Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

VII сесія VI скликання Богодухівської районної ради (I частина)

Опубликована 8-07-2011, 00:31 в розділ Газета "Маяк" » Новини
 • 0

05.07.11р. відбулась чергова VІІ сесія районної ради. Районна рада розглянули та  прийняли відповідні рішення  з 25 питань порядку денного сесії.

Сесія розпочала роботу із розгляду питання “Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року №79-VІ «Про районний бюджет на 2011 рік» та прийняли відповідне рішення.

Основні зміни до районного бюджету на 2011 рік наступні:

   1. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» за №3491-VІ району виділена додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов’язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в сумі 1037,3 тис.грн., яка розподіляється розпорядникам коштів районного бюджету в сумі 902,8 тис.грн., органам місцевого самоврядування – 134,5 тис.грн.

   2. Відповідно до рішенняобласної ради від 16.06.11р. району виділена додаткова дотація з державного бюджету на забезпечення пальним станцій (відділень) екстренної, швидкої та невідкладної медичної допомоги в сумі 125,5 тис.грн., а також на забезпечення проведення пільгового безоплатного зубопротезування інвалідів та ветеранів війни на виконання комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» в сумі 76,0 тис.грн.

   3. Із Богодухівського міського бюджету передана субвенція районному бюджету на виконання Програми соціального захисту окремої категорії населення, а саме компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги в сумі 0,362 тис. грн.

   4. За рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету в сумі 50,0 тис.грн. збільшені видатки на :

      - оздоровлення дітей в сумі 40,0 тис.грн. і

      - фінансову підтримку районної ради ветеранів – 10,0 тис.грн.

   5. За рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.11 збільшені видатки на заробітну плату з нарахуваннями по Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді в сумі 10,304 грн.

   6. За рахунок нерозподілених видатків, на розвиток дошкільної освіти виділено кошти на розроблення проектно-кошторисної документації реконструкції Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів в навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» в сумі 60,0 тис.грн.

   7. З метою проведення капітальних ремонтів житлових будинків (квартир) особам, які мають трудові заслуги перед Батьківщиною: інваліду війни ІІ групи ЧАЕС Сахно Миколі Вікторовичу, який мешкає в м.Богодухів, пл.Праці,4 в сумі 23,241 тис.грн., та інваліду війни ІІ групи ЧАЕС Нежиду Миколі Олексійовичу, який мешкає м.Богодухів, вул.Охтирська 27/14, кв.12 в сумі 43,449 тис.грн.

   8. Доповнено рішення пунктом наступного змісту:

Надати згоду на проведення в 2011 році централізованих розрахунків по погашенню заборгованості з різниці в тарифах за теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади або органами місцевого самоврядування».

   9. За результатами перевірки КРВ зменшено видатки по територіальному центру на 9835 грн. і відповідно збільшено резервний фонд районного бюджету на 9 835 грн.

   10. В зв’язку з тим, що фактичні видатки на придбання автобусу для Гутянської ЗОШ менші, ніж передбачалися, на дану економію 2,880 тис.грн. поповнено резервний фонд.

   11. З метою більш оперативного управління бюджетними коштами, недопущення кредиторської заборгованості бюджетними установами, що фінансуються з районного бюджету та інших змін, за пропозиціями головних розпорядників коштів районного бюджету, проведено уточнення в межах річних призначень (загальний фонд).

 

Районна рада розглянула та затвердила районні програми:

 

“Про затвердження Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011-2015роки”.

Метою Програми є:

 • реалізація державної політики щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці на виробництві, запобігання виробничого травматизму та професійних захворювань, збереження життя і здоров’я людини в процесі праці;
 • впровадження заходів, спрямованих на усунення шкідливих та небезпечних умов праці;
 • забезпечення соціальної захищеності працюючого населення у разі виникнення професійного отруєння або професійного захворювання, а також отримання інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві;
 • організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками, іншими об’єднаннями громадян та організаціями роботодавців; забезпечення взаємодії усіх суб’єктів соціально-трудових відносин під час прийняття рішень з питань безпеки та гігієни праці.

“Про затвердження районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 роки”.

Мета Програми полягає у створенні належних умов для зберігання та всебічного використання документів, що зберігає архівний відділ Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.

 

“Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі на 2011-2015 роки”.

Метою програми є:

 • раціоналізація й підвищення ефективності функціонування системи місцевого самоврядування, забезпечення сталого місцевого та регіонального розвитку;
 • посилення скоординованості роботи органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, науковців, інститутів громадянського суспільства щодо вирішення нагальних проблем регіонального та місцевого розвитку;
 • впорядкування та оновлення системи інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування.

Наступним рішенням районна рада надала згоду відділу освіти на списання з балансу загальноосвітніх навчальних закладів деякої обчислювальної техніки, яка не підлягає подальшому використанню в зв’язку з повним фізичним та моральним зносом.

 

Сесія розглянула блок питань які необхідні для здійснення процедури відчудження об’єктів спільної власності сіл, селищ, міста Богодухівського району та прийняла відповідні рішення, а саме:

   “Про затвердження Положення про приватизацію (відчудження) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району”;

   “Про затвердження Положення про конкурсну комісію з приватизації (відчуження) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району”;

   “Про затвердження Положення про конкурсну комісію Богодухівської районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності”;

   “Про створення конкурсної комісії з приватизації (відчуження)  об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району”;

   “Про створення конкурсної комісії Богодухівської районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності”.

 

Районна рада прийняла рішення «Про підтримку звернення Харківської обласної ради щодо висновків Європейської комісії за демократію через право (“Венеціанська комісія”) № 605/2010 від 30 березня 2011 року стосовно прийняття проекту Закону України “Про мови в Україні” № 1015-3 від 07.09.2010 року»

 

Наступними рішеннями районна рада затвердила технічні документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь ділянок приватної власності на території Богодухівського району.

 

На цьому VІІ сесія районної рада завершила свою роботу.

 

Богодухівська районна рада.

 

 


 

 

 

Герб України

 

Богодухівська районна рада
Харківської області
VІІ сесія VІ скликання

 

Рішення

 

Від 5 липня 2011 року      № 130 - VІ

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року
№ 79-VІ „Про районний бюджетна 2011 рік” (зі змінами)

 

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України та статей 43,65 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести наступні зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 79-VІ „Про районний бюджет на 2011 рік” та додатків до нього із змінами, внесеними рішенням районної ради від 24 лютого 2011 року №85-VІ та від 29 квітня 2011 року №107-VІ:

   1. Пункт 1 та додаток 1 до нього викласти у такій редакції:

„Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік у сумі 100909,7 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 98966,4 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 1943,3 тис. грн. у тому числі бюджету розвитку 708,0 тис. грн. (додаток №1)".

   2. Пункт 2 та додатки 2,3 до нього викласти у такій редакції:

„Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік у сумі 100999,9 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету - у сумі 98860,1 тис. грн., та видатків спеціального фонду бюджету – в сумі 2139,8 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3)".

   3. Пункт 4 викласти у такій редакції:

„Установити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 106,3 тис.грн., який складається з профіциту загального фонду – в сумі 151,8 тис.грн. та дефіциту загального фонду – в сумі 45,5 тис.грн.

Джерелом покриття дефіциту загального фонду визначити вільний залишок коштів, що спрямовуються на видатки в загальній сумі 83,7 тис.грн., з яких спрямовуються на видатки загального фонду – 45,5 тис.грн., на передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) – 38,2 тис.грн.

Установити обсяг коштів, які передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), у сумі 190,0 тис.грн., з них за рахунок вільного залишку коштів – 38,2 тис.грн., зменшення резервного фонду районного бюджету – 25,1 тис.грн., передачі нерозподілених видатків на розвиток дошкільної освіти - 60,0 тис.грн. та передачі інших пільг ветеранам війни і праці - 66,7 тис.грн. (додаток №9)".

   4. Пункт 5 викласти у такій редакції:

Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 260,9 тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) - в сумі 190,0тис.грн. та залишки коштів спеціального фонду станом на 01.01.2011 року в сумі 70,9 тис. грн. (додаток №9)".

   5. Пункт 7 та додаток №4 до нього викласти у такій редакції:

„Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток №4) на 2011 рік :

дотації вирівнювання місцевим бюджетам: у сумі 3111,6 тис. грн.;

додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов’язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки : у сумі 134,5 тис.грн.

