Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Щоденний обов’язок-турбота про потерпілих на виробництві

Опубликована 1-04-2011, 11:40 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Щоденний обов’язок-турбота про потерпілих на виробництві


Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла пряма телефонна лінія з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Г.І.Житник. Пропонуємо увазі читачів питання-відповіді, які прозвучали під час прямої лінії.

- Галино Іванівно, хто здійснює виплати на лікування у разі нещасного випадку, що стався на виробництві?
-Відповідно до ст. 3 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" - держава гарантує усім застрахованим громадянам забезпечення прав у страхуванні від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Усі працівники, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах, в установах, організаціях, незалежно від їх форм власності та господарювання, у фізичних осіб, та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності, після прийому на роботу автоматично стають особами застрахованими у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

У разі настання нещасного випадку та після розслідування нещасного випадку роботодавець повинен видати під розпис один примірник затвердженого акта форми Н-5, Н-1 (або НПВ), або П-5 потерпілому або особі, яка представляє його інтереси.

Виплати по листу непрацездатності, починаючи з 6-го дня та витрати пов'язані з лікуванням потерпілого при нещасному випадку на виробництві (за умови складання Акту Н-1) буде відшкодовувати Фонд. А також в подальшому, якщо буде погіршуватися стан здоров’я померлого, лікування також буде проводитись за рахунок Фонду, але при наявності довідки МСЕК, в якій буде вказана потреба в медикаментозному забезпеченні.

-Скажіть, чи потрібно юридичним та фізичним особам надавати звітність до Фонду в рамках дії Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»?
-Відповідно до Постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України (далі Постанова) № 31 від 30.11.2010 страхувальники, які на 01.01.2011 року мали заборгованість зі сплати страхових внесків за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, зобов’язані з 1 по 20 число звітного місяця (січень, квітень, липень, жовтень ) звітувати до робочих органів Фонду (нова форма не дод. 11) до повного погашення заборгованості.

А відповідно до Постанови №30 від 30.11.2010 всі страхувальники лише один раз на рік- до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно з додатком 5 .

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.