Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Згадаємо свою молодість

Автор: alex від 2-04-2011, 00:57
  • 85
Згадаємо свою молодість


В армію мене призвали восени 1989 року. Про те, що служити буду в Україні і саме в Харківській області, нам розповіли вже в дорозі.

На ст. Богодухів поїзд прибув рано вранці і вся команда призовників через ліс направилась до військової частини. Коли за нашими спинами закрились ворота КПП, тоді ми вже зрозуміли, що цивільне життя закінчилось.Тоді я ще не знав, що залишусь в цій частині на всі два роки служби, і служитиму саме при штабі частини. А поки що я потрапив в 4-й взвод 2-ї батареї школи молодших спеціалістів. Моїми командирами були: командир батареї капітан Бундиков, заст. ком. батареї – старший лейтенант Каргальськов, замполіт батареї – капітан Ігумнов, комвзводу - ст. лейтенат Андрєєв. І, звичайно, за великим рахунком, нашим «вихованням» займались сержанти нашого взводу: заст. командира взводу сержант Дмитро Васюнін і командир відділення мол. сержант Гудилов. Хочу відзначити, що ніяких проявів «позауставних відносин» між новобранцями і сержантами за весь час перебування в батареї не було. Та і між самими новобранцями будь-які прояви недоброзичливості одразу ж викорінювалися. Служба в навчальному центрі була нелегкою, але цікавою. Тому що готували нас до служби на одному з кращих на той час зенітному комплексі «Оса». Після закінчення навчання в навчальному центрі я повинен був потрапити, як і інші випускники, в діючу військову частину всього Радянського Союзу. Але ще в процесі навчання командир взводу звернув увагу на мій каліграфічний почерк, і по закінченні мені запропонували залишитись для проходження служби при штабі нашої частини, а саме -в креслярському бюро штабу. Я погодився і залишився на наступні півтора роки в частині 63148.

У креслярському бюро разом зі мною потрапив служити і Павло Манжос, з яким ми подружились і стали кращими друзями. А наставниками нашими були Кирило Маклаков і Володимир Шевченко. Дуже гарні хлопці, потім, набагато пізніше після служби в армії, Кирило Маклаков допоміг мені у важкій життєвій ситуації… Згадуючи свою службу в в/ч 63148, хотілося ще б відзначити одного з прапорщиків штабу – коменданта штабу старшого прапорщика Гилку. Він був людиною своєрідною, але з нами, солдатами, тримався по-простому, можна сказати, по-батьківські. За що ми його поважали і старались не підводити в різних ситуаціях. Можна згадати ще багатьох офіцерів зі штабу, Ось лише декілька з них: Калашніков, Червоткін, Іванов, Андрійчук.

Наприкінці своїх спогадів хочеться сказати – та дружба, що зародилась між нами, солдатами з різних куточків тієї неосяжної країни, яка називалась Радянський Союз, вона дійсно сама міцна і не піддається ніяким кордонам.

Руслан Валявський,
м. Сміла, Черкаської обл..


Від редакції. Редакція щиро вдячна усім, хто відгукнувся написати свої спогади про службу. А Руслану- щирі побажання вилікуватися (зараз він перебуває на лікуванні в ізраїльській клініці) і завітати у червні на зустріч з друзями на так званий «Багдадський Хадж».

=>>>Смотреть пятую новость о воинской части 63148

Обсудить на форуме=>>>

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.