Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Спільно храм зведемо - разом до спасіння прийдемо

Опубликована 15-07-2011, 11:04 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Спільно храм зведемо - разом до спасіння прийдемо


Нещодавно у Богодухові було проведено громадські слухання з питання будівництва Свято-Духівського храму у нашому місті. Як пройшли слухання і які їхні результати - ми поцікавились у секретаря міської ради Н.І.Олексенко. Ось що повідомила Наталія Іванівна:

- Відповідно до розпорядження міського голови від 09.06.2011 № 68 «Про проведення громадських слухань щодо будівництва Свято-Духівського храму в м. Богодухові по пл. Кірова» 8 липня 2011 року були проведені громадські слухання з означеного питання.

Інформація про місце і час проведення громадських слухань була доведена до відома богодухівців шляхом розміщення об’яв у районній газеті «Маяк» від 17.06.2011 №№ 45-46 та на інформаційному стенді у міській раді.

Враховуючи погодні умови, збори пройшли у залі засідань міської ради. Присутні на громадських слуханнях були проінформовані про те, що на підтримку спорудження Свято-Духівського храму зібрано близько 1500 підписів. Лише одиниці висловилися проти цього будівництва. Благочинний III округу протоієрей Стефаній ознайомив учасників слухань із проектом зовнішнього вигляду храму: у двох рівнях, нижній – кам’яний, де розміщуватимуться недільна школа і місце для хрещення, верхній – дерев’яний, де проходитимуть богослужіння. За повідомленням о. Стефанія, храм зводитиметься за кошти меценатів та усіх бажаючих взяти участь у цій благородній справі.

Громадські слухання були проведені на виконання ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та ст. 23 Статуту територіальної громади м. Богодухова.

За підсумками проведення громадських слухань оформлено відповідний протокол, один примірник якого надано до виконкому міської ради.

Отож, сподіваємось, що незабаром у нашому місті буде зведено храм, який буде не лише окрасою Богодухова, а й справжнім джерелом духовності для громади.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.