Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Згадаємо свої армійські будні

Автор: alex від 16-03-2011, 16:35
  • 0
Згадаємо свої армійські будні Згадаємо свої армійські будні

На фото: Євген Чигирінський : 1968 рік і 2010 рік.


Коли краще служити – взимку чи влітку? Мудрий старший сержант Ковальов з 26 взводу вважав, що взимку легше: від морозу можна втекти, а від спеки лише заховатися, якщо вдасться.

А мені влітку подобалось більше, і був у того літа 1969 року особливий яблучний присмак. А все дуже просто. Ведеш зміну караулу на 4-й пост ( між стіною і «колючкою») - на нашій дорозі стоїть відро, повне яблук. Хтось з місцевих жителів просто простягнув крізь колючу дротину руку з цим відром… і залишив його на нашій стежині. Через дві години нова зміна, залишаємо порожнє відро на тому ж місці, і ще через дві години воно, як у казці про скатертину-самобранку, знову повнісіньке. І так увесь яблучний сезон. Одного разу я таки помітив, хто був «автором» цього пригощання. Бабуся в біленькій хустинці і домашньому фартушку. Тепер, думаю, що у цьому шефському дійстві, без помпи і фанфар, брала участь не лише вона одна. Вже більше сорока років пройшло, а цей випадок згадується, і навіть сльози по-зрадницьки щипають очі. Спасибі, богодухівці, за те, що армійські нелегкі будні мали такі приємні моменти! Служив я в Богодухові з листопада 1968 по листопад 1969 року, а згадую цей рік все життя. Командиром частини в той час був полковник Банніков, командиром нашої 2-ї батареї – капітан Чемеровський, незабутній старшина батареї Кулініч. Наш комвзводу – лейтенант Макеєв, пам’ятаю «старлея» Кадзоєва. А ще майора з політвідділу Коломійця, донбасівця. Він любив Донбас і завжди якось виділяв добрим словом своїх земляків. Взагалі, пам’ятається дуже багато. Пам’ятаю і часто згадую всіх своїх товаришів по службі і вже більше 40-ка років бережу дуже світлі спогади про жителів Богодухова.

Євген Чигирінський
м. Донецьк


Від редакції

Дуже приємно, що на участь у висвітленні рубрики «Слово про військову частину» відгукнулися і ті люди, які свого часу служили у нас. Пройшли роки, десятиліття, а у їхніх спогадах Богодухів займає особливе місце. Адже роки юності- найкращі роки. Сподіваємось, що відгукнуться інші солдати, офіцери, для яких військова частина 63148 стала невіддільною частиною життя.

Автор публікації Євген Чигирінський після служби в армії працював на залізниці, навчався в Донецькому філіалі Харківського інституту інженерів транспорту і паралельно на факультеті журналістики в Донецькому університеті. Працював інженером, викладачем в ПТУ, зараз - менеджер у приватній кампанії.

=>>>Смотреть четвертую новость о воинской части 63148

Обсудить на форуме=>>>

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.