Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Мої військові спогади

Автор: alex від 3-05-2011, 22:47
  • 51
Мої військові спогади


Після закінчення Харківського індустріально-педагогічного технікуму в 1962 році був направлений до Богодухівського ремісничого училища майстром виробничого навчання. Звідси 12 листопада 1963 року був призваний на службу в ряди Радянської Армії. І потрапив саме у військову частину 63148 м. Богодухова. Командиром в/ч був полковник Олександр Іванович Дунаєв.

Службу проходив у дивізіоні «Д», де командиром був майор Б.В.Карелін, який згодом став командиром частини. Заступником командира дивізіону був майор Борисов, замполітом – капітан Лазуренко, офіцери: ст.лейтенант Садовський, капітан Чемеровський, лейтенанти Вашешніков, Рябухін, Світенко, Чулков. Старшина - Володимир Павлович Свінченко. Моїми командирами були надстроковики Чухіль, Гнідко, Собко, Семененко та сержанти строкової служби Васильченко, Петров, Яременко, Ковальов, Трубін, Гуржа, Руденко ті ін.

Службу проходив водієм автомобіля ЗІЛ-157. Наш дивізіон і та і вся військова частина були спортивними. Регулярно проводились спортивні змагання з різних видів спорту. Керівниками з фізпідготовки були капітан Михайлов, а згодом капітан Сутягін. Поряд з рядовими обов’язково змагались офіцери та надстроковики. Та найбільше займалися, звичайно, футболом, великими вболівальниками якого був командир частини Дунаєв, офіцери штабу Місяченко, Бондарєв, Іншутін. Футбольна команда військової частини була учасником обласних змагань. Двічі на місяць на міському стадіоні проходила першість області і багато підрозділів частини на чолі зі своїми командирами і духовим оркестром були присутні та вболівали за нашу команду, яка була однією з кращих в області і завоювала кубок області. Та найбільшим успіхом була перемога на першість Київського військового округу в 1964 році. В цій команді був я і мій друг, земляк, Микола Чернишов.

Закінчив я свою службу в 1966 році і проводжав нас в.о. командира частини підполковник Б.В.Карелін. До цього часу я часто зустрічаюсь з полковником Дергуновим, прапорщиками Семененком, Коломійцем, Калашніковим, Ковальовим, Руденком, Чернишовим.

В.САХНО,
м.Богодухів


Мої військові спогади=>>>Смотреть седьмую новость о воинской части 63148

Обсудить на форуме=>>>

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 4.05.2011
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 1
  • Публикаций: 0
^
Уважаемый, Сахно!.Я служил в одно время с Вами и отлично Вас помню. Служил-работал начальником аптеки части, увлекался спортом, в частности футболом, и даже играл с Вами на спортплощадке между КПП и штабом.Обслуживал домашние матчи команды "Луч" в качестве медработника (врача). Любовался Вашей игрой - главным забойщиком голов в ворота соперников. Ещё нравилась игра полузащитника-диспетчера (фамилию не помню). Капитан Михайлов был начальником команды. Я - Виталий Маценко, может и вспомните. Ещё переписывался с Анатолием (Аликом) Лихтмахером (баскетболистом). Вобщем Вам большой привет и наилучшие пожелания.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.