережі для забезпечення постачання води у необхідних обсягах.

Решта ж 6 водозаборів (вулиці Охтирська, Катукова, Комарова та інші) забезпечують споживачів водою цілодобово і у звичному режимі.

- Які заходи вживаються для забезпечення стабільного водопостачання?

- І міська, і районна влада працюють над створенням умов для безперебійного забезпечення міста водою. Зокрема, за кошти міського бюджету виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво глибинної артсвердловини у північній частині міста та реконструкцію насосної станції і спорудження водопроводу від водозабору на вул. Катукова до центральної частини. Це дасть змогу в літній період додатково отримувати до 1,5 тис. куб. м води на добу. Цього буде достатньо для потреб Богодухова, в тому числі і в літній період.

Будівництво водопроводу розпочалося ще торік. Всі роботи здійснюються за рахунок субвенції з обласного та державного бюджетів. Однак цього року, на жаль, кошти ще не надходили.

- Без води у спеку – такого і ворогу не побажаєш. У чому вбачаєте вихід на сьогодні?

- Ми робимо і будемо робити все можливе, аби люди отримували воду щоденно. Однак води, що добувається, у такі засушливі дні недостатньо, щоб забезпечити нею споживачів цілодобово. Але у вранішні та вечірні години вона буде подаватися регулярно.

Від імені нашого підприємства звертаюся до усіх споживачів, а особливо тих, які проживають у нижній частині міста, з проханням тимчасово припинити використання води для поливу присадибних ділянок. Адже від цього страждають мешканці не лише верхньої частини міста, а усі богодухівці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.