Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Найвища оцінка - довіра людей.

Автор: alex від 19-12-2010, 20:11
  • 0
Найвища оцінка - довіра людей.


Через кілька днів українська міліція відзначатиме своє професійне свято. Його по праву можна назвати всенародним, адже міліція-частка народу і покликана служити йому. Цей день об єднає працівників міліції всіх поколінь.

Тож напередодні свята правоохоронців-інтерв'ю з начальником Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області Е.В.Коваленком.

-Едуарде Вікторовичу, з яким настроєм зустрічаєте своє професійне свято?

-Звичайно, з піднесеним! Це ж все-таки наше свято! Правоохоронці виконують надзвичайно важливе завдання-захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань. Тож, вважаю, вшанування праці міліціонерів-справедлива подяка держави за щоденний неспокій і небезпеку колег.

-А тепер-про колег. Скільки сьогодні працює правоохоронців у райвідділі? Бачу стільки нових молодих людей у райвідділі, що склалося враження досить юного сьогоднішнього колективу.

-Майже щороку в передсвятковому інтерв'ю районній газеті я завжди наголошував, що у нас постійно відбувається «омолодження» колективу, зокрема, випускниками університету внутрішніх справ. І сьогодні я можу з впевненістю стверджувати, що такого молодого, я б навіть сказав-зовсім молодого- колективу райвідділ ще не бачив, середній вік наших правоохоронців- років. З одного боку, це й добре, адже молодість природньо приносить з собою активність, ініціативність, мобільність. Радує те, що молоді колеги із завзяттям беруться за роботу, з повагою ставляться до порад старших колег, ветеранів. Тож, впевнений, з часом прийдуть досвід і мудрість. Наразі в колективі працює 73 співробітники.

- Едуарде Вікторовичу, які показники роботи правоохоронців за минулі 11 місяців?

- Вважаю, основний наш показник- довіра населення. І саме за цей показник ми боремося щоденно. Дуже добре, що останнім часом керівництво МВС, на відміну від минулих років, визначає зовсім інші пріоритети роботи. І в цих пріоритетах аж ніяк немає місця штампам на кшталт «процент розкриття злочинів», «зменшення кількості звернень» тощо. Якщо ж читачів цікавлять конкретні цифри, то наведу деякі. За 11 місяців на території району скоєно 263 злочини, з них 195- розкрито; 227 кримінальних справ направлено до суду з обвинувальним висновком. Скоєно 94 тяжких злочинів, з яких 68- розкрито. За цей період виявлено 33 факти незаконного обігу наркотичних засобів, із незаконного обігу вилучено близько 5 кг наркотичних засобів рослинного походження та знищено більше 8 тисяч кущів наркотичних речовин.

Хочу додати, що найбільше в структурі злочинності становлять майнові злочини, тобто крадіжки. На даний час скоєно 121 крадіжку, розкрито 74. До речі, це досить високий показник розкриття у порівнянні з середньообласним.

-Останнім часом місто схвилювала звістка про невідомого грабіжника, який ввечері нападає на жінок…

-Дійсно, до райвідділу міліції надійшло два повідомлення про спроби пограбування жінок. Хочу заспокоїти усіх: на даний час грабіжник затриманий і знаходиться за гратами. Злодієм виявився 29-річний житель Богодухова, непрацюючий, раніше судимий.

-Едуарде Вікторовичу, давайте завершимо нашу передсвяткову розмову чимось приємним.

-Сьогодні я хочу подякувати всьому особовому складу за сумлінну службу, за те, що у будь-яку пору доби наші працівники готові прийти на допомогу, ризикуючи здоров ям, а то й життям. Особливі слова вітань- ветеранам міліції. Прийміть, шановні колеги, найщиріші побажання всіляких гараздів у житті. Пам'ятаймо завжди, що найвищою оцінкою нашою роботи є довіра людей. Спасибі також землякам, небайдужим жителям району за співпрацю. Адже завдяки нашим помічникам розкривається левова частка злочинів. Міцного здоров'я усім, родинного затишку і тепла вам та вашим близьким.

- Дякую за розмову і від імені читачів «Маяка» приєднуюсь до вітань.

Розмовляла Т. Чернишова

На фото: начальник райвідділу міліції Е.В.Коваленко разом з начальником сектору ДІМ О.П.Бабенком

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.