Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Довіра населення-найвища оцінка

Опубликована 18-05-2011, 15:26 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Довіра населення-найвища оцінка


О.В.Лучко 1984 року народження, старший лейтенант міліції. В органах внутрішніх справ працює з 2009 року. З цього ж року дільничним інспектором. На його обслуговуванні населені пункти на території Ульянівської та Дмитрівської сільських рад. Дільничний пункт знаходиться в селі Ульянівка в приміщенні контори господарства ВАТ «Ульянівське». Прийом громадян проводить у вівторок, з 9-00 до 11-00, четвер, з 18-00 до 21-00 , суботу, з 9-00 до 13-00.

Саме того дня, коли ми спілкувалися з Олександром Вікторовичем, було скоєно злочин – крадіжка в селі Дмитрівка. З нежитлового дачного помешкання було викрадено шиферну огорожу та металеві ворота. Одразу після повідомлення, з 10-ї години дільничний інспектор проводив розслідування за цим фактом. З доказів складався своєрідний «ланцюжок» злочину. Тож невипадково завдяки злагодженим і оперативним діям правоохоронців підозрюваних у скоєнні злочину було затримано по «гарячих слідах».

А ще розповів старший лейтенант про нелегкі будні своєї роботи на своїй дільниці, що за два роки доводилось розкривати крадіжки майна в господарствах, розташованих на території сільських рад. Так, після звернення керівника господарства ВАТ «Ульянівське» про скоєння двох крадіжок майна, злочини були розкриті, винні були відповідно наказані:отримали умовний термін та штраф. Також було затримано громадянина, який займався крадіжками металолому в господарстві СФГ «Промінь».

Олександр Вікторович додав, що тісно співпрацює з сільськими головами та керівниками підприємств, проводить роз’яснювальну роботу серед населення, здійснює спеціальні рейди.

Тому й люди ставляться з повагою до нашого співрозмовника, як до правоохоронця, який завжди вислухає та порадить добрим словом. Не дивлячись на його ще молодий вік, роботу виконує сумлінно.

Сьогодні дільничний щоденно спілкується з населенням, саме він є своєрідною сполучною ланкою між органами внутрішніх справ і населенням. Адже від того, яким є дільничний інспектор, значною мірою залежить рівень довіри населення до міліції. А довіра населення- це і є найвища оцінка для дільничного.

А.Дехтяр

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.