Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Мій рідний Богодухове, для мене ти – найкращий!

Опубликована 5-08-2011, 10:10 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Через кілька днів усі жителі міста відзначатимуть два найвеличніші в житті Богодухова свята – 68-у річницю визволення Богодухова від німецько-фашистських загарбників і День міста.

Що бажають місту його корінні жителі – богодухівці? Про це запитали ми у них самих біля міського фонтану.

Мій рідний Богодухове, для мене ти – найкращий!

Наталія РУДИНСЬКА з донькою Софією :
Я дуже люблю свій Богодухів. І коли навіть довелося жити у Львівській області, оскільки чоловік – військовий, то безмежно сумувала за рідними вуличками, за нашими прекрасними людьми. З кожним роком Богодухів стає кращим, з’являються нові дитячі майданчики, лавочки. А який чудовий цей фонтан у центрі міста – справжня його окраса! Прикро лише, що не всі земляки це цінують. Пам’ятаю, якою радістю для усіх було відкриття дитячого майданчика у парку «Перемога» кілька років тому. Але коли буквально через рік прийшла з маленькою Сонечкою туди погуляти, я була просто приголомшена: понівечені гойдалки, побиті лавочки, сміття… Невже ми не можемо хоча б цінувати те, що роблять для нас? Тож напередодні Дня міста бажаю усім землякам любити і цінувати Богодухів, прикрашати його.

Мій рідний Богодухове, для мене ти – найкращий!

Подружжя КАРАУЛОВИХ – Станіслава Михайлівна і Сергій Іванович:
Для нас Богодухів – найкраще місто на Землі. Де б ми не бували – Богодухів, як магніт, тягне до себе. Оце і є те, що називається корінням роду. Хотілося б, аби отакий прекрасний фонтан був не лише у центрі міста, а й прикрашав інші вулиці і площі Богодухова. Хочеться, щоб центральний парк був справжнім місцем відпочинку, де було б приємно посидіти у затінку дерев, спочити, погомоніти… У рідному місті забувається метушливість, а відчуваєш лише спокій і рівновагу. А побажання богодухівцям напередодні 7 серпня такі: будьте щасливі, земляки, радійте кожному дню і любіть рідне місто.

Мій рідний Богодухове, для мене ти – найкращий!

Вікторія ПОЛТАВЕЦЬ з донькою Майєю і мамою Людмилою Іванівною:
Для мене Богодухів – не просто рідне місто, це частина мого серця. Мені приємно, що й моя маленька Майя теж любить Богодухів, любить гуляти нашими чарівними вуличками. Ми часто буваємо тут, у центрі, на дитячому майданчику, спостерігаємо за фонтаном, радіємо сонцю і літу. Радіємо, що приїхала до нас в гості мама і бабуся. Л.І.Кобилінська (мама В.Полтавець – прим.авт.) додає:
- Так, Богодухів –справді прекрасне місто. І хоч я давно живу у Керчі, все ж не один раз на рік приїжджаю сюди відвідати доньку і онучку, отримати позитивні емоції від спілкування з містом з Божою аурою. З Днем міста, дорогі жителі Богодухова! Хай вам щастить у всьому і завжди!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.