Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Рятівник - благородна професія

Автор: alex від 18-09-2012, 08:32
  • 0

День рятівника – це свято відважних і сміливих, сильних і мужніх людей, які завжди готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Кожного дня вони ризикують своїм життям, щоб зменшити наслідки від різного роду надзвичайних ситуацій, зберегти і врятувати життя та здоров’я людей.

Рятівник – це людина, яка несе відповідальність за вирішення  питання щодо надійного захисту національного багатства. Невипадково свято відзначається – 17 вересня – за православним календарем це День ікони «Неопалимої Купини», захисниці від стихій та всіляких негараздів і бід.

Сьогодні у Богодухівському райвідділі ГТУ МНС України у Харківській області служить 40 чоловік. Свої службові обов’язки сумлінно виконують усі члени колективу. Як працюється богодухівським рятівникам, з якими доводиться стикатися проблемами, про це розповідає начальник служби цивільного захисту, полковник Володимир Олексійович Соломаха:

- Цей період року був для нас складним. З початку року природа лютувала сильними морозами та природними опадами. Навесні та влітку ситуація ускладнювалась по причині відсутності опадів та високою температурою повітря. Також згідно з керівними документами уряду України здійснюється поетапна реорганізація служби цивільного захисту в цілому.

Та не дивлячись ні на що, завдяки злагодженим діям всіх служб Богодухівської районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту на теперішній час в Богодухівському районі надзвичайних ситуацій не зареєстровано. Але разом з цим підрозділ Богодухівського районного відділу виїжджав на гасіння 61 пожежі (в порівнянні з 2011 роком за аналогічний період виникло 66 пожеж). Збитки від яких в 2012 році склали близько 1,5 млн. гривень. Тільки за квітень – серпень 2012 року особовим складом служби цивільного захисту у Богодухівському районі Головного територіального управління МНС України у Харківській області було здійснено близько 40 виїздів на ліквідацію загорянь сухої трави в населених пунктах району.

Під час гасіння пожеж особовим складом підрозділу врятовано особистого майна громадян району на суму близько 2 млн. гривень. Неодноразово особовий склад підрозділу залучався не тільки на гасіння пожеж, а й для надання допомоги населенню  різного роду нестандартних ситуаціях (від простого відкривання дверей помешкань до вилучення постраждалих з деформованих автомобілів у наслідок ДТП).

Та все ж, не дивлячись на всі зусилля, не вдалось запобігти загибелі людей на пожежах. За період 2012 року в наслідок пожеж загинуло 4 особи та 3 особи травмовано. Співробітниками служби цивільного захисту у Богодухівському районі Головного територіального управління МНС України у Харківській області спільно з особовим складом Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту м.Мерефа було виконано 7 заявок по знешкодженню боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Загальна кількість знешкоджених боєприпасів складає 50 одиниць.

Користуючись нагодою, хочу подякувати кожному працівнику окремо за сумлінну працю. Це люди, які  гідно виконують свої службові обов’язки. Також хочеться висловити слова глибокої подяки керівництву району за постійну увагу та розуміння проблем і завдань служби. За рахунок коштів Богодухівського району придбано низку аварійно-рятувального обладнання, яке на теперішній час стоїть на озброєнні підрозділу та використовується за призначенням. Сьогодні ми сміливо дивимося в очі громадянам району, тому що вони можуть дати вірну оцінку нашим діям. Наша служба порятунку ефективна, надійна і дієздатна. Завдяки оперативним, злагодженим і в першу чергу професійним діям рятівників попереджено низку надзвичайних подій та пожеж, врятовано людські життя.

Не можна не згадати і родини рятівників, жінок та дітей, які чекають своїх чоловіків та батьків. Зустрічають нас лагідними словами та усмішками. У День рятівника необхідно згадати і ветеранів нашої служби. Тих людей, які протягом довгих років свою самовіддану працю і професіоналізм присвятили людям.

Шановні колеги, їх сім’ї, ветерани! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника України. Хочу побажати всім здоров’я, щастя, міцних родин, добробуту, благополуччя. Нехай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи.

У свою ж чергу, редакція газети «Маяк» також вітає богодухівських рятівників на чолі з начальником відділу В. О. Соломахою з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, щедрої долі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян Богодухівщини.

 

Відмінний керівник, зразковий сім’янин і щасливий дідусь

Трудову діяльність у Богодухівському районі Володимир Олексійович Соломаха розпочав у 1993 році. До цього ж працював у м. Харкові, Дергачах. Сьогодні він  - полковник служби цивільного захисту – начальник служби цивільного захисту у Богодухівському районі ГТУ МНС України у Харківській області.

За свій професіоналізм неодноразово нагороджувався високими відзнаками. Володимир Олексійович має талант доброго організатора, професіонала, надійного товариша. Також він має власний погляд на будь-які життєві ситуації, філософ у душі. Завжди енергійний, щирий – за це його поважають колеги, друзі і, звісно, цінує родина.

Разом з дружиною Валентиною Миколаївною виховав прекрасну доньку Наталію. До речі, у вересні Володимир Олексійович та Валентина Миколаївна святкують 27 років подружнього життя. В.О. Соломаха вважає, якщо людина живе у мирі та злагоді з собою та оточуючим світом, вона обов’язково реалізується.

Сьогодні найбільшим щастям для дідуся є подарована донькою Наталією та зятем Русланом внучка Настя. Тож з роси і води Вам, рятівнику-полковнику!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.