Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Через дорогу – хоч «перелітай»!

Опубликована 1-04-2011, 11:20 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Уже не один рік жителів вул. Ломоносова турбує одна і та ж проблема. Коли починає розтавати сніг або ж ідуть ливневі дощі – мешканцям хоч «перелітай» через багнюку та калюжі на перехресті вул. Ломоносова та В. Сахна.

А все пов’язане з тим, як зазначає житель вул. Ломоносова І. С. Ковалівський, що коли по їхній вулиці прокладали трубопровід, працівники КП «Богодухіввода» установили саме на перехресті підземний колодязь. А на поверхні насипали купу глини якраз біля траншеї, яку свого часу прорили для того, щоб вода стікала у рівчак, не зашкоджуючи людям. Та глина по сьогоднішній день не розгорнута, і вода тече не в траншею, а на вул. В. Сахна, утворюючи «такий собі ставочок», і вниз по Ломоносова. Як людям ходити цими дорогами? Як обходити багнюку? «А ще в минулому році нам обіцяли зробити тротуар і «окультурити» траншею», - говорить Іван Степанович.
І ось, коли терпець увірвався, обурені люди зателефонували в газету «Маяк». Звичайно, ніяк не зреагувати працівники редакції не могли. Як кажуть, читач покликав у дорогу. Звернулися ми і до в. о. директора КП «Богодухіввода» В.М. Тютюнника, і до заступника міського голови І.В. Коваленка.
Як зазначив В. М. Тютюнник, купа глини, яка нагорнута біля проритої траншеї, буде розгорнута, а все інше – це не їхня компетенція.
І. В. Коваленко відповів, що питання по благоустрою вулиць вирішуватимуть у міру надходження коштів, усі незручності буде ліквідовано. Однак хотілося б, щоб і самі жителі проявляли ініціативність, самостійно вели роботи щодо упорядкування своєї території.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Звичайно, така проблема стосується не лише цих двох вулиць, а й всього міста і сіл зокрема. Всі ми це спостерігаємо на власні очі. Та сподіватимемося, що ремонт доріг буде налагоджено в найкоротші строки.

Через дорогу – хоч «перелітай»!

Через дорогу – хоч «перелітай»!


Я. ФЕДОРЧЕНКО

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.