субвенцію місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень – за рахунок субвенції з державного бюджету : у сумі 25,5 тис.грн.;

субвенцію Крисинському сільському бюджету на реконструкцію будівлі школи під дитячий виховний заклад в с.Крисино по вул. Центральній,37(спеціальний фонд): у сумі 480,91 тис.грн.

кошти, що передаються до районного бюджету: у сумі 70,1 тис.грн.;

субвенцію районному бюджету із бюджетів місцевого самоврядування на утримання об’єктів спільного користування в сумі 39,4 тис. грн., іншу субвенцію – 14,0 тис.грн."

   6. Пункт 9 викласти у такій редакції:

Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2011 рік у сумі 68,1 тис.грн.

   7. Пункт 17 та додаток 7 до нього викласти у такій редакції:

„Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 111,2 тис.грн. (додаток № 7)."

   8. Пункт 18 викласти у такій редакції:

„Затвердити перелік об’єктів (додаток №8), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку."

   9. Доповнити рішення пунктом 21 наступного змісту:

„Надати згоду на проведення в 2011 році централізованих розрахунків по погашенню заборгованості з різниці в тарифах за теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади або органами місцевого самоврядування."

   10. Відповідно пункт 21 вважати як пункт 22.

 

Голова районної ради Д. Тризна

 

 


 

 

  Додаток 1
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Доходи районного бюджету на 2011 рік
Код Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією Загальний фонд Спеціальний фонд Разом
разом в т.ч. бюджет розвитку
10000000 ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ 11 783 000     11 783 000
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 11 783 000     11 783 000
11010000 Податок на доходи фізичних осіб 11 780 000     11 780 000
11010100 Податок на доходи найманих працівників 11 430 000     11 430 000
11010200 Податок на доходи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності і незалежної професійної діяльності 37 000     37 000
11011600 Фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю 80 000     80 000
11010800 Податок на доходи фізичних осіб - військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу 216 300     216 300
11011100 Податок на доходи фізичних осіб від інших видів діяльності 14 000     14 000
11011200 Податок на доходи фізичних осіб від продажу нерухомого майна та надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) 1 000     1 000
11011300 Податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна та надання рухомого майна в оренду (суборенду) 1 700     1 700
11020000 Податок на прибуток підприємств 3 000     3 000
11020200 Податок на прибуток підприємств і організацій, що належить до комунальної власності 3 000     3 000
20000000 НЕПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ 96 000 1 230 630   1 326 630
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 9 000     9 000
21010300 Частина чистого прибутку (доходу) господарських організацій (які належать до комунальної власності, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності), що вилучається до бюджету 4 000     4 000
21050000 Надходження від розміщення в установах банків тимчасово вільних бюджетних коштів 5 000     5 000
21110000 Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва        
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу 74 000     74 000
22010000 Плата за ліцензії 9 800     9 800
22010300 Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємниців 9 800     9 800
22080000 Плата за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна 64 200     64 200
22080400 Плата за оренду майнових комплексів та іншого майна, що знаходяться у комунальній власності 64 200     64 200
24000000 Інші неподаткові надходження 13 000     13 000
24060300 Інші надходження 13 000     13 000
25000000 Власні надходження бюджетних установ   1 230 630   1 230 630
50110000 Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування   4 614   4 614
  РАЗОМ ДОХОДІВ 11 879 000 1 235 244   13 114 244
40000000 ОФІЦІЙНІ ТРАНСФЕРТИ 87 087 431 708 010 708 010 87 795 441
41000000 Від органів державного управління 87 087 431 708 010 708 010 87 795 441
41010600 Кошти, що надходять до районного бюджету з місцевих бюджетів  70 100     70 100
41020000 Дотації 50 682 400     50 682 400
41020100 Дотація вирівнювання, що одержується з державного бюджету 49 519 600     49 519 600
41020600 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості         
41021100 Додаткова дотація з державного бюджету на забезпечення пальним станцій (відділень) екстренної, швидкої та невідкладної медичної допомоги 125 500     125 500
41021600 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов'язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки 1 037 300     1 037 300
41030000 Субвенції 36 334 931 708 010 708 010 37 042 941
  Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам,  36 205 470     36 205 470
  в тому числі на:        
41030600 виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям 26 947 782     26 947 782
41030800 надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної  плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких  нечистот 7 490 000     7 490 000
41030900 надання пільг з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством, пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян 385 183     385 183
41031000 надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 706 400     706 400
41035800 виплату державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям  і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" 650 605     650 605
41034200 збереження середньої  заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень 25 500     25 500
41035000 Інші субвенції 90 047 708 010 708 010 798 057
41030300 Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування 39 414     39 414
  ВСЬОГО ДОХОДІВ 98 966 431 1 943 254 708 010 100 909 685

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 2
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Видатки районного бюджету на 2011 рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів

 

