Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Робота зв’язківців залежить і від нас

Опубликована 10-05-2011, 10:36 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Робота зв’язківців залежить і від нас


До нас в редакцію часто звертаються читачі з приводу незадовільної роботи телефону чи радіоточки. З цим питанням ми звернулися до начальника Цеху №1 ХФ ВАТ «Укртелеком» С. Б. Шкарлата. Ось що відповів нам Сергій Борисович:

- Так, дійсно, дуже багато звернень і до нашого цеху, ми просто не в силах вчасно ліквідовувати пошкодження, але ж багато чого залежить і від жителів району. І ось чому. Останнім часом значно почастішали випадки крадіжок телефонного кабелю, за допомогою якого надаються послуги місцевого та міжміського телефонного зв’язку, проводового мовлення, доступу до мережі Інтернет, виклик спецслужб (101, 102, 103, 104) і ін. В той же час, враховуючи ускладнене матеріальне становище галузі зв’язку, ми не завжди маємо змогу своєчасно замінити викрадений кабель, щоб відновити телефонний зв’язок у ваших домівках. Через зухвалі викрадення телефонного кабелю ви не можете привітати зі святом чи просто поспілкуватися зі своїми близькими та друзями, викликати, за необхідності, швидку допомогу, міліцію чи пожежну машину. А ВАТ «Телеком» несе значні матеріальні збитки та втрачає час на відновлення зв’язку, якого ви були позбавлені вашими співгромадянами.

Тож хочу звернутися до всіх жителів району. Якщо ви побачите випадки крадіжки чи маєте якусь інформацію стосовно осіб, які скоюють крадіжки, обставин викрадення, місць збуту викраденого майна зв’язку і інше -за вказаним телефоном чи будь-яким зручним для вас способом повідомте нам. Будемо вам вдячні за надану інформацію.

Не так давно скоєні крадіжки телефонного кабелю по вул. Артема, Леніна, Бєляєва. Невідомими особами під час спалювання сухої трави між селами Дмитрівка і Матвіївка було пошкоджено 300 м кабелю ТПП. А все це – витрата додаткових коштів, час на роботу і, саме головне, це унеможливлює нормальну роботу телефонного зв’язку.

Тож ми сподіваємось на вашу підтримку і допомогу. У випадку виявлення таких прикрих випадків дзвоніть за телефонами: 3-32-94 – в робочий час, 3-23-72 або 102 - цілодобово.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.