Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Головне звання - мама

Опубликована 7-03-2012, 13:21 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

 

День чарівності, ніжності, ласки, тепла... Мабуть, більше ні про яке інше свято не можна сказати цих слів. Тільки про свято жінки і весни – 8 березня. Своєрідний день сім’ї – бабусь, мам, дружин, донечок, сестер. А це найголовніше, що може бути в житті, - говорить Маргарита Церковна - старший слідчий РВ ГУ МВС України в Богодухівському районі.

 

- Якщо освіту, професію можна здобути - треба лише мати бажання та впевненість у власних силах, то жіночність – це дар, яким нас нагородив Господь. Адже головне призначення жінки – підтримувати родинний вогник. І напевно, материнство - те єдине, що сьогодні вирізняє жінку в професійному світі. Звичайно, є багато спеціальностей, які не під силу прекрасній статі. Однак, де б жінка не працювала, скільки годин поспіль, і якою змореною не була, вона все одно знайде в собі сили посміхнутися дитині. Та скільки не дай їй роботи, вона все одно ніколи не зможе повністю включитися в неї, щоб з головою, стовідсотково і забути про власне дитя. Вона знайде бодай секунду, аби зателефонувати додому чи в школу, садочок…

 

Маргарита родом з Коломацького району. А з Богодухівщиною вона познайомилася майже 13 років тому, одразу після закінчення університету внутрішніх справ. Тоді дівчина приїхала сюди у відрядження…

- Звичайно, були вагання у правильності вибору, поривання змінити професію. Однак проходив час, знову робота, справи, і все ставало на свої місця. Інакше, як «доля» і не скажеш. Просто так мало бути, - говорить Маргарита. – І я рада, що все склалося саме так.

 

Сьогодні вона майор. Утім свої досягнення жінка вважає лише гарним приводом, аби її сім’я пишалася нею. Головне її звання інше. За нього не дають зірочок, бо воно в серці, душі. Це звання – мама.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.