Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

«Тарасівка-99» на теренах Богодухівщини

Опубликована 9-05-2011, 13:37 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
«Тарасівка-99» на теренах Богодухівщини


У нашій газеті вже роками живуть рубрики, цікаві читачеві (приміром, «Твої люди, Богодухівщино» тощо), час від часу з’являються нові, викликані актуальністю певної теми. Наразі, як кажуть, «назріла» нова рубрика про сільськогосподарські підприємства району - «У господарствах району». І це цілком справедливо. Оскільки наш район—сільськогосподарський, то успіх сільгоспвиробників — це успіх усієї Богодухівщини, запорука дієвості соціальних програм. Тим паче й весняна гаряча пора ніби «підганяє» до якнайшвидшої презентації рубрики.
Тому хочеться протягом тривалого часу розповісти на сторінках «Маяка» про господарства, які дають робочі місця нашим землякам, досягають певних успіхів, роблять свій внесок у розвиток району.

Сподіваємось, відгукнуться керівники чи працівники господарств, які захочуть нам допомогти у висвітленні цієї теми.

Агропромисловий комплекс району на сьогодні представляють 19 господарств

Сьогодні розпочнемо нашу рубрику розповіддю про господарство маловідоме в нашому районі, оскільки орендних земель в підпорядкуванні цього підприємства не так-то й багато. Мова йде про приватне підприємство «Тарасівка -99»- господарство групи агрохолдингу «Українські Аграрні Інвестиції».

«Тарасівка-99» орендує 534га землі на території Зарябинської сільської ради та 265 га - Куп’єваської.

Не секрет, що найголовніше питання, яке турбує селян, котрі здали свої земельні ділянки в оренду - це плата за паї. Говорячи про вищевказане господарство, зауважу, що в минулому підприємство розрахувалось зі своїми пайовиками у розмірі 3% від вартості земельної ділянки. Причому сільчани одержали те, що хотіли:хто - зерно, а хто-готівку. Переходячи на мову цифр, скажу: середній розмір паю у Зарябинській сільраді складає 4,7 га, у грошовому еквіваленті це 2120грн., у Куп’єваській - 4,3 га – а це 1930 грн. Причому виплати здійснювались з подальшою індексацію розміру плати за кожний наступний рік. Люди отримали належні їм зерно і гроші стовідсотково у серпні –вересні, тож лишилися задоволені.

Ось що розповідає керівник І.О.Зеленський про діяльність підприємства:

- Наше господарство орендує в загальній площі 4720 га землі, в Богодухівському районі - близько 800га. Саме через малу кількість землі у районі не можемо організувати базу з наявністю току та МТП, а також надати робочі місця.

Та в планах господарства - збільшення орендних площ, що в подальшому дасть можливість створити тут філію або окреме господарство, тоді й матимемо базу і робітників.

Під час розмови Іван Олександрович зазначив, що цього року посіяли новітні сорти соняшнику, які будуть вирощувати за сучасними технологіями, тож сподіваються на добрий урожай.

- Наша компанія виконує завдання уряду по збільшенню посівних площ цукрового буряку. На цей рік буде засіяно 7 % від загальної площі, а на наступний - плануємо посіяти цукровий буряк і на землях Богодухівського району,- зазначив наостанок І.О.Зеленський.
Як бачимо, наш агрохолдинг розвивається в усіх напрямках, як по вирощуванню зернових і технічних культур, так і по розрахунках за орендну плату, належно сплачуємо податки, беремо участь у розвитку соціальної сфери.

А.ДЕХТЯР

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.