Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Патріот своєї справи

Опубликована 18-05-2012, 10:36 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Олена Леонідівна Пєтрова працює квартальною з 2010 року. Їй підпорядковані такі вулиці: Радянська, Пролетарська, Горького і провулки: Вєдєнічева, Радянський, Грінченка, Північний.

Незважаючи на свою зайнятість, відповідальну роботу в КУ «Богодухівський будинок-інтернат», де О. Л. Пєтрова працює молодшою медсестрою вже 15 років, вона все-таки знаходить час, аби вирішити хоча б одну з безлічі проблем, що турбують жителів.

За досить малий стаж роботи квартальної, Олена Леонідівна зарекомендувала себе як відповідальний і сумлінний працівник. З перших днів своєї діяльності вона чимдуж взялася за упорядкування вулиць. Наприклад, минулого року змогла згуртувати людей по вулиці Пролетарській (а їх було 15 чоловік), і всі разом прибрали стихійне звалище, яке псувало всю красу вулиці. Та, на жаль, за словами О. Л. Пєтрової, люди самі не цінують свою працю. Лише встигли ліквідувати звалище, як цього року після танення снігу знову побачили знайому картину. «Я не можу зрозуміти поведінку людей. Для чого шкодити самим собі», - говорить квартальна.

На щастя, не всі люди однакові. Є активісти, які дбають про охайність як прибудинкової території, так і вулиці. І з підтримкою таких жителів, упевнена, квартальна зможе зробити ще багато хороших справ.

Сьогодні Олена Леонідівна переймається проблемою ремонту дороги по вул. Пролетарській. Звичайно, про асфальтовану дорогу можна тільки помріяти, а от заслати її хоча б шлаком, мабуть, можливо. З таким проханням зверталася до начальника «Богодухівжитло»  Н. М. Ярошенко. Є все-таки надія, що людей почують і допоможуть.

Дивлячись на запальний характер О. Л. Пєтрової, розумієш, що люди зробили вірний вибір. Хочеться побажати квартальній бути такою ж цілеспрямованою й надалі. А головне, аби жителі підтримували у всіх починаннях.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.