Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Вдячність добрим людям

Опубликована 12-12-2014, 11:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Вдячність добрим людямНещодавно до нас у редакцію звернулася мама воїна, учасника АТО О.О.Немашкало, щоб подякувати добрим людям за надану матеріальну допомогу для проведення необхідної операції синові. Не вгамувати біль материнського серця, бо сину ще необхідна довга реабілітація. Та вона адресує теплі слова подяки тим, хто не залишив їх з бідою сам-на-сам: жителям сіл Корбині Івани, Мар’їно, Вінницькі Івани, працівникам ВАТ «Ульянівське», громаді с. Розсоші на чолі з О.Білоус. Особлива подяка С.В.Гаврику, О.О. Скорику, працівникам районного будинку культури, школам, дошкільним закладам, працівникам музею і всім добрим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу. 

Спасибі богодухівцям за добрі серця

Опубликована 11-10-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Спасибі богодухівцям за добрі серцяТак сталося, що я з Маріуполя, і за волею долі мені, як і багатьом іншим, довелося стати біженкою. Богодухівщина мене прийняла тепло, за що велика вдячність небайдужим людям. Особливо хочу подякувати голові районної організації Товариства Червоного Хреста України Ірині Чайкі за її добре серце, за те, що було надано допомогу моїй онучці, інваліду першої групи у придбанні памперсів тощо. Дякую також молодому лікарю стоматологу Андрію Мартиненку за його небайдужість, увагу, професійність. Радує, що переважна більшість жителів цього благодатного краю- доброзичливі люди, за що всім велика вдячність.

Відроджуємо храм

Опубликована 9-10-2014, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Відроджуємо храмМы, жители села Александровка, прихожане Александро-Невского храма хотели выразить благодарность нашему односельчанину Николаю Васильевичу Лактионову за его бескорыстную помощь в восстановлении храма и возрождении христианской веры на селе. На его средства, на просьбы стареньких прихожан, которым тяжело выстоять службу, заказаны оригинальные скамейки, которые будут установлены к празднику Покрова Пресвятой Богородицы 14 октября. А к престольному празднику Александро-Невского храма 12 октября закончено строительство камина для обогрева храма в зимнее время.

Спасибі нашим землякам

Опубликована 9-10-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Спасибі нашим землякамВійна… Мабуть, лише той може сказати, що означає це слово, хто бачив на власні очі справжню війну і її наслідки. Мій син Дмитро Шигимага побачив і відчув, що означає це пекельне слово. Той жах, що діється у зоні АТО, не можна передати словами. Більше ніж півроку він захищає кордони нашої держави, бореться за єдність нашої країни. Ні для кого не секрет, що наші, українські, хлопці йдуть на війну без бронежилетів, вони не мають повного комплекту одягу, який повинен бути у солдата. Усе надається і постачається волонтерами. Ось і знову після короткої відпустки моєму сину знову необхідно їхати у зону АТО. 

Завжди пам’ятатимемо доброту людську

Опубликована 25-09-2014, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Завжди пам’ятатимемо доброту людськуВисловлюємо щиру подяку від імені сімей переселенців з тимчасово окупованої територїї Луганської та Донецької областей, голові Богодухівської районної державної адміністрації О.П. Сластіну, Крисинському сільському голові В.А.Шарову, та господарці закладу, в якому ми тимчасово проживали - директору Богодухівського СНВК О.А. Ховановій за теплий прийом, щире ставлення, за те, що не залишили нас наодинці з бідою. Також вдячні Харківській організації «Шлях до життя» за постійне забезпечення нас одягом, миючими засобами, іншими товарами повсякденного вжитку...

Не залишили у скрутну хвилину

Опубликована 25-09-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Не залишили у скрутну хвилинуБезмежна вдячність добрим людям за допомогу у спорядженні нашого сина Олексія Юрійовича Лещенка до лав захисників Вітчизни: приватним підприємцям: Н.І.Чубовій, Ю.А.Каменському, Т.В.Ляліковій, подружжям Тесленків і Дубинків, співробітникам відділення поштового зв’язку Богодухів-3, рідним, кумам, знайомим. Хай Бог оберігає його, а вам, помічники, бажаємо міцного здоров’я, щастя, удачі, а найголвніше — миру нашій багатостраждальній країні.

Слова вдячності – медикам

Опубликована 22-09-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Добра пошта "Маяка"
  • 0

Слова вдячності – медикамНещодавно до редакції звернулася В.І.Бондарева, яка проходила лікування в Богодухівській ЦРЛ, щоб подякувати людям у білих халатах. Вона адресувала щирі слова подяки працівникам реанімаційного відділення на чолі з В.М.Цимбалом, які доклали всіх зусиль, щоб повернути її до життя. Від імені хворих, що лежали з нею в палаті у відділенні неврології, С.М.Кравцової, В.П.Церковної, К.В.Гудько, Т.Л.Бережної - велике спасибі всьому колективу відділення на чолі з завідуючою Т.О.Грищенко за професіоналізм, увагу до хворих, чуйність, доброту.