Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Співоче диво Слобожанщини

Опубликована 10-12-2016, 11:04 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Співоче диво СлобожанщиниЗараз модно стало говорити про генетику населеного пункту. Тема цікава, бо враховує багато факторів і багато чинників. Це і тривалий період існування, і сталість громади, її єдність і міцність, це і духовність, і традиції, і звичаї, і культурна спадщина. Так от, з генетикою у селі Корбині Івани – все гаразд. Добрих три сотні літ стоїть воно у світлій і сонячній долині, бо колись тут протікала тиха слобожанська річка Івани. Заселялося село українцями, історія не зафіксувала масових переселень ні з села, ні до села. Тож поступово рік за роком, десятиліття за десятиліттям складалися тут міцні підвалини людської спільноти, закони співіснування і культура, яка впродовж віків майже нічого не втрачала, а лише накопичувала пісенні скарби.

Служить в армії Катюша…

Опубликована 13-10-2016, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Служить в армії Катюша…Знаю цю дівчину з дитинства, можна сказати, з пелюшок. Бо свого часу жили по сусідству, вона ходила в одну групу дитсадка і в один клас з моєю донькою. Знаю, що закінчила медколедж… І ось нещодавно у соцмережі мені приходить лист: «Тьотю Таню, а я зараз в АТО…» Я не могла повірити, що ця тендітна юна дівчина зробила такий важкий крок, який не кожному дорослому чоловіку під силу. Але так і є. Катерина Авруцька зараз бере участь у антитерористичній операції. Служить вже три місяці в 25-й ОМПБ «Київська Русь» парамедиком.

Не спасував перед труднощами

Опубликована 13-10-2016, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Не спасував перед труднощамиДекілька слів хочеться сказати про нашого земляка з смт. Шарівка, солдата Руслана Вікторовича Хававку, який проходить строкову військову службу в Одеській області, смт. Рені, в Державній прикордонній службі України. Він обіймає посаду молодшого інспектора прикордонної служби 3-ої категорії. Руслан був призваний на службу одним із перших весною 2016 року. Служба юнаку подобається, і він закликає майбутніх захисників Вітчизни не пасувати перед труднощами, адже тільки у військовому колективі людина пізнає дійсну військову дружбу, взаємодопомогу та почуття колективізму і більше цінує своїх батьків.

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ ПО-БОГОДУХІВСЬКИ. Чи приживеться?!

Опубликована 26-09-2016, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ ПО-БОГОДУХІВСЬКИ.  Чи приживеться?!Якби мені років зо 5 тому хтось сказав, що у нас на Богодухівщині буде започатковано, нехай і в своєрідній формі, зелений туризм, я б не те що посміхнулася в душі у відповідь, я би просто в вічі розсміялася цій людині. Який туризм у нас? Такий собі скептицизм-недовіра і недооцінювання власного рідного краю. А марно. Нещодавно побачила на власні очі, що ця ідея має право на життя. Навіть більше – приносити прибуток. Але про все по черзі. Спочатку поясню, що таке той «зелений туризм». За визначенням, які подаються у всесвітній мережі, «сільський зелений туризм - це проведення вільного часу в сільському середовищі, якому притаманна відповідна забудова, сільський побут, мальовничий ландшафт і под.

Мальовниче село слобожанське

Опубликована 26-09-2016, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Мальовниче село слобожанськеКадниця – одне із найзагадковіших сіл Богодухівщини. По сьогоднішній день історики сперечаються про дату виникнення села і про його засновників. Свого часу добре обізнаний з історією Харківської єпархії Філарет зробив помітку, що село Кадниця на річці Кадниця невідомо ким і коли засноване. Тут розташовувалася церква Іоанна Предтечі, яка у другій половині ХІХ сторіччя припинила своє існування. Архівні документи свідчать, що одними з перших власників Кадниці були представники родини Ковалевських. Дві доньки Г.Ковалевського були у шлюбі з поміщиками М.Логачовим та І.Куликовським.

Фотоконкурс «Найкраща вишиванка»

Опубликована 18-08-2016, 23:24 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 68

Фотоконкурс «Найкраща вишиванка»

Увага! Голосування на краще фото триватиме до 22 серпня до 8:00.

Ровесники незалежності

Опубликована 18-08-2016, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Ровесники незалежностіНезабаром усі українці святкуватимуть величне свято своєї держави – 25-ту річницю незалежності України. Нелегкими і зовсім не безхмарними видалися ці роки. Країні довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя. Проте, незважаючи на всі труднощі, Україна змогла стати вільною, незалежною і самодостатньою країною. Прикро, що святкуватимемо 25-ту річницю незалежності з сумом. Війна на сході країни аж ніяк не дає спокою кожній українській родині.