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом
Всього з них Всього споживання з них розвитку з них
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
010000 Державне управління 903,400 560,300 54,700 0 0 0 0 0     903,400
010116 Органи місцевого самоврядування 903,400 560,300 54,700 0             903,400
070000 Освіта 29,107,196 16,518,784 3,643,700 840,807 642,200 0 500 198,607 171,876 63,287 29,948,003
070201 Загальноосвітні школи 26,784,191 15,672,084 3,521,700 833,807 635,200 0 500 198,607 171,876 63,287 27,617,998
070202 Вечірні школи 16,000 11,700 0 0 0 0 0 0 0 0 16,000
070303 Дитячі будинки 650,605 0 0 0 0 0 0 0 0 0 650,605
070401 Позашкільні заклади освіти 370,400 202,500 87,400 7,000 7,000 0 0 0 0 0 377,400
070802 Метод робота і інші заходи по освіті 653,000 345,200 19,800 0 0 0 0 0 0 0 653,000
070804 Централізовані бухгалтерії 234,000 147,200 12,300 0 0 0 0 0 0 0 234,000
070805 Господарча група 381,500 140,100 2,500 0 0 0 0 0 0 0 381,500
070808 Допомога дітям-сиротам, яким у 2011 році виповниться 18 років 17,500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17,500
080000 Охорона здоров'я 17,903,600 9,762,800 1,961,400 283,200 283,200 79,600 27,700 0 0   18,186,800
080101 Лікарні 14,681,200 7,791,200 1,636,300 283,200 283,200 79,600 27,700 0 0 0 14,964,400
080300 Поліклініки і амбулаторії (крім спеціалізованих поліклінік та загальних і спеціалізованих стоматологічних поліклінік) 2,060,900 1,266,700 175,300 0 0 0 0 0 0 0 2,060,900
080600 Фельдшерсько-акушерські пункти 1,161,500 704,900 149,800 0 0 0 0 0 0 0 1,161,500
090000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 39,393,508 2,657,641 41,518 163,830 97,140 64,000 0 66,690 66,690 66,690 39,557,338
090201 Пільги ветеранам війни і праці на житлово-комунальні послуги 3,240,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3,240,000
090202 Пільги ветеранам війни і праці на придбання твердого палива та скрапленого газу 304,680 0 0 0 0 0 0 0 0 0 304,680
090203 Інші пільги ветеранам війни і праці 77,310 0 0 66,690 0 0 0 66,690 66,690 66,690 144,000
090204 Пільги ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ на житлово-комунальні послуги 300,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 300,000
090205 Пільги ветеранам війської служби та органів внутрішніх справ на придбання твердого палива та скрапленого газу 1,033 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1,033
090207 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на житлово-комунальні послуги 80,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80,000
090208 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива та скрапленого газу 9,977 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9,977
090209 Інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2,000
090210 Пільги громадянам, передбачені пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров"я, частиною другою статті 29 Основ законодавства про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло,- водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечисот" 220,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 220,000
090211 Пільги громадянам, передбачені пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров"я, частиною другою статті 29 Основ законодавства про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива 29,609 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29,609
090214 Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв"язку 160,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 160,000
090215 Пільги багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги 150,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 150,000
090216 Пільги багатодітним сім'ям на придбання тверлого палива 36,946 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36,946
090302 Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами 300,000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 300,000
090303 Допомога по догляду за дитиною віком до 3 років незастрахованим матерям 6,365,240 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6,365,240
090304 Одноразова допомога при народженні дитини 9,096,930 0 0 0 0 0 0       9,096,930
090305 Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням 1,000,000 0 0 0 0 0 0       1,000,000
090306 Державна допомога одиноким матерям 3,000,000 0 0 0 0 0 0       3,000,000
090307 Тимчасова державна допомога дітям 200,000 0 0 0 0 0 0       200,000
090308 Допомога при усиновленні 38,280 0 0 0 0 0 0       38,280
090401 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім,ям 1,000,000 0 0 0 0 0 0       1,000,000
090405 Додаткові виплати населенню на покриття витрат по оплаті на житлово-комунальних послуг 3,500,000 0 0 0 0 0 0       3,500,000
090406 Додаткові виплати населенню на покриття витрат по оплаті палива 319,885 0 0 0 0 0 0       319,885
090411 Кошти на забезпечення побутовим вугіллям окремих категорій населення 4,270 0 0 0 0 0 0       4,270
090412 Інші видатки на соціальний захист населення 19,047 0 0 0 0 0 0       19,047
091101 Утримання центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 82,504 62,878 0 0 0 0 0       82,504
091102 Програми і заходи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 1,000 0 0 0 0 0 0       1,000
091103 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді 28,200 0 0 0 0 0 0       28,200
091108 Оздоровлення дітей 60,000                   60,000
091204 Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому 3,739,365 2,594,763 41,518 97,140 97,140 64,000 0       3,836,505
091205 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги 42,900                   42,900
091207 Пільги, що надаються населенню (крім ветеранів війни, 7,000                   7,000
091209 Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та 30,000                   30,000
091300 Допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 5,947,332                   5,947,332
100000 Житлово-комунальне господарство       120,000       120,000 120,000   120,000
100102 Капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади 0     120,000 0 0 0 120,000 120,000 0 120,000
110000 Культура і мистецтво 3,292,300 1,959,600 442,800 191,090 172,990 12,340 129,006 18,100 0   3,483,390
110201 Бібліотеки 858,000 514,800 69,100 7,000 0 0 0 7,000 0 0 865,000
110202 Музеї 70,000 40,400 1,100 0 0 0 0 0 0 0 70,000
110204 Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 957,500 379,900 372,600 23,000 11,900 0 0 11,100 0 0 980,500
110205 Школа естетичного виховання 1,273,000 933,400 0 161,090 161,090 12,340 129,006 0 0 0 1,434,090
110502 Інші культурно-освітні заклади та заходи 133,800 91,100 0 0 0 0 0 0 0 0 133,800
120000 Засоби масової інформації 20,000                   20,000
120201 Перідичні видання, газети та журнали - фінансова підтримка районної газети "Маяк" 20,000 0                 20,000
130000 Фізична культура і спорт 417,114 157,060 49,196 0 0 0 0 0 0   417,114
130102 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань 29,400 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29,400
130107 Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл 277,700 157,060 49,196 0 0 0 0 0 0 0 277,700
130205 Фінансова підтримка спортивних споруд фізкультурно-спортивних товариств 110,014 0 0 0 0 0 0 0 0 0 110,014
150000 Будівництво 0 0 0 60,000 0 0 0 60,000 60,000 60,000 60,000
150101 Капітальні вкладення 0 0 0 60,000 0 0 0 60,000 60,000 60,000 60,000
170000 Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 79,183 0 0 0 0 0 0 0 0 0 79,183
170102 Компенсація за пільговий проїзд - за рахунок субвенції з державного бюджету 79,183 0 0 0 0 0 0 0 0 0 79,183
250000 Видатки, не віднесені до основних груп 70,499 0 0 0 0           70,499
250102 Резервний фонд районного бюджету 68,099 0 0 0 0 0 0 0 0 0 68,099
250404 Інші видатки 2,400                   2,400
  Стабілізаційний фонд на ліквідацію наслідків економічної кризи 0                   0
  Нерозподілені кошти загального фонду районного бюджету, в т.ч.: 4,401,700 0 0 0             4,401,700
  Видатки на розвиток соціально-культурної сфери 4,302,000 0 0               4,302,000
  нерозподілені кошти на розвиток дошкільної освіти по радах, де відсутні дитячі дошкільні заклади 99,700 0 0               99,700
  Разом видатки 95,588,500 31,616,185 6,193,314 1,658,927 1,195,530 155,940 157,206 463,397 418,566 189,977 97,247,427
  Трансферти з районного бюджету: 3,271,600 0 0 480,910 0 0 0 480,910 480,910 0 3,752,510
250311 Дотація вирівнювання, що передається з районних та міських(міст Києва і Севастополя, міст республіканського та обласного значення) бюджетів до міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів 3,111,600                   3,111,600
250315 Інші додаткові дотації 134,500                   134,500
  за рахунок субвенції з державного бюджету на: 25,500 0 0 0 0 0 0 0 0   25,500
250342 збереження середньої  заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень 25,500                   25,500
  за рахунок субвенції з обласного бюджету на:       480,910       480,910 480,910 0 480,910
250380 реконструкцію будівлі школи під дитячий виховний заклад в с.Крисине по вул.Центральній,37       480,910       480,910 480,910 0 480,910
  ВСЬОГО ВИДАТКІВ 98,860,100 31,616,185 6,193,314 2,139,837 1,195,530 155,940 157,206 944,307 899,476 189,977 100,999,937

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 3
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

 

