Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Продаж землі: за чи проти?

Автор: alex від 17-06-2011, 20:00
  • 0
Продаж землі: за чи проти?


У Богодухові проводились збори громадян з питання ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо заборони купівлі-продажу земель сільгосппризначення.
За власною інформацією, всього були присутні близько 500 чоловік. До початку проведення зборів (до 10.00-ї години) було зареєстровано 370 громадян.

Відкрив збори та привітав учасників один з ініціаторів проведення заходу, депутат Богодухівської районної ради від політичної партії ВО «Батьківщина» Р.І.Ярошенко. На зборах виступили учасники Великої Вітчизняної війни Ф.О.Крамський та М.А.Сорокін, ветеран праці І.Г.Лисуха, голова фермерського господарства В.О.Синельников, голова Богодухівської районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» П.М.Гурін, депутат Харківської обласної ради А.А.Дмітрієв.

На зборах, зокрема, було розглянуті питання про призначення доцільності проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони купівлі-продажу земель сільгосппризначення та про обрання ініціативної групи не менше, ніж у кількості 20 чоловік, якій доручити збирання підписів громадян, які мають право на участь у референдумі.

Більшістю голосів було затверджено питання, яке пропонується винести на Всеукраїнський референдум: «Чи підтримуєте ви заборону на купівлю-продаж земель сільгосппризначення і пов’язане у зв‘язку з цим внесення відповідних змін до Земельного кодексу України?», обрано ініціативну групу, якій доручено збирати підписи громадян, які мають право на участь у референдумі.

Ця актуальна тема щодо земельної реформи буде висвітлена більш детально в одному з найближчих номерів нашої газети, з коментарями керівників сільгосппідприємств. До дискусії запрошуємо всіх громадян, яким не байдуже це питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.