Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

В.М.БЄЛИЙ: «Наведемо лад у власному домі»

Опубликована 8-04-2011, 11:44 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
В.М.БЄЛИЙ: «Наведемо лад у власному домі»


Уже в декількох номерах «Маяка» ми висвітлюємо одну з найактуальніших і найгостріших проблем: які ми господарі у власному домі? Якщо ж говорити простіше, зрозуміліше, то це стара, як світ, проблема: насмітивши там, де живемо, чи здатні все це прибрати? Про це – розмова з Богодухівським міським головою В.М.БЄЛИМ.

- Жити у чистоті, затишку та красі – потреба кожної людини. Ми хочемо мати не тільки впорядковану квартиру чи домоволодіння. Нам приємно ходити прибраними вулицями, милуватися зеленими газонами і різнобарвними клумбами, відпочивати в тіні ошатних дерев, блукати чудовими парками. Однак досягти цього не так просто, адже в процесі своєї діяльності людина створює не тільки матеріальні блага, а і, на жаль, чимало сміття.

Щоб наш Богодухів був чистим, на його території встановлено 209 контейнерів для збору сміття. Комунальним підприємством «Богодухівжитло» тільки протягом 2010 року на сміттєзвалище вивезено 15,3 тис. м3 різних відходів (для порівняння: у 2006 році – 1,9 тис.м3). Працівниками КП «Благоустрій» постійно прибираються стихійні сміттєзвалища.

Проте весна, що наступила, показала, як ще мало зроблено нами для підтримання чистоти і порядку. Все, що влітку й восени маскували трава і листя, а взимку – сніг, сьогодні постало перед нами у своїй непривабливості. Тож усім нам, як кажуть, засукавши рукава, треба невідкладно братися до роботи – загрібати, копати, мести, фарбувати…

- Перші суботники в місті вже пройшли….
- Так, на них вийшли як трудові колективи (свідомо не відзначаю кращих, адже сумлінно працювали абсолютно всі), так і окремі жителі, які наводили лад біля своїх помешкань.

Минулого тижня ми провели нараду з депутатами міської ради та квартальними. Відтепер за кожним депутатом, не тільки мажоритарником, а й обраним за партійним списком, закріплено певну територію, на якій він разом із квартальним має організувати прибирання, а в подальшому – дотримання належного санітарного стану. До речі, проведення вже традиційних конкурсів на кращі вулицю, подвір’я, балкон, як і на кращий навчальний заклад із впорядкування прилеглої території, ми продовжимо і в цьому році. Також плануємо додати номінації: кращий депутат і кращий квартальний. Підсумки, як і завжди, підіб’ємо до Дня міста.

Днями виконавчий комітет ухвалив рішення про організацію проведення у квітні-травні санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території міста. За кожною організацією, підприємством, установою Богодухова закріплено вулиці, визначено обсяги робіт – це прибирання від сміття, фарбування огорож, фасадів будівель, розбивка газонів та квітників, установка лавок, урн, улаштування тротуарів тощо. Основні роботи заплановано виконати до Великодня.

Приємно відчувати розуміння і підтримку трудових колективів, їх керівників у цій справі. Переконаний, що богодухівцям під силу впоратися із поставленими завданнями, і тоді всім знайомі слова: «Місто – наше, ми – господарі в ньому» будуть не просто гаслом, а знайдуть підтвердження в реальних справах.

- Володимире Миколайовичу, після зими доводиться прибирати чимало листя. Нерідко одні люди просто згрібають і підпалюють його, а інші страждають від диму і смороду.
- Дійсно, спеціалісти не рекомендують спалювати не тільки старе листя, а й поліетиленові пакети та пляшки, оскільки це спричинює забруднення повітря. Як бути в такій ситуації? Можна все це винести у контейнери, можна прикопати або, якщо є можливість, вивезти на міське сміттєзвалище. До речі, платити за це не потрібно. Кожен обирає прийнятний варіант, головне – це чистота в місті і здорова екологія .

- Іще одне запитання. Багатьох хвилює, що за роботи і з якою метою проводяться у центральному парку?
- І не тільки там. Іде планова санітарна вирізка сухих і аварійних гілок та дерев, адже зелені насадження повинні мати не тільки естетичний вигляд, а перш за все не створювати загрози життю і здоров’ю людей. Якщо звернули увагу, таку роботу працівники КП «Благоустрій» вже виконали на початку вулиці Леніна. Після парку вони перейдуть на вул. Харківську, потім – Пушкіна. Видаляються в основному старі тополі та самосів американського клена. Поряд із цим щорічно висаджуються дерева більш цінних порід – берези, липи, ялини.

- Спасибі Вам за розмову.
- Я також вдячний Вам за можливість зі сторінок районки поспілкуватися із земляками і побажати, щоб усіх нас завжди і скрізь супроводжували успіхи, виконання намічених планів, добрий настрій і бажання робити добро іншим.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.