Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

До людей - з добром

Опубликована 2-03-2012, 10:24 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85
До людей - з добром


Сьогоднішньою нашою розповіддю ми продовжуємо публікації в рубриці «Знайомтесь, ваш квартальний». Так, саме про квартальну Любов Анатоліївну Векленко, яка вже близько 30 років працює на дільниці: пров. Ударний, Червоний Яр, Колгоспний, вул. Оксенича, Червоний Яр, Леніна від №201 до кінця, Москаленки і Палянишники.

Звичайно, ділянка немаленька. Агрохімік-грунтознавець за професією, Любов Анатоліївна все життя пропрацювала в колгоспі «Перемога» ( з 1976-го по 2006 рік) та два роки в ФГ «Валері» агрономом і майже стільки ж вона виконувала обов'язки квартальної. А народилася вона в сел. Гути, мама її – вчителька місцевої школи, тато все життя працював на цукрозаводі. До Богодухова приїхала разом з чоловіком Іваном Федоровичем після закінчення сільськогосподарського інституту ім. Докучаєва у 1976 році та так і залишилась тут на все життя. Виростили разом з чоловіком сина і доньку, зараз не нарадуються чотирьом онукам, не нахвалиться Любов Анатоліївна невісткою і зятем.

- Мої рідні у всьому мене підтримують і допомагають, - говорить жінка. А роботи у квартальної немало. І характеристики скласти, і довідки про стан сім’ї, і подвірний обхід перед святами, щоб жителі привели території біля дворів до порядку. Веде Любов Анатоліївна і господарчі книги по Палянишниках і Москаленках. Нещодавно разом з електриком з «Богодухівжитла» обходила ділянку щодо складання кошторису на освітлення вулиць.

- Хочу відзначити, що з нами, квартальними, тісно співпрацює міська рада. Нас часто збирають на різні наради, та й ставляться до нас з повагою, особливо останні роки, - відверто говорить Л.А.Векленко.

А зараз вона переймається проблемою ремонту дитячого майданчика біля будинків №225-227 по вулиці Леніна. Встановлено майданчик не так давно, а він вже потребує ремонту, бо «дорослі діти» не знають куди дівати свою силу і випробовують її на ігровому майданчику.

До квартальної звертаються з усілякими проблемами і всі їх хотілося б вирішити. Тож Любов Анатоліївна докладає всіх зусиль, щоб на її дільниці не було конфліктів. Проблеми такі, як у всіх квартальних – всі люди різні і по-різному ставляться до порядку на вулиці. Хто тримає прибудинкову територію в порядку, насадить повесні квітів, а до кого необхідно декілька разів прийти, щоб вони слідкували за чистотою біля власного будинку.

І хоча Любов Анатоліївна вже три роки, як на заслуженому відпочинку, вона ще повна енергії, ще має різні плани щодо покращення стану вулиць її дільниці. Тож підтримайте її, жителі, і нехай всі плани здійсняться.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.