Код тимчасової відомчої класифікації видатків   Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом    
    Всього з них Всього споживання з них розвитку з них      
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них    
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів     капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)    
001 Районна рада 905,800 560,300 54,700 0 0 0 0 0 0 0 905,800    
010116 Органи місцевого самоврядування 903,400 560,300 54,700 0.0             903,400    
250404 Інші видатки 2,400     0.0             2,400    
006 Районна державна адміністрація 83,504 62,878 0 120,000 0 0 0 120,000 120,000   203,504 69,500,608 -69,297,104
91101 Утримання центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 82,504 62878   0   0         82,504    
91102 Програми і заходи соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 1,000     0   0         1,000    
100102 Капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади       120,000   0   120,000 120,000   120,000    
020 Відділ освіти 28,456,591 16,518,784 3,643,700 960,807 642,200 0 500 258,607 231,876 123,287 29,417,398    
070201 Загальноосвітні школи 26,784,191 15,672,084 3,521,700 833,807 635,200   500 198,607 171,876 63,287 27,617,998    
070202 Вечірні школи 16,000 11,700   0             16,000    
070401 Позашкільні заклади освіти 370,400 202,500 87,400 7,000 7,000           377,400    
070802 Метод робота і інші заходи по освіті 653,000 345,200 19,800 0             653,000    
070804 Централізовані бухгалтерії 234,000 147,200 12,300 0             234,000    
070805 Господарча група 381,500 140,100 2,500 0             381,500    
070808 Допомога дітям-сиротам, яким у 2011 році виповниться 18 років 17,500     0             17,500    
150101 Розроблення проектно-кошторисної документації по реконструкції Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів в навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад"       60,000       60,000 60,000 60,000 60,000    
030 Райлікарня 17,903,600 9,762,800 1,961,400 283,200 283,200 79,600 27,700 0 0 0 18,186,800    
080101 Лікарні 14,681,200 7,791,200 1,636,300 283,200 283,200 79,600 27,700       14,964,400    
080300 Поліклініки і амбулаторії (крім спеціалізованих поліклінік та загальних і спеціалізованих стоматологічних поліклінік) 2,060,900 1,266,700 175,300 0             2,060,900    
080600 Фельдшерсько-акушерські пункти 1,161,500 704,900 149,800 0             1,161,500    
050 Управління праці та соціального захисту населення 39,951,592 2,594,763 41,518 163,830 97,140 64,000 0 66,690 66,690 66,690 40,115,422    
070303 Дитячі будинки 650,605                   650,605    
090201 Пільги ветеранам війни і праці на житлово-комунальні послуги 3240000     0             3,240,000    
090202 Пільги ветеранам війни і праці на придбання твердого палива та скрапленого газу 304680     0             304,680    
090203 Інші пільги ветеранам війни і праці 77310     66,690       66,690 66,690 66,690 144,000    
090204 Пільги ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ на житлово-комунальні послуги 300000     0             300,000    
090205 Пільги ветеранам війської служби та органів внутрішніх справ на придбання твердого палива та скрапленого газу 1033     0             1,033    
090207 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на житлово-комунальні послуги 80000     0             80,000    
090208 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива та скрапленого газу 9977     0             9,977    
090209 Інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2000     0             2,000    
090210 Пільги громадянам, передбачені пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров"я, частиною другою статті 29 Основ законодавства про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло,- водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечисот" 220000     0             220,000    
090211 Пільги громадянам, передбачені пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров"я, частиною другою статті 29 Основ законодавства про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на придбання твердого та  рідкого пічного побутового палива 29609     0             29,609    
090214 Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв"язку 160000     0             160,000    
090215 Пільги багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги 150000     0             150,000    
090216 Пільги багатодітним сім'ям на придбання тверлого палива 36946     0             36,946    
090302 Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами 300,000     0             300,000    
090303 Допомога по догляду за дитиною віком до 3 років незастрахованим матерям 6,365,240     0             6,365,240    
090304 Одноразова допомога при народженні дитини 9,096,930     0             9,096,930    
090305 Допомога на дітей, які  перебувають під опікою чи піклуванням 1,000,000     0             1,000,000    
090306 Державна допомога одиноким матерям 3,000,000     0             3,000,000    
090307 Тимчасова державна допомога дітям 200,000     0             200,000    
090308 Допомога при усиновленні 38,280     0             38,280    
090401 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім,ям 1,000,000     0             1,000,000    
090405 Додаткові виплати населенню на покриття витрат по оплаті на житлово-комунальних послуг 3500000     0             3,500,000    
090406 Додаткові виплати населенню на покриття витрат по оплаті палива 319885     0             319,885    
090411 Кошти на забезпечення побутовим вугіллям окремих категорій населення 4270     0             4,270    
090412 Інші видатки на соціальний захист населення 19,047     0             19,047    
091204 Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому 3,739,365 2,594,763 41,518 97,140 97,140 64,000         3,836,505    
091205 Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги 42,900                   42,900    
091207 Пільги, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби 7,000                   7,000    
091209 Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів 30,000                   30,000    
091300 Допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 5,947,332     0             5,947,332    
170102 Компенсація за пільговий проїзд - за рахунок субвенції з державного бюджету 79,183     0             79,183    
060 Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту 505,314 157,060 49,196 0 0 0 0 0 0 0 505,314    
091103 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді 28,200     0             28,200    
091108 Оздоровлення дітей 60,000     0             60,000    
130102 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань 29,400     0             29,400    
130107 Дитячі -юнацькі школи 277,700 157,060 49,196 0             277,700    
130205 Фінансова підтримка спортивних споруд 110,014     0             110,014    
104 Відділ культури і туризму 3,312,300 1,959,600 442,800 191,090 172,990 12,340 129,006 18,100 0 0 3,503,390    
110201 Бібліотеки 858,000 514,800 69,100 7,000       7,000     865,000    
110202 Музеї 70,000 40,400 1,100 0             70,000    
110204 Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 957,500 379,900 372,600 23,000 11,900     11,100     980,500    
110205 Школи естетичного виховання 1,273,000 933,400   161,090 161,090 12,340 129,006       1,434,090    
110502 Централізовані бухгалтерії 133,800 91,100   0             133,800    
120201 Перідичні видання, газети та журнали - фінансова підтримка районної газети "Маяк" 20,000                   20,000    
220 Фінансове управління 3,271,600 0 0 480,910 0 0 0 480,910 480,910 0 3,752,510    
250311 Дотація вирівнювання, що передається з районних та міських(міст Києва і Севастополя, міст республіканського та обласного значення) бюджетів до міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів 3,111,600                   3,111,600    
250315 Інші додаткові дотації 134,500                   134,500    
  Субвенція з районного бюджету: 25,500 0 0 480,910 0 0 0 480,910 480,910 0 506,410    
250342 за рахунок субвенції з державного бюджету на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв'язку із закінченням строку повноважень - за рахунок субвенції з державного бюдж 25,500     0             25,500    
250380 Крисинській сільській раді на реконструкцію будівлі школи під дитячий виховний заклад в с.Крисине по вул.Центральній,37 0 0 0 480,910 0 0 0 480,910 480,910   480,910 0 480,910
300250102 Резервний фонд районного бюджету 68,099                   68,099 68,099 0
  Нерозподілені кошти загального фонду районного бюджету, в т.ч.: 4,401,700                   4,401,700 4,401,700 0
  Видатки на розвиток соціально-культурної сфери 4,302,000                   4,302,000    
  нерозподілені кошти на розвиток дошкільної освіти по радах, де відсутні дитячі дошкільні заклади 99,700                   99,700    
  ВСЬОГО ВИДАТКІВ 98,860,100 31,616,185 6,193,314 2,139,837 1,195,530 155,940 157,206 944,307 899,476 189,977 100,999,937    

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 4
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Показники
міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та іншими бюджетами на 2011 рік

 

Код бюджету Найменування АТО Міжбюджетні трансферти
Загальний фонд Спеціальний фонд
Дотація вирівнювання Кошти, що передаються до районного бюджету Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов'язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в т.ч. на підвищення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС Субвенція на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв'язку із закінченням строку повноважень - за рахунок субвенції з державного бюджету Субвенція районному бюджету із бюджетів місцевого самоврядування Інша субвенція за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету Крисинській сільській раді на реконстукцію будівлі школи під дитячий виховний заклад в с.Крисине по вул.Центральній,37
Сума Щоденний норматив відрахувань від надходжень загального фонду райбюджету Розрахунковий обсяг надходжень доходів загального фонду районного бюджету Сума Щоденний норматив відрахувань від доходів, що враховуються при визначенні трансфертів На фінансову підтримку спортивної споруди "Колос" (утримання 0,5 посади спортінструктора) нп оздоровлення дітей Петропавлівської ЗОШ (3000 грн.) для ремонту школи (2000 грн.) На виконання програми соціального захисту окремої категорії населення, а саме компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги
20304301000 м. Богодухів       70100 1.96 94800       892  
20304401000 Гутянський 280800 0.46       8600          
20304402000 Шарівський 196800 0.32       8900   7883      
20304510000 Олександрівський 67400 0.11       3500          
20304501000 В.Іванівський 64600 0.11               574  
20304503000 Дмитрівський 201600 0.33           7883      
20304504000 Забродянський 78600 0.13               332  
20304505000 Зарябинський 66900 0.11                  
20304506000 Ів.Шейчанський 52800 0.09               2037  
20304508000 Крисянський 113400 0.18         1769       480910
20304507000 Кленівський 118700 0.19           7883   1780  
20304509000 Куп'єваський 65900 0.11                  
20304513000 П.Микитівський 256800 0.42       8200          
20304511000 Павлівський 310500 0.50       3500       477  
20304512000 П.Павлівський 49100 0.08             5000    
20304515000 Сіннянський 81400 0.13         7640        
20304514000 С.Баланівський 58200 0.09                  
20304516000 Сухинянський 196400 0.32         16091     573  
20304518000 Ульянівський 293700 0.48                  
20304519000 Хр.Микитівський 76700 0.13                  
20304502000 Губарівський 237700 0.39           15765      
20304520000 Ч.Нивський 163400 0.27       7000       2382  
20304517000 Степнянський 80200 0.13                  
  Всього 3111600 5.08 61299500 70100 1.96 134500 25500 39414 5000 9047 480910

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 7
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Перелік окремих програм, що фінансуються з районного бюджету у 2010 році

 

Код типової відомчої класифікації видатків Назва головного розпорядника коштів Загальний фонд     Спеціальний фонд     Разом
         
Код тимчасової  класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування програми сума Найменування програми сума
Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів
    Програма соціального захисту населення      
050 Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   56,047     56,047
090412 Інші видатки на соціальний захист населення   19,047   0 19,047
091207 Пільги, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби)   7,000     7,000
091209 Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів   30,000     30,000
    Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки      
060 Відділ у справах сім'ї та молоді та спорту райдержадміністрації   60,000     60,000
091108 Оздоровлення дітей   60,000     60,000
    Програма розвитку інформаційного простору      
104 Відділ культури і туризму райдержадміністрації   20000     20,000
120201 Періодичні видання (фінансова підтримка газети "Маяк")   20000     20,000
        Програма "Шкільний автобус"  
020 Відділ освіти райдержадміністрації       25,120 25,120
070201 Загальноосвітні школи       25,120 25,120
  Всього:   86,047   25,120 111,167

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 8
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Перелік об’єктів, видатки на які у 2011 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

 

Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів Назва головного розпорядника коштів Назва об’єктів відповідно до проектно-кошторисної документації, тощо Загальний обсяг фінансування будівництва Відсоток завершеності будівництва об'єктів на майбутні роки Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки Разом видатків на поточний рік
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів
020 Відділ освіти райдержадміністрації   231876     231876
70201 Загальноосвітні школи облаштування внутрішніми туалетами Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 107100     107100
70201 Загальноосвітні школи капітальний ремонт Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 10231     10231
70201 Загальноосвітні школи капітальний ремонт Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 29425     29425
70201 Загальноосвітні школи Придбання автобусу ЛАЗ 695, 1992 року випуску, який знаходиться у податковій заставі Богодухівської ДПІ для здійснення підвозу дітей до Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів 25120     25120
150101 Капітальні вкладення Розроблення проектно-кошторисної документації по реконструкціїї Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів в навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" 60000     60000
006 Богодухівська райдержадміністрація   120000     120000
100102 Капітальний ремонт житлового фонду виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок по вул.Космічній 1/1 в м.Богодухів 120000     120000
220 Фінансове управління райдержадміністрації   480910     480910
250380 Інша субвенція інша субвенція за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету Крисинській сільській раді на реконструкцію будівлі школи під дитячий виховний заклад в с.Крисине по вул.Центральній,37 480910     480910
050 Управління праці та соціального захисту населення   66690     66690
090203 Інші пільги ветеранам війни і праці проведення капітальних ремонтів житлових будинків (квартир) особам, які мають трудові заслуги перед Батьківщиною 66690     66690
  Всього   899476     899476

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

  Додаток 9
до рішення районної ради
від 5 липня 2011 року № 130 - VI
(VІІ сесія VI скликання)

 

Перелік об’єктів, видатки на які у 2011 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

 

Код Назва Загальний фонд Спеціальний фонд Разом
Разом У т.ч. бюджет  розвитку
208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів районного бюджету -106331 260883 191466 154552
208100 На початок періоду 611262 71099 1489 682361
208200 На кінець періоду 527616 193   527809
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 83646 70906 1489 154552
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) -189977 189977 189977 0

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

Герб України

 

Богодухівська районна рада
Харківської області
VІІ сесія VІ скликання

 

Рішення

 

Від 05 липня 2011      № 131 - VI

 

 

Про затвердження Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого
середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про охорону праці» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки (додається).

 

   2. Районній державній адміністрації забезпечити координацію роботи з виконання Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки.

 

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Торяник М.В.)

 

Голова районної ради Д. Тризна

 

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради
від 05.07.2011 року № 131 - VI
(VII сесія VI скликання)

 

 

ПРОГРАМА
ПОЛІПШЕННЯ СТАНУ БЕЗПЕКИ, ГІГІЄНИ ПРАЦІ ТА ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА В БОГОДУХІВСКОМУ РАЙОНІ
НА 2011-2015 РОКИ

 

 

м. Богодухів
2011

 

Паспорт

Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки

1. Ініціатором розроблення Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки (далі – Програма) є Богодухівська районна державна адміністрація.

2. Розробником Програми є управління праці та соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації.

3. Відповідальним виконавцем Програми є управління праці та соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації.

4. Учасники та виконавці Програми:

управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації; Богодухівська районна санітарно-епідеміологічна станція; відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Богодухівському районі; профспілкові комітети; роботодавці, районна центральна лікарня.

5. Термін реалізації Програми – 2011 – 2015 роки.

6. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України згідно з пунктом 2.7.1.2 Порядку складання та виконання бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 14.09.2004 № 81 (в редакції постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.10.2008 № 49), а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

    1. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».

Заходи, передбачені Програмою, спрямовані на вирішення одного із пріоритетів держави – соціальну захищеність людини в процесі її трудової діяльності та у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Особлива увага приділяється соціальному захисту працюючих, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці. Програмою охоплено всі вікові категорії працездатного населення.

Складна економічна ситуація, у якій опинилася більшість підприємств, недостатність коштів на створення належних умов праці, незадовільна організація охорони праці не дають змоги істотно знизити рівень виробничого травматизму і професійної захворюваності.

У 2010 році на підприємствах району трапилось 4 випадки виробничого травматизму де 4 працівника отримали травми різного характеру та жодного випадку профзахворювання в районі не зареєстровано. З них 2 випадки в молочній промисловості, 1 деревообробній, 1 виробництві цукру.

При проведенні розслідування цих випадків, управлінням праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації разом з фондом соціального страхування від нещасних випадків та профзахворювань, було встановлено, що при нещасних випадках на виробництві основними причинами цих нещасних випадків стали: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог безпеки під час експлуатації устаткування машин, механізмів тощо та інші організаційні причини.

Сучасний стан промислової безпеки та охорони праці на виробництві потребує реалізації заходів, що мають бути спрямовані на зниження кількості аварій, нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві.

Програмою визначено систему заходів щодо поліпшення та удосконалення роботи місцевих державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій у напрямах збереження трудового потенціалу, створення належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

    2. Мета Програми

Метою Програми є:

 • реалізація державної політики щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці на виробництві, запобігання виробничого травматизму та професійних захворювань, збереження життя і здоров’я людини в процесі праці;
 • впровадження заходів, спрямованих на усунення шкідливих та небезпечних умов праці;
 • забезпечення соціальної захищеності працюючого населення у разі виникнення професійного отруєння або професійного захворювання, а також отримання інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві;
 • організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками, іншими об’єднаннями громадян та організаціями роботодавців; забезпечення взаємодії усіх суб’єктів соціально-трудових відносин під час прийняття рішень з питань безпеки та гігієни праці.

 

    3. Завдання Програми

Основними завданнями Програми є:

 • формування ставлення керівників підприємств, організацій та установ до питань охорони праці як до першочергових;
 • усунення шкідливих і небезпечних факторів на робочих місцях;
 • створення засобів діагностики устаткування, засобів та систем колективного захисту працівників, запобігання аваріям на об’єктах підвищеної небезпеки;
 • удосконалення нормативно-правової бази з питань охорони праці;
 • вирішення проблем медицини праці;
 • інформаційне забезпечення органів державної влади та населення з питань охорони праці.

Виконання основних завдань Програми сприятиме поліпшенню стану охорони праці, зменшенню кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Програма включає заходи щодо поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2011–2015 роки.

Заходи Програми розповсюджуються на підприємства, установи та організації усіх форм власності, у першу чергу на ті, де мають місце шкідливі та небезпечні умови праці, використовуються обладнання, механізми, шкідливі речовини, що загрожують життю та здоров’ю працюючих.

    4. Фінансове забезпечення

Фінансування заходів Програми здійснюється у визначеному законодавством України порядку за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, а також інших джерел фінансування, що не заборонені чинним законодавством України.

Фінансова складова Програми може бути змінена шляхом внесення змін до Програми або перерозподілу коштів у межах Програми за погодженням із виконавцями заходів.

    5. Очікувані результати

Реалізація Програми дозволить:

 • поліпшити стан промислової безпеки та охорони праці, знизити рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності, зменшити соціальні та економічні втрати від цих подій;
 • підвищити рівень соціальної захищеності працюючих та їх громадянських прав відповідно до вимог нормативно-правової бази України, гарантувати виплати грошової компенсації працюючим у разі виникнення професійного захворювання або професійного отруєння, а також отримання інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві.

 

Ефективність виконання Програми забезпечується шляхом оптимізації матеріально-технічних, фінансових, трудових витрат, спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища для забезпечення реалізації конституційного права громадян на належні, безпечні і здорові умови праці, збереження трудового потенціалу Богодухівського району.

    6 Координація та контроль за виконанням Програми

Координація роботи за виконанням Програми покладається на району державну адміністрацію.

Організаційне забезпечення за виконанням заходів Програми покладається на управління праці та соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації.

    7. Заходи регіональної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Богодухівському районі на 2011 – 2015 роки

 

з/п

Зміст заходу

Виконавець заходу

Джерела фінансування

Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн.

