Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Шануймо матерів!

Автор: alex від 11-03-2011, 10:36
  • 0
Шануймо матерів!


Ніхто, напевно, не сперечатиметься, що поставити на ноги власних дітей-покликання, дароване Богом. А виховати прийомних дітей-справжній подвиг.

Напередодні жіночого свята у кабінеті голови Богодухівської районної державної адміністрації Л.С.Коновалова на його запрошення зібралися матері-героїні, матері-вихователі прийомних сімей, матері- виховательки дитячих будинків сімейного типу Богодухівщини.

Тепло і щиро привітав Леонід Станіславович жінок зі святом 8 Березня, висловив захоплення життєвим жіночим подвигом цих звичайних на перший погляд, але героїчних, мам. «Кожен з нас, починаючи ще з дитинства і протягом усього подальшого свідомого життя, проносить у своїй душі єдиний та неповторний образ – образ своєї матері. Матері, котра завжди все зрозуміє, все пробачить, завжди буде поруч у найскрутнішу хвилину нашого життя та любов якої до нас не зникне не зважаючи ні на що»-зокрема, прозвучало з його вуст.

До привітань очільника району приєднався голова Богодухівської районної ради Д.К.Тризна, який зауважив, зокрема,що «жінка- це звучить гордо і почесно. Немає нічого ціннішого і найдорожчого, ніж жінка-мати… Ви є взірцем, окрасою району». Привітали жінок також заступник голови Богодухівської райдержадміністрації В.В.Зирянова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Л.В.Клочко.

Аж дванадцятеро дітей має В.І.Бондарєва з Крисиного! І всі доньки і сини отримали освіту, стали достойними людьми. У Г.О.Хомич-11 дітей, О.Б.Тарасенко-10, Т.І.Фесенко, К.Ф.Тереняк -7, А.М.Потьомкіної- 6, М.І.Сидорчук, А.М.Запутайло, Г.А.Олійник, Л.П.Чурилович, З.І.Бондаренко, Р.А.Яценко, Т.П.Загребельної, Н.Ф.Ващенко, Г.В.Мироненко-по 5. Це справжній подвиг виховати стількох дітей, тож звання мати- героїня- цілком заслужене для них.

Завітали на свято також прийомні матері В.М.Тарасенко, І.М.Ємельяненко, Г.К.Дербак, В.О.Семененко, мати-вихователька В.М.Жиленко.

Для кожної з них лунало добре слово, і, звичайно, на них чекали квіти і подарунки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.