Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Є в нашім краї небайдужі люди

Опубликована 6-04-2012, 10:31 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Почути людське горе, відчути, що комусь потрібна допомога, під силу лише тому, хто відчув на собі гіркоту втрати і пройшов всі життєві перепони. А такою людиною є у нашому районі голова Богодухівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В. П. Деркач. Це – людина щирого серця і доброї душі. Людина, яка небайдужа до чужого горя.

…Сім років тому я втратила дорогу мені людину – коханого чоловіка Григорія Петровича. У 2004 році лікарі поставили страшний діагноз – рак. Звичайно, з таким вироком не могла змиритися, робила все можливе і неможливе, аби врятувати його. Однак… У 2005 році мій чоловік помер.

Хто втрачав близьку людину, той зрозуміє, яке це невимовне горе. З мого життя зникли всі кольори, все стало чорним. До сих пір не можу вибачити собі, що відпустила чоловіка ліквідовувати наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. А сталося це 3 травня 1986 року. Того дня з Богодухова на допомогу вирушило три «камази», серед водіїв був і мій чоловік. Проводжаючи, благала: «Не їдь, відмовся!»  Та у відповідь почула: «Людям потрібна допомога…».

Рятуючи життя інших, він занапастив своє. Його героїчний вчинок завжди пам’ятатиме родина. Та прикро, що про героїзм ліквідаторів забуває наша держава. Втративши чоловіка,  втратила і пільги, якими можуть користуватися вдови ліквідаторів. Звісно, я не сиділа склавши руки. Зверталася у відповідні  інстанції, та, на жаль, усе марно.

Минали роки… І лише в січні цього року випадково зустрілася з вдовою чорнобильця О.В. Кулик. Поспілкувалися, поділилися наболілими проблемами, обмінялися номерами телефонів. Я безмежно вдячна цій жінці за те, що, незважаючи на свою зайнятість, вона розповіла про мою проблему голові БРГО «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В. П. Деркачу.  Валерій Петрович приїхав до мене на роботу, переглянув документи покійного чоловіка і сказав: «Справедливість треба відновити». Тож, не вагаючись, почала діяти.

Вивчивши подані мною документи, Харківська міжвідомча експертна комісія встановила зв’язок смерті чоловіка з роботами по ліквідації наслідків на ЧАЕС. І в березні цього року я отримала посвідчення вдови з відновленням всіх прав.

Щиро дякую В. П. Деркачу за його небайдужість до чужого горя і болю. Дай, Боже, Вам, Валерію Петровичу, міцного здоров’я і довгих років життя без смутку.

 

Н. Супрун,
вдова чорнобильця

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.