Усього

у тому числі по роках

2011

2012

2013

2014

2015

7.1. Організаційні заходи

7.1.1

Сприяти впровадженню та вдосконаленню системи управління охороною праці в Богодухівському районі на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації спільно з відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Богодухівському районі (далі–ВВДФССНВУ), профспілкові комітети, роботодавці, районна санітарно-епідеміологічна станція (далі – СЕС)

Не потребує додаткового фінансування

7.1.2

Здійснювати перевірки стану додержання законодавства України з питань охорони та умов праці, у тому числі жінок, молоді та інвалідів, на підприємствах усіх форм власності. Забезпечити контроль за усуненням виявлених під час перевірки недоліків

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ, СЕС, виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

Не потребує додаткового фінансування

7.1.3

Забезпечити проведення щороку з нагоди Всесвітнього дня охорони праці:

3.1. Тижня охорони праці у районі

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ, профспілкові комітети, роботодавці, виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

Не потребує додаткового фінансування

7.1.4

Забезпечити постійне оновлення та підтримання в актуальному стані переліку підприємств, установ району, де є робочі місця зі шкідливими та важкими умовами праці

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Не потребує додаткового фінансування

7.1.5

Здійснювати контроль за якісним і своєчасним проведенням атестації робочих місць за умовами праці, досліджень шкідливих виробничих факторів та наданням працівникам пільг і компенсацій, передбачених законодавством України

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, СЕС, профспілкові комітети

Не потребує додаткового фінансування

7.1.6

Сприяти включенню до колективних договорів і угод підприємств, установ і організацій заходів щодо досягнення установлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань тощо

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, профспілкові комітети

Не потребує додаткового фінансування

7.1.7

Забезпечити контроль за направленням коштів на виконання заходів з охорони та гігієни праці у розмірах не нижче 0,5% від суми реалізованої продукції для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних осіб, які використовують найману працю та 0,2 % від фонду оплати праці для підприємств, що утримуються за рахунок бюджету.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, профспілкові комітети

Не потребує додаткового фінансування

7.1.8

Забезпечити контроль за переведенням працівників на іншу роботу за результатами їх медичного огляду

ЦРЛ, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, СЕС, профспілкові комітети, роботодавці.

Не потребує додаткового фінансування

7.1.9

Сприяти поступовому виведенню з експлуатації морально та фізично застарілої техніки, виробничих будівель і споруд, що не відповідають вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ, СЕС

Не потребує додаткового фінансування

7.1.10

Направляти щороку зазначені заходи, до прийняття бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, на розгляд до правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві України з метою включення їх до програми його роботи

ВВДФССНВУ, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, СЕС.

Не потребує додаткового фінансування

7.2. Пріоритетні науково-технічні дослідження і розробки з охорони праці, впровадження науково обґрунтованої державної системи наглядової, навчально-методичної та контрольної діяльності у сфері охорони праці

7.2.1

Вживати заходів щодо своєчасного навчання, підвищення кваліфікації посадових осіб та спеціалістів з питань охорони праці підприємств, установ і організацій району

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ

ВВДФССНВУ

 

62,5

 

12,5

12,5

12,5

12,5

12,5

7.2.2

Сприяти створенню кабінетів та куточків з охорони праці на підприємствах, установах і організаціях області

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ, профспілкові комітети, роботодавці

Не потребує додаткового фінансування

7.2.3

Організовувати проведення спільних семінарів, нарад з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища із керівниками та спеціалістами з питань охорони праці підприємств, установ, організацій області. Надавати їм консультаційну та методичну допомогу щодо організації роботи з питань охорони праці, атестації робочих місць за умовами праці тощо

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, СЕС, ВДФССНВУ

Не потребує додаткового фінансування

7.2.4

Вживати заходів щодо підвищення кваліфікації медичних працівників, які займаються медичними профоглядами

ЦРЛ, СЕС

Не потребує додаткового фінансування

7.2.5

Забезпечити контроль за проведенням на підприємствах, в установах та організаціях області попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також осіб віком до 21 року

ЦРЛ, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, СЕС, комітети профспілок

Не потребує додаткового фінансування

7.3. Усунення причин нещасних випадків та профзахворювань, соціальний захист потерпілих

7.3.1

Проводити аналіз причин випадків виробничого травматизму та професійних захворювань, що сталися на підприємствах, установах і організаціях району. Сприяти розробленню заходів щодо попередження аналогічних випадків та контролювати їх виконання.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, СЕС, ВВДФССНВУ, роботодавці.

 

Не потребує додаткового фінансування

7.3.2

Вживати заходів щодо забезпечення участі керівних працівників та відповідальних фахівців районної державної адміністрацій, представників профспілкових комітетів у зборах трудових колективів щодо підведення підсумків виконання умов колективних договорів з охорони праці

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Не потребує додаткового фінансування

7.4. Матеріальне забезпечення осіб, що втратили працездатність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

7.4.1

Забезпечити в повному обсязі відшкодування матеріальної шкоди внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання застрахованим та членам їх сімей

ВВДФССНВУ

 

ВВДФССНВУ

 

5489

 

945

 

1115

 

1134

 

1143

 

1152

7.4.2

Забезпечити потерпілих на виробництві:

- медичною реабілітацією та лікуванням у лікувально-профілактичних та санаторно-курортних закладах;

- виробами медичного призначення та лікарськими засобами;

- протезно-ортопедичними виробами (у тому числі слухопротезуванням, зубопротезуванням);

- додатковим харчуванням

ВВДФССНВУ

ФССНВУ

 

 

39,4

 

 

 

 

6,8

 

 

8,0

 

 

8,1

 

 

8,2

 

 

8,3

 

7.4.3

Забезпечити соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві (витрати на постійний сторонній догляд та побутове обслуговування, придбання спеціальних засобів пересування (колясок), компенсація вартості придбання автомобілів та витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, разова грошова допомога непрацюючим інвалідам)

ВВДФССНВУ

ВВДФССНВУ

388,9

67,3

79,4

80,1

80,7

81,4

7.5. Інформаційне забезпечення охорони праці

7.5.1

Висвітлювати в засобах масової інформації обставини і причини виникнення аварій, виробничих травм, професійних захворювань, а також позитивний досвід роботи підприємств, що досягли високих показників у роботі щодо запобігання виробничому травматизму

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління, відділи та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, ВВДФССНВУ

ВВДФССНВУ

4,5

0,9

0,9

0,9

0,9

0,9

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

Герб України

 

Богодухівська районна рада
Харківської області
VІІ сесія VІ скликання

 

Рішення

 

Від 05 липня 2011      № 132 - VI

 

 

Про затвердження районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 роки

 

З метою підтримки розвитку архівної справи в районі, зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області, забезпечення гарантованого зберігання та ефективного використання документів Національного архівного фонду України, що мають місцеве значення, та виборчої документації тимчасових термінів зберігання, згідно зі ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити районну Програму підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 роки, далі - Програма (додається).

 

   2. Районній державній адміністрації:

 • за підсумками першого півріччя 2011 року розглянути питання щодо можливості фінансування цієї Програми у поточному році;
 • щороку під час складання проекту районного бюджету передбачати кошти на фінансування заходів Програми виходячи з можливостей бюджету.

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Торяник М.В.).

 

Голова районної ради Д. Тризна

 

 


 

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням районної ради
від 05.07. 2011 року № 132-VІ
(VІІ сесія VI скликання)

 

РАЙОННА ПРОГРАМА
ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ АРХІВНОЇ
СПРАВИ НА 2011-2015 РОКИ

 

Богодухів-2011

    1. Загальні положення

Однією з невід’ємних умов функціонування держави є інформаційне забезпечення, якісне та вчасне виконання якого залежить від рівня розвитку архівної справи та документотворення на місцях.

Архівна справа – галузь життєдіяльності суспільства, що охоплює наукові, політико-правові, культурологічні та техніко-економічні аспекти організації зберігання архівних документів та використання інформації, що міститься в них.

Діяльність архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області спрямована на поповнення його документами Національного архівного фонду України (далі – НАФ), що утворилися внаслідок діяльності установ, підприємств та організацій району, їх збереження та всебічне використання.

Архівний відділ райдержадміністрації зберігає 17 тисяч 755 справ Богодухівського району за період з 8 серпня 1943 року по 2009 рік, які є неповторним за їх змістовністю. Документи архіву активно використовуються для виконання тематичних запитів та запитів соціально-правового захисту громадян, в ЗМІ, у виставковій та публікаційній діяльності, для відтворення історичних фактів та подій тощо.

За документами архіву щорічно виконується близько 100 запитів соціально-правового характеру, 50 – тематичного.

Аналіз сучасного стану архівної галузі в районі свідчить про довготривале її недофінансування, наслідком чого є поступова руйнація матеріально-технічної бази державних архівних установ області, у тому числі і архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області, що призвело до збільшення ризику втратити документи НАФ та документи тимчасового зберігання.

Відсутність вільних площ для комплектування архіву документами призвела до порушення термінів зберігання документів НАФ на місцях: в установах, організаціях та підприємствах, де в більшості випадків не дотримуються умови зберігання цих документів (частину з них втрачено безповоротно). З порушенням термінів зберігання документів НАФ на місцях (в установах, організаціях та підприємствах міста й області) зберігається більше 1,5 тис. одиниць.

