Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Подаруй Богодухову лавочку

Опубликована 22-07-2011, 10:39 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Подаруй Богодухову лавочку


Як відзначають самі богодухівці, наше місто на очах молодіє, набирає привабливих рис. Спекотного літнього дня навіває прохолоду плескіт фонтану, веселить душі перехожих гамір на дитячих майданчиках. А стомився – можеш присісти на лавочку в парку, відпочити, помріяти. Хоча… знайти місце на лавочці, особливо теплого вечора, пощастить не завжди і не всім: і лавок замало, і деякі несвідомі місцеві жителі завдають їм відчутної шкоди. Який вихід бачить міська рада? – поцікавилися ми у її керівника В.М.БЄЛОГО.

- Слушне і вчасне запитання, - відповів Володимир Миколайович, - адже завдання міської влади - створити богодухівцям цивілізовані умови для праці і відпочинку. Отримую задоволення від того, що земляки не тільки помічають, а й схвально сприймають усі дії міської ради в цьому плані. Тільки за останні три роки нами на території ради обладнано 17 дитячих майданчиків, у місцях відпочинку встановлено 50 нових лавочок та 87 урн. Однак для міста це замало. А нам ще потрібні нові тротуари, клумби, дитячі майданчики, та й ще багато чого. Тому у нас виникла ідея оголосити акцію «Подаруй Богодухову лавочку», присвячену Дню міста і 20-й річниці незалежності України.

Підприємства, установи, організації, представники бізнесових і банківських структур, жителі мають можливість подарувати місту лавочку, на якій можна розмістити логотип або девіз підприємства та спеціальну табличку, яка засвідчить, від кого надійшов подарунок. Ці лавочки будуть встановлені в центральному парку міста, а ті, що знаходяться там зараз, ми перенесемо в інші місця.

Ескіз уже розроблено, і Богодухівський електромеханічний завод готовий виготовити лавочки. Ціна цілком прийнятна.

До речі, члени виконкому і депутати міської ради першими зроблять місту подарунок.

Щиро сподіваюся, що проведення акції стане ще одним наочним виявом патріотизму богодухівців, сприятиме зміцненню співпраці влади і громади, позитивно позначиться на благоустрої міста. А вдячність богодухівців за створення комфортних умов для їх відпочинку буде найвищою нагородою учасникам акції і стократ повернеться їм добром.

ВІД РЕДАКЦІЇ:
Без сумніву, якщо земляки підтримають цю акцію, вона стане яскравим прикладом для усієї громади міста, що лише шляхом кооперування зусиль місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, представників бізнесових і банківських структур та територіальної громади міста можливо покращити рівень життя усіх жителів міста. Чи не так?

Буквально днями побувала на Богодухівському електромеханічному заводі, і на власні очі побачила лавочки - красиві, зручні, естетично привабливі. Головний інженер підприємства О.І.Тесленко (на фото), до речі, депутат міської ради, говорить:

- Наш завод вже сьогодні готовий виконати замовлення на виготовлення лавочок. Наш девіз:«Якість - передусім», тож продукція, впевнений, задовольнить смаки найвибагливішого замовника. Причому ціна - досить прийнятна. Вважаю, ми, жителі міста, маємо дбати про красу і благоустрій рідного Богодухова. Тоді він стане ще красивішим і привабливішим. Підтримаймо акцію!

Т.ЧЕРНИШОВА

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.