Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

День космонавтики – і їхнє свято!

Опубликована 10-04-2012, 10:48 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

 

Цех №35. Директор БЕМЗу  М.Б.Пушкарь (другий зліва) обговорює з працівниками заводу поточні питання. Зліва направо: інженер-технолог О.І.Колосок, М.Б.Пушкарь, слюсар механозбірних робіт О.В.Гарбуз, слюсар механозбірних робіт С.В.Варченко, слюсар О.П.Івах, токар-револьверник Р.П.Орел.

С.В.Варченко, який працює на заводі з 1984 року, говорить:

- Скажу без перебільшення, що радіозавод для нас став уже рідним. Переважна більшість моїх колег не випадкові люди, трудяться не один рік. Тож хочу привітати з професійним святом працівників і ветеранів заводу, побажати здоров’я, благополуччя і достатку. Хай у всіх справах вас супроводжує вдача.

 

 

Традиційно, напередодні Дня космонавтики, наша газета  завітала на гостини до славно-звісного цеху № 35 Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання  Комунар», де і сьогодні виготовляють продукцію космічного призначення – комплектуючі, які входять до складу системи управління ракетоносіїв «Протон», «Зеніт» (всього більше 200 найменувань).

Цьогоріч виповнюється 35-річний ювілей, як на базі кабельно-шнурової дільниці цеху №32 ДНВП «Об’єднання «Комунар», заснованої у 1968 році, було створено завод радіотехнічних виробів.

 

Сьогодні у підприємства, звичайно, не ті потужності, що раніше. Але вже те, що у вихорі складних 90-х і не менш напружених економічно 2000-х, БЕМЗ, на відміну від інших таких же заводів, працює – уже  перемога! Минулого року колектив заводу до Дня Незалежності був нагороджений дипломом Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота фортуна» у номінації «За вагомий внесок у розбудову держави»  і медаллю «20 років Незалежності».

 

Зараз на заводі трудяться 236 працівників, з яких більше 100 –ветерани. Середньомісячна зарплата становить 2455 грн. За перший квартал цього року заводом випущено товарної продукції на суму 3 млн. 201 тис. грн., податків сплачено 244 тис. грн.

 

Як зізнається сам директор  М.Б.Пушкарь, котрого пов’язують з заводом майже сорок років життя, наразі для  підприємства не досить легкі часи. Зокрема, великих труднощів додає проведення тендерів. Тож доводиться шукати нові шляхи виживання у непростий період ринкових відносин.

- Я щиро вдячний за велику увагу до підприємства з боку генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Л.Ю. Сабадоша. Саме завдяки його активній життєвій позиції наш колектив збережено, БЕМЗ виконує низку замовлень, працівники отримують стабільно зарплату, - говорить Микола Борисович.- Є підримка і з боку районної влади. Завдяки ефективній співпраці з районною державною адміністрацією на чолі з В.М.Бєлим наразі наш завод виконує низку замовлень по соціальному розвитку місцевої інфраструктури. Зокрема, працюємо над виготовленням автобусних зупинок, дитячих майданчиків, сміттєвих баків. У цьому питанні хочу відзначити активність міської ради, Павлівської, Крисинської, Вінницькоіванівської, Сіннянської, Сухининської, Сазоно-Баланівської, Петропавлівської, Івано-Шийчинської  сільських рад. Небайдужі до розвитку своїх громад і депутати: приміром,  депутат райради О.Л.Ширіня замовив дитячий майданчик для Червононивської сільської ради.

 

 


ФАКТ.  Державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання Комунар" - підвідомчче Національному космічному агентству України. Історія і трудовий шлях виробничого ДНВП "Об'єднання Комунар" бере початок з 1927 року, коли в Харкові була створена дитяча трудова комуна імені Ф.Е. Дзержинського, керівником і ідейним натхненником якої був відомий педагог О.С. Макаренко. Отож, саме цього року підприємство відзначає   своє  85-річчя.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.