Якщо до 2004 року архів приймав на подальше зберігання виборчу документацію лише постійних термінів зберігання (за статистикою в середньому 25 од. зб. після проведення відповідних виборів), то з 2004 року відповідно до ст. 88 Закону України «Про вибори Президента України», ст. 89 Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та ст. 99 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (зберігання виборчої та іншої документації і матеріальних цінностей) він приймає виборчу документацію і тимчасового зберігання (1-4 роки): виборчі бюлетені, контрольні талони виборчих бюлетенів, списки виборців, акти, заяви, скарги про порушення вимог вищезазначених законів при проведенні голосування і підрахунку голосів виборців, інші протоколи та рішення виборчих комісій.

Після виборів 2010 року архів прийняв 98 мішків та пакунків тимчасового зберігання та 315 справ постійного зберігання. За відсутності вільних площ він розмістив виборчу документацію в непристосованих приміщеннях.

Для якісного та вчасного надання послуг користувачеві важливим залишається оснащення робочого місця начальника комп’ютерними технологіями, яких архів району не має.

Охорона приміщення архіву району здійснюється не на належному рівні: відсутні позавідомча охорона, системи охоронної, протипожежної сигналізації та відеонагляду.

Реалізація районної Програми підтримки розвитку архівної справи надасть можливість створити умови для гарантованого зберігання та всебічного використання документів, що зберігає архівний відділ Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.

    2. Мета та основні завдання Програми

Мета Програми полягає у створенні належних умов для зберігання та всебічного використання документів, що зберігає архівний відділ Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.

Для досягнення поставленої мети Програмою передбачено вирішення наступних завдань:

 • зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.
 • оснащення архівосховищ відповідним обладнанням;
 • підвищення рівня пожежної безпеки приміщень та забезпечення надійної їх охорони;
 • створення фонду користування на архівні документи;
 • створення умов для ефективного впровадження сучасних інформаційних технологій;
 • створення умов для тимчасового зберігання виборчої документації.

 

    3. Заходи Районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 рр.

 

№ п/п

Найменування заходу

Орієнтовний обсяг фінансування (тис. грн.)

У тому числі за роками

Відповідальні виконавці

2011

2012

2013

2014

2015

1.

Оснащення наданих архіву приміщень для зберігання документів

 

20

 

__

 

20

 

__

 

__

 

__

Богодухівська райдержадміністрація

2.

Установлення систем кондиціювання повітря в архівосховищах

6

__

3

__

3

__

 

Богодухівська райдержадміністрація

3.

Обслуговування систем пожежної та охоронної сигналізації

30

6

6

6

6

6

Богодухівська райдержадміністрація

4.

Придбання цифрового обладнання для створення фонду користування

14

__

__

5

4

5

Богодухівська райдержадміністрація

5.

Комп’ютерне оснащення робочих місць та програмне забезпечення

15

5

__

5

__

5

Богодухівська райдержадміністрація

 

Разом

  85

 11

 29

 16

13

16

 

 

    4. Очікувані результати

Реалізація Програми надасть можливість:

 • зміцнити матеріально-технічну базу архіву та поліпшити умови роботи його працівника;
 • створити умови для гарантованого зберігання та всебічного використання документів архіву та забезпечити повноцінний їх захист;
 • задовольняти у необхідних обсягах потреби громадян, суспільства і держави у ретроспективній інформації.

 

    5. Фінансове забезпечення Програми

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 85 тис. грн.

Фінансування проводиться за рахунок коштів районного бюджету в межах виділених на фінансування програми асигнувань, виходячи з можливостей районного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Головним розпорядником коштів є Богодухівська районна державна адміністрація Харківської області.

    6. Координація роботи і контроль за виконанням Програми

Координацію робіт та безпосереднє виконання Програми здійснює Богодухівська районна державна адміністрація Харківської області в межах своєї компетенції.

Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, та за ходом її реалізації здійснюється у порядку, встановленому законодавством України.

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

Герб України

 

Богодухівська районна рада
Харківської області
VІІ сесія VІ скликання

 

Рішення

 

Від 05 липня 2011      № 133 - VI

 

 

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі на 2011-2015 роки

 

Відповідно до ст. 140 Конституції України, ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Європейської хартії місцевого самоврядування, з метою розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі на 2011-2015 роки(додається).

   2. Районній державній адміністрації щороку, під час складання проекту районного бюджету, передбачати кошти на фінансування заходів Програми виходячи з можливостей бюджету.

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування (Тризна С.Д.).

 

Голова районної ради Д. Тризна

 

 


 

  ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
від 05.07.2011 року №  133-VІ
(VІІ сесія VІ скликання)

 

Програма
розвитку місцевого самоврядування
в Богодухівському районі
на 2011-2015 роки

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Основні положення програми спрямовані на підримку комплексного реформування системи організації влади на місцевому рівні, включаючи питання регіонального розвитку, адміністративно-територіальної реформи, реформи місцевого самоврядування, покращення умов для реалізації прав і свобод людини і громадянина на місцевому рівні, створення правових та матеріально-фінансових засад трансформаційних процесів.

При цьому вони мають забезпечувати поступальний розвиток Богодухівщини, враховувати започатковану у державі конституційну реформу та напрями здійснення перетворень,  визначені законодавчими актами, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.

 

Проте заходи загальнодержавного масштабу жодним чином не виключають необхідності продовження реформування на базовоиу та районному рівні, з урахуванням соціально-економічних, демографічних, суспільно-політичних та інших регіональних особливостей.

В процесі визначення пріоритетів та механізмів реалізації заходів у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку, розробки відповідних нормативно-правових актів, здійснення інституційних перетворень велике значення має забезпечення залучення широкого кола громадськості, представників органів місцевого самоврядування до цих процесів з метою налагодження ефективних механізмів партнерства та вдосконалення системи взаємодії між депутатами місцевих рад, службовцями органів місцевого самоврядування різних рівнів та фахівцями в галузі муніципального права й муніципального управління.

На шляху інформаційного забезпечення реформування організації влади на місцевому рівні особливого значення набуває проведення роз’яснювальної та просвітницької роботи серед населення, депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування щодо сутності, змісту та основних напрямків започаткованих реформ.

Зазначені фактори свідчать про необхідність розробки та впровадження комплексу заходів щодо розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі на сучасному етапі розвитку територіальних громад і органів муніципальної влади всіх рівнів, розташованих на його території. Реалізацію таких заходів передбачається здійснити в межах Програми розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі, строк дії якої, з урахуванням динаміки суспільно-політичних та соціально-економічних процесів, становитиме 5 років: з 2011 по 2015 роки.

 

Програма розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі на 2011-2015 роки розроблена відповідно до статті 140 Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України від 15.07.97р., з урахуванням Указу Президента України від 30.08.2001 N 749/2001 "Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні" і спрямована на подальший розвиток самоврядування в Богодухівському районі як важливої складової становлення громадянського суспільства.

 

1.1. МЕТА ПРОГРАМИ

 

Метою програми розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі є:

 • раціоналізація й підвищення ефективності функціонування системи місцевого самоврядування, забезпечення сталого місцевого та регіонального розвитку;
 • посилення скоординованості роботи органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, науковців, інститутів громадянського суспільства щодо вирішення нагальних проблем регіонального та місцевого розвитку;
 • впорядкування та оновлення системи інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування.

1.2. СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ

 • посилення ролі інститутів громадянського суспільства у забезпеченні регіонального та місцевого розвитку;
 • раціоналізація системи органів місцевого самоврядування (в аспекті інституційних та територіальних перетворень);
 • відновлення контролю за станом і динамікою розвитку регіону;
 • формування повноцінної системи місцевого і регіонального самоврядування згідно зі стандартами Ради Європи;
 • забезпечення доступності управлінських та громадських послуг;
 • забезпечення керованості системних перетворень на рівні району.

1.3. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ І ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

 

1. Поліпшення умов для реалізації прав і свобод людини і громадянина на регіональному та місцевому рівні.

2. Забезпечення ефективності організації місцевого самоврядування на регіональному  та місцевому рівні.

3. Правове, методичне, кадрове та інформаційне забезпечення муніципального та регіонального розвитку.

