Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Пошта - прямий зв’язок зі світом

Автор: alex від 12-10-2012, 08:32
  • 0

Справді, наші поштовики, спільно з усіма поштовиками світу, єднаючи багатьох людей у різних куточках району, області, країни, ближнього та далекого зарубіжжя, прокладаючи між ними мости дружби, якісно і гармонійно забезпечують найважливіше благо цивілізаціїможливість спілкування.

Ні для кого не секрет, що робота листоноші - не з легких, за будь-якої погоди доводиться розносити кореспонденцію і всілякий крам до осель земляків. Працівники пошти, без перебільшення, відіграють важливу роль в оперативному інформуванні населення, дбають про розширення ринку поштових послуг, поліпшення якості роботи та культури обслуговування. Їх завжди з нетерпінням чекають.

Саме це відзначили у своїх виступах заступник голови Богодухівської райдержадміністрації П.М.Гурін і керівник апарату райради М.В.Торяник, вітаючи поштових працівників району з їхнім професійним святом.

- Пошта – провідна ланка, яка пов’язує людей різних поглядів та сфер діяльності, причому як у роботі, так і у побуті. Її послугами користуються тисячі жителів району. Щиро бажаємо вам, шановні поштові працівники Богодухівщини, і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру і злагоди, успіхів та здобутків! – зокрема, відзначили Петро  Михайлович і Микола Васильович.

Свято поштовиків - це свято усіх тих людей, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Тож зі святом!

Кращих працівників було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради: Т.В.Гриценко – оператора з доставки ВПЗ Богодухів-3, Л.І.Крюченко – листоношу пересувного відділення ВПЗ Богодухів-3 і Л.О.Полозенко – листоношу  ВПЗ №1.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.