Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

У клубі тепло і затишно

Опубликована 20-11-2012, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

  У клубі тепло і затишно

Нарешті в нашому Сухининському клубі ми закінчили ремонт, і я хочу висловити слова щирої подяки голові Сухининської сільської ради М.В.Горбунову. 

Це завдяки його наполегливості ми зробили ремонт у повному обсязі, так, як і планували. Я, мої колеги В.В.Скирда, С.В.Шуткевич, П.В.Ружинський і В.В.Скирда, молоді люди, студенти, які влітку працювали в нас від центру зайнятості, були і малярами, і штукатурами, і будівельниками. Окреме спасибі за допомогу депутату районної ради С.Ф.Панову, який  постійно робить внесок у розвиток нашого села. Це за його кошти в клубі встановлено нові двері. А В.І.Довгий подарував клубу і сільській раді дві книжкові шафи. І найголовніше – в клубі зараз тепло. Бо за дорученням голови райдержадміністрації В.М.Бєлого та під контролем його заступника П.М.Гуріна  в клубі було встановлено сім електроконвекторів (а надали їх  ГПУ ”Шебелинкагазвидобування”, дир. - Ю.Л.Фесенко).

Всім їм я щиро дякую і закликаю й надалі допомагати культурі, а ми будемо радувати односельців своїми концертами, які будуть проходити в теплому і затишному приміщенні сільського клубу.

Слова дотримав

Зазвичай я не вірю нашим народним депутатам. Вони всі, особливо перед виборами, дуже багато обіцяють, та нічого не виконують. Перед виборами 2012 року до нас у село теж приїздило багато кандидатів у народні депутати Верховної Ради, всі щось обіцяли, але ніхто, крім О.М.Біловола, не виконав своїх обіцянок.

Коли проходила зустріч з Олександром Миколайовичем у Сухинах, я попросила допомоги у придбанні для клубу музичної апаратури. Олександр Миколайович пообіцяв – і свого слова дотримав. Тепер  у клубі є свій міні- музичний центр, за що ми від усього серця дякуємо О.М.Біловолу. Сподіваюсь, що він не забуде про нас, працюючи у Верховній Раді, і завжди буде уважним до прохань людей, які його обирали. Ми щиро йому вдячні і бажаємо успіхів у подальшій роботі.

 

О.Бець,

завідуюча Сухининським

сільським клубом

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.