Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

«Богодухіввода». Труднощі є, але є і перспективи

Опубликована 15-03-2011, 10:55 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
«Богодухіввода». Труднощі є, але є і перспективи

Працівники КП "Богодухіввода" зліва направо:слюсарі:В.М.Колесник, А.М.Соловей, майстер О.О.Хомуленко, інженер С.С.Семенюк.

Як завжди, в третю неділю березня відзначають своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні цього свята ми взяли інтерв’ю у голови профспілки КП «Богодухіввода» А.І.Закрутька.

- Анатоліє Івановичу, на адресу КП «Богодухіввода» часто надходить багато нарікань. Що Ви можете про це сказати?
- Так, дійсно, нарікань і критики від населення доводиться вислуховувати багато і, як це не прикро, справедливих, але це не тому, що працівники халатно і безвідповідально ставляться до своїх обов’язків. Зрозумійте, фактично все устаткування, техніка, водопровідні мережі, свердловини дістались у спадок від Радянського Союзу. Я не хочу сказати, що вони погані, а просто вони вже зносились, а для того, щоб замінити, потрібні кошти, яких, як завжди, не вистачає. Але, незважаючи на складні часи, колектив КП «Богодухіввода» в тісній співпраці з міською радою на чолі з головою В. М. Бєлим, зосередився на першочергових напрямках і поетапно їх вирішує. Повірте, багато нервів і безсонних ночей втрачено над вирішенням проблем. І деякі рішення приходиться приймати з болем у серці. Я маю на увазі підвищення тарифів, але ж зросли ціни на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, запчастини.

- Ви не один рік працюєте на цьому підприємстві, вже не один керівник змінився, на Вашу думку, щось змінилось?
- Якщо порівняти той час, коли я прийшов сюди працювати, і наші дні, то можу сказати, що багато чого змінилося в кращу сторону. По-перше, змінився сам колектив. Це відбулось завдяки правильній роботі адміністрації по підбору та розстановці кадрів Особливу увагу приділяє цьому питанню виконуючий обов’язки директора підприємства В.М.Тютюнник. Так, лише за останні вісім місяців трудовий колектив поповнився п’ятьма спеціалістами, причому для двох з них КП «Богодухіввода» стало першим місцем роботи після закінчення вузу, даючи можливість проявити свої знання, вміння і навички на практиці і набувати досвід у роботі. По-друге, вся діяльність адміністрації та профспілкового комітету націлена на створення в колективі атмосфери довіри і прозорості. На нашому підприємстві працює всього сорок працівників, тобто трохи більше, ніж у великій сім’ї і взаємовідносини в колективі теж майже родинні. В усякому разі, ми цього наполегливо прагнемо. Незважаючи на фінансову скруту, адміністрація підприємства в разі нагальної потреби завжди знаходить можливість надати фінансову допомогу.

- Анатоліє Івановичу, чи існує на підприємстві заборгованість по виплаті заробітної плати і яким чином керівництво намагається її ліквідувати?
- При допомозі міської ради і особисто міського голови В. М. Бєлого, підприємство взяло кредит в одному з комерційних банків та погасило заборгованість по заробітній платі перед своїми працівниками, яка накопичувалась протягом останніх років. Завдяки цьому своє професійне свято наш колектив зустрічає в доброму настрої і впевненості в завтрашньому дні.

- Щоб Ви хотіли сказати користувачам води?
- Шановні богодухівці! Звертаюся до вас з проханням, дбайливо ставтеся до води, вчасно сплачуйте за послуги. І потрібно міняти своє ставлення до води, бо якісної води мало. Нагально постало питання про використання води для поливу присадибних ділянок, бо внизу поливають, а вгорі міста – немає напитись. Необхідно усвідомити, що водою для поливу підприємство забезпечити не може.

- Які плани на майбутнє для покращення водопостачання?
- Для безперебійного постачання водою жителів вулиці Радянської, пл. Праці і іншим уже виготовлена проектно-кошторисна документація для з’єднання водопровідної мережі міста з водо насосною станцією по вул. Катукова. Намічено ще низку заходів, але все залежить від наявності коштів.

- Анатоліє Івановичу, що б Ви побажали своїм колегам напередодні професійного свята?
- Хочу привітати працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення зі святом, особливі вітання працівникам КП «Богодухіввода», колективу, в якому я працюю вже сьомий рік машиністом водонасосної станції. Бажаю всім міцного здоров’я, наснаги в усіх справах, побільше доброзичливості і поваги у взаємовідносинах у сім’ї, трудовому колективі. Щастя, завзяття, оптимізму всім на довгі роки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.