Забезпечення сталого місцевого та регіонального розвитку, наближення до європейських стандартів вимагає комплексного вирішення завдань, серед яких основні:

 • удосконалення механізмів реалізації прав і свобод людини і громадянина на місцевому і регіональному рівні;
 • підвищення рівня правової, політичної культури мешканців району щодо захисту їх прав і свобод шляхом проведення просвітницької діяльності;
 • розв’язання проблемних питань розвитку Богодухівського району та підготовка проектів відповідних програмних документів й нормативно-правових актів;
 • формування адекватної та ефективної структури муніципального управління на районному і місцевому рівнях;
 • поєднання зусиль органів місцевого самоврядування різного рівня для спільного вирішення питань місцевого й регіонального розвитку;
 • поліпшення взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної виконавчої влади, науковими установами, профспілками, громадськими організаціями при вирішенні питань місцевого значення;
 • вивчення, аналіз, узагальнення і впровадження вітчизняного і світового досвіду  у сфері співпраці органів публічної влади;
 • реформування системи надання адміністративних, управлінських і соціальних послуг згідно з європейськими стандартами;
 • впровадження дієвих механізмів громадського контролю за діяльністю всіх суб’єктів місцевого самоврядування;
 • більш широке залучення громадськості до процесів розробки і прийняття владних рішень з питань місцевого значення;
 • заохочення громадської ініціативи з питань місцевого та регіонального розвитку;
 • забезпечення організаційних, правових та матеріально-фінансових умов для максимальної поінформованості членів територіальних спільнот про діяльність відповідних органів місцевого самоврядування;
 • сприяння зростанню ролі органів самоорганізації населення у вирішенні питань місцевого та регіонального значення, надання соціальних послуг населенню;
 • підвищення професійного рівня посадових осіб органів місцевого самоврядування,
 • підвищення престижу служби в органах місцевого самоврядування, активізація у молодіжному середовищі просвітницької діяльності з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;
 • надання кваліфікованої юридичної, науково-практичної, консультаційної допомоги органам і посадовим особам місцевого самоврядування з проблемних питань місцевого самоврядування.

2. ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

2.1.Реалізація основних завдань Програми передбачає тісну взаємодію органів місцевого самоврядування Богодухівського району з органами державної влади (Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України, міністерствами, іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади), органами місцевого самоврядування вищих рівнів, асоціацією органів місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності.

 

2.2. Організацію виконання Програми здійснює Богодухівська районна рада за такими напрямами:

 • забезпечує виконання Програми;
 • у разі потреби вносить зміни до Програми;
 • розглядає та приймає нормативно-правові акти, розроблені на виконання Програми;
 • здійснює поточний контроль за виконанням заходів, передбачених Програмою;
 • щороку заслуховує доповідь про хід виконання Програми;
 • забезпечує експертизу проектів нормативно-правових актів, організовує їх публічне обговорення;
 • затверджує щороку в проекті районного бюджету витрати на фінансування заходів Програми.

3. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

 

4. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Реалізація зазначених в Програмі заходів сприятиме:

 • комплексному розвитку місцевого самоврядування в районі та місцях;
 • розширенню участі населення у вирішенні питань місцевого значення, наближенню публічної влади до окремого громадянина і населення в цілому;
 • прозорості діяльності органів і посадових осіб місцевого самоврядування, пріоритетному відстоюванні органами місцевого самоврядування інтересів територіальних громад;
 • посиленню впливу населення на формування та реалізацію місцевої політики, контролю за витрачанням бюджетних коштів і активізацію населення в процесі визначення пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць;
 • удосконаленню нормативно-правових актів, що регулюють різні аспекти функціонування органів і посадових осіб місцевого самоврядування;
 • зниженню кількості непорозумінь щодо компетенції між органами і посадовими особами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, ліквідації випадків дублювання повноважень;
 • посиленню відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування на місцевому та районному рівні;
 • удосконаленню механізмів притягнення до відповідальності за невиконання або неналежне виконання повноважень місцевими органами публічної влади та їх посадовими особами;
 • забезпеченню ефективної взаємодії районної ради з органами місцевого самоврядування у вирішенні спільних завдань територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району щодо подальшого розвитку Богодухівщини.

5. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

 

5.1. Контроль за виконанням цієї Програми здійснює Богодухівська района рада (питання про хід виконання Програми розглядається  постійними комісіями районної ради та на пленарних засіданнях районної ради).

5.2. Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством України та рішеннями районної ради.

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 

ЗАХОДИ та прогнозні розрахунки фінансування
Програми розвитку місцевого самоврядування в Богодухівському районі
на 2011-2015 роки

 

Назва заходу

Виконавці

Термін виконання

2011 р.

2012 р.

2013 р.

2014 р.

2015 р.

Упорядкування та розповсюдження електронних збірників нормативних актів, довідників, посібників та методичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування.

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради;

Постійно

0,50

0,55

0,60

0,65

0,70

Розробка заходів, спрямованих на поліпшення інформування територіальних громад про діяльність органів місцевого самоврядування.

Удосконалення системи інформаційного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Створення спеціалізованих теле- та радіопрограм, окремих рубрик у місцевих ЗМІ, присвячених аналізу діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування, для висвітлення проблемних питань розвитку місцевого самоврядування району.

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради

Постійно

5,00

5,00

5,00

5,00

5,00

Організація та проведення семінарів, конференцій, «круглих столів», анкетувань, офіційних заходів за участю представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради;

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області (за згодою);

 

Щорічно

 

2,00

 

2,00

 

2,00

 

2,00

 

2,00

Розповсюдження методичних рекомендацій з питань роботи органів місцевого самоврядування:

-        комплексного соціально-економічного розвитку населених пунктів;

-        ефективного використання бюджетних коштів;

-        управління комунальною власністю;

-        організації діловодства;

-        надання консультативної допомоги.

Виконавчий апарат районної ради; постійні комісії районної ради; міська, селищні, сільські ради (за згодою);

 

Постійно

0,20

0,20

0,20

0,20

0,20

Проведення аналізу, систематизація та вдосконалення процесу розробки нормативно-правових актів районної ради.

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради;

Постійно

 

 

 

 

 

Підготовка та подання до Кабінету Міністрів України пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів, що сприяють розвитку місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення .

Виконавчий апарат районної ради; постійні комісії районної ради;

Постійно

 

 

 

 

 

Участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Розробка та подання на конкурс проектів окремих програм розвитку місцевого самоврядування згідно з тематикою.

(На виконання Указу Президента України від 28.10.2002 N 952 «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування»).

Виконавчий апаратрайонної ради;

постійні комісії районної ради;

НДІ Державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України (за згодою)

У межах терміну конкурсу

 

 

 

5,00

 

 

 

5,00

 

 

 

5,00

 

 

 

5,00

 

 

 

5,00

Проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська (міст районного значення) рада».

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради

Щорічно

3,00

3,50

4,00

4,50

5,00

Організація заходів з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в області .

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради

Щорічно

3,00

3,50

4,00

4,50

50,0

Участь у обласному конкурсі
ім. О.С. Масельського на кращий літературний твір.

Виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради;

відділ культури і туризму та відділ освіти Богодухівської районної державної адміністрації

Щорічно

1,00

1,00

1,00

1,00

1,00

Участь у відзначенні Дня Харківської області.

Виконавчий апарат районної ради;

районна державна адміністрація

Щорічно,

вересень

 

 

 

 

 

Сприяння взаємодії з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Харківській області та Всеукраїнській асоціації місцевих та регіональних влад з питань розвитку місцевого самоврядування та інших напрямків діяльності органів місцевого самоврядування

Районна рада, виконавчий апарат районної ради;

постійні комісії районної ради;

Постійно

 

1,00

 

1,00

 

1,00

 

1,00

 

1,00

Участь районної ради в заходах, що проводяться Асоціацією органів місцевого самоврядування в Харківській області та Всеукраїнській асоціації місцевих та регіональних влад

Районна рада, виконавчий апарат районної ради;

 

постійні комісії районної ради

Постійно

 

 

 

 

 

Сплата членських внесків:

- Всеукраїнській асоціації місцевих та регіональних влад;

- Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

 

Районна рада

Постійно

 

2,4

 

4,5

 

2,4

 

4,5

 

2,4

 

4,5

 

2,4

 

4,5

 

2,4

 

4,5

Надання субвенції місцевим бюджетам для співфінансування проектів, спрямованих на розвиток місцевих громад.

Ффінансове управління районної державної адміністрації;

районна державна адміністрація,

районна рада

Постійно

100,00

100,00

100,00

100,00

100,00

 

Заступник голови районної ради І. Самутін

 

 


 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.