Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Молодий вік дільничного - роботі не завада

Опубликована 8-07-2011, 01:40 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Молодий вік дільничного - роботі не завада


О.О.Кулик, 1987 року народження, лейтенант міліції. В органах внутрішніх справ працює з 2010 року. З вересня цього ж року – дільничним інспектором. На його обслуговуванні - населені пункти на території Павлівської, Кручанської, Губарівської, П.-Микитівської, Куп’єваської сільських рад. Прийом громадян проводить у вівторок, з 9-00 до 11-00, четвер, з 18-00 до 21-00, суботу, з 9-00 до 13-00, в приміщеннях сільських рад даних населених пунктів.

Щоб не сталося у селі — курку вкрали, межу не поділили, чоловік пішов “наліво”, сусіди побилися, — з усім ідуть до дільничного. У селі дільничний як сімейний лікар — йому довіряють такі таємниці, які подекуди не розкривають і близьким. Від того, наскільки правильно дільничний зуміє підібрати “рецепт лікування”, залежить і ставлення до нього людей.

У селі своя специфіка – дільничний відповідає за все. Він повинен знати всі напрямки роботи на дільниці. Якщо хочете, це свого роду маленький начальник міліції. Він найбільше з працівників міліції контактує з громадськістю, з органами місцевого самоврядування

Не дивлячись на досить молодий вік, Олександр Олегович належно виконує свої функції, роботу виконує сумлінно. Не пропрацювавши ще й року дільничним інспектором, має вже певні результати. Так, наприкінці квітня цього року надійшло повідомлення, що в недобудованому приміщенні Губарівської школи розкрадається майно: двері та будматеріали. Завдяки оперативним діям дільничного, злочинці оперативно були виявлені та відповідно покарані. У селі Полкова Микитівка було розкрито низку дитячих злочинів. Неповнолітні протягом певного періоду розкрадали майно з дачних помешкань. Всі особи зловмисників були виявлені та притягнуті до відповідальності.

Добрим наставником в роботі для молодого правоохоронця є старший товариш, дільничний інспектор міліції О.М.Мунаєв, який завжди порадить в нелегкій службі.

Олександр Олегович сподівається, що в тісній співпраці з головами сільських рад та керівниками сільгосппідприємств вирішиться питання щодо приміщення дільничного пункту, яке на даний час відсутнє.

Нещодавно в Україні відзначили День Молоді,тому з нагоди свята побажаємо Олександру Олеговичу як молодому спеціалісту доброго здоров ‘я та успіхів в роботі.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.