Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

«Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина - людство»

Опубликована 14-08-2011, 16:10 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Саме напередодні свята випала нагода побувати в Богодухівській міжрайонній державній лабораторії ветеринарної медицини, познайомитися з колективом та з родом їхньої діяльності.

Взагалі, районна лабораторія існує з 1956 року. А міжрайонна державна лабораторія ветеринарної медицини створена з 1 січня 2010 року.

Зоною обслуговування лабораторії є три райони: Богодухівський, Золочівський та Краснокутський. Структурними підрозділами лабораторії є такі відділи: бактеріологічний, серологічний, хіміко-токсилогічний, патологоморфологічний.

Лабораторія є державною установою ветеринарної медицини з питань лабораторної діагностики хвороб тварин, ветеринарно-санітарної експертизи, оцінки якості і безпеки продукції тваринного походження, сировини, у тому числі харчових продуктів.

- Наша лабораторія забезпечена усіма лабораторними обладнаннями і апаратурою, є віварій з піддослідними тваринами, - говорить в. о. директора Богодухівської МДЛВМ О. Ю. Згонник. - Також ми проводимо у повному обсязі і на сучасному рівні патологоанатомічні, мікроскопічні, бактеріологічні, біологічні, серологічні, паразитологічні, хіміко-токсилогічні, біохімічні, мікологічні лабораторні дослідження. Надаємо методичну та консультативну допомогу людям з питань профілактики, діагностики і боротьби з хворобами тварин, включаючи хвороби, спільні для тварин і людей. Постійно підвищуємо кваліфікацію спеціалістів лабораторії ветеринарної медицини.

Очолює лабораторію директор-лікар ветеринарної медицини, який одночасно є лікарем-бактеріологом - Ю. І. Голуб. Багато років сумлінно працюють лікарями О.Ю. Згонник, В. В. Текоєва, лаборантами - Г. М. Чиж, О. П. Нікітіна, за що неодноразово були відзначені почесними грамотами.

Поповнюють лабораторію і молоді кадрові зміни, які закінчили ветеринарні заклади, а це – лікар А. Я. Саранча, лаборанти – О. О. Мельник, І. П. Ляхова. Вони поки що набираються досвіду у наставників, та проте з ентузіазмом ставляться до завдань, які їм поручають.

Дбають про чистоту і порядок в приміщенні лабораторії ветеринарні санітари: Л. В. Воротіліна та О. М. Пащенко. Завжди готовий виїхати по робочих завданнях водій М. В. Шитоха.

Як зазначила О. Ю. Згонник, колектив лабораторії готовий і надалі проводити лабораторні дослідження і приходити на допомогу по діагностичних питаннях з господарств районів та приватного сектора. А також запрошують всіх власників тварин до плідної співпраці. Адже як говорив Сергій Євсеєнко: «Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина – людство».

«Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина - людство»

Очолює Богодухівську міжрайонну державну лабораторію ветеринарної медицини Ю. І. Голуб

«Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина - людство»

Колектив лабораторії. Нижній ряд (зліва направо): Г. М. Чиж, лаборант, О. Ю. Згонник, лікар, О. М.Пащенко, санітар, І. П. Ляхова, лаборант, В. В. Текоєва, лікар, А. Л. Саранча, лікар. Верхній ряд (зліва направо): О. О. Мельник, лаборант, О. М. Бабенко, бухгалтер, Ю. П. Бабенко, санітар, Ю. Ю. Тімченко, зав. аптекою, О. П. Козловська, лаборант, М. В. Шитоха, водій.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.