Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Лист з Ріпок: як викупити приміщення?

Опубликована 23-05-2011, 10:22 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
У редакцію надійшов колективний лист від жителів села Ріпки. Люди стурбовані тим, що у їхньому селі ще два роки тому зачинили магазин, і з тих пір він стоїть зачинений. А в ньому вже потік дах, падає стеля, потріскалися стіни, практично демонтоване парове опалення. Звичайно, ремонт вимагає великих коштів, брати таке приміщення в оренду немає сенсу. Однак є люди, які б могли викупити це приміщення і, як то кажуть, дати йому «нове життя». Якщо цього не зробити, то через 2-3 роки будівля взагалі не підлягатиме ремонту. На цей час це приміщення перебуває на балансі максимівського «Сільпо».

Кореспондент газети «Маяк» вирішив звернутися за коментарем до голови правління Максимівського споживчого товариства Т. О. Малецької. Як зазначила Тетяна Олексіївна, це приміщення вже знаходиться у аварійному стані, тому його і не ремонтують. А щодо продажу цього приміщення, то, будь ласка, якщо є бажаючі його купити, то нехай звертаються безпосередньо до голови правління.

Від редакції. На жаль, така проблема існує не лише в селі Ріпки. І ми розуміємо, що болить душа у сільчан, споглядаючи на те, як покинуті будівлі потихеньку собі валяться, руйнуються. Та якщо подивитися з іншої точки зору, звісно, можна вкласти кошти у занедбану будівлю, тобто відремонтувати її. Та де вірогідність того, що цей магазин буде прибутковим для власника. Заплати за електроенергію, закупи холодильники, товар та інше… Адже часом ми не розуміємо усієї складності процесу. Та якщо є надія на те, що можна ще щось зробити, відродити, і є конкретні люди, які б займалися цим питанням, то, можливо, варто спробувати. Адже, як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.