Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Ювілей ми відзначали, і зі святом нас віталили

Опубликована 28-02-2015, 14:44 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Ювілей ми відзначали, і зі святом нас віталилиНапевно, вже усі читачі знають, що нещодавно районна газета «Маяк» відзначила свій 85-річний ювілей. Ми, «маяківці», вирішили, що у час, коли в країні війна і фінасова нестабільність, не варто проводити гучне святкування. Тому обмежилися скромними «іменинами» у стінах редакції. Правду кажуть: на день народження хороші і вірні друзі ходять без запрошення. І як же було приємно, коли з самого ранку 27 лютого нас вітали наші поціновувачі. Море дзвінків і відвідувачів було цього дня до редакції, що, без сумніву, тішило нам усім душу і надихало. Всіх, звичайно, перелічувати не будемо, та й навіщо? Цілий тиждень уже після «іменин» нас вітали давні і нові друзі. 

Чорнобиль для них - як жива рана

Опубликована 12-12-2012, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Чорнобиль для них - як жива ранаНещодавно в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Ця дата вибрана для вшанування ліквідаторів невипадково. Саме в цей день у 1986 році Державний комітет ухвалив в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг») на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році, відзначається він в Україні з 1986-го, коли учасники ліквідації аварії на АЕС зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. Без сумніву, жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.

Пошта - прямий зв’язок зі світом

Опубликована 12-10-2012, 08:32 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Пошта - прямий зв’язок зі світомСправді, наші поштовики, спільно з усіма поштовиками світу, єднаючи багатьох людей у різних куточках району, області, країни, ближнього та далекого зарубіжжя, прокладаючи між ними мости дружби, якісно і гармонійно забезпечують найважливіше благо цивілізації – можливість спілкування. Ні для кого не секрет, що робота листоноші - не з легких, за будь-якої погоди доводиться розносити кореспонденцію і всілякий крам до осель земляків. Працівники пошти, без перебільшення, відіграють важливу роль в оперативному інформуванні населення, дбають про розширення ринку поштових послуг, поліпшення якості роботи та культури обслуговування. Їх завжди з нетерпінням чекають. Саме це відзначили у своїх виступах заступник голови Богодухівської райдержадміністрації П.М.Гурін і керівник апарату райради М.В.Торяник, вітаючи поштових працівників району з їхнім професійним святом.

Їх героїчний подвиг незабутий

Опубликована 21-09-2012, 13:10 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Їх героїчний подвиг незабутий  З кожним роком усе далі відходять від нас події Великої Вітчизняної війни. Давно розорено траншеї i засипано окопи, все більше учасників та свідків тих страшних подій відходить у вічність та людська пам’ять знову i знову повертається до минулого. Що звідане i пережите - не забудеться ніколи. Час – нещадний, але об’єктивний суддя історії. Історія Великої Вітчизняної війни належить до найбільш популярних періодів минулого століття, її події постійно привертають до себе увагу. Скільки б не змінювалося поколінь на Землі, вони повинні знати, що таке фашизм, яких мук і страждань завдав він народам Європи, скільки жертв зазнав наш народ у битві з ним. Нащадки повинні пишатися подвигом воїнів, які розгромили найгрізнішу на той час армію у світі. 

Вони завжди готові допомагати і рятувати

Опубликована 21-09-2012, 08:25 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Вони завжди готові допомагати і рятуватиВ День ікони Божої Матері «Неопалима Купина» за православним календарем рятівники України відзначили своє свято. Привітали цього дня наших хлопців – працівників 51-ДПРЧ м. Богодухова голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, голова райради Д.К.Тризна, начальник РВ ГУ МВС України в Харківській області Е.В.Коваленко. Долучився до вітань і наш земляк О.М.Біловол. За вагомий особистий внесок у справу забезпечення належного цивільного захисту населення району, відданість службовому обов’язку та з нагоди Дня рятівника почесною грамотою Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено працівників 51-ДПРЧ м. Богодухів Головного територіального управління МНС України у Харківській області В.О.Соломаху, О.В.Бондарєва, С.О.Кальченка, В.Г.Костенка, В.М.Кочетова, О.М.Пилипенка, А.О.Тура.

Міжнародна інтерактивна пересувна виставка «Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє» на Богодухівщині (6 фото)

Опубликована 18-09-2012, 15:09 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Міжнародна інтерактивна пересувна виставка «Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє» на Богодухівщині (6 фото)Чорнобиль – це слово, яке ми дуже хотіли б викреслити з пам’яті… Але є дві вагомі причини, чому не можна забувати цю трагедію. По-перше, якщо ми забудемо про Чорнобиль, ми збільшимо ризик повторення подібних технологічних і екологічних катастроф в майбутньому… По-друге, більше семи мільйонів наших сучасників не можуть дозволити собі розкіш забути про це. Щодня вони все ще відчувають на собі результати трагедії… Без сумніву, спадок Чорнобиля залишиться з нами і з нашими нащадками на багато поколінь уперед. Нещодавно в м. Богодухові відбулося урочисте відкриття Міжнародної інтерактивної пересувної виставки «Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє».

Рятівник - благородна професія

Опубликована 18-09-2012, 08:32 в розділ Газета "Маяк" » Події
  • 0

Рятівник - благородна професіяДень рятівника – це свято відважних і сміливих, сильних і мужніх людей, які завжди готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Кожного дня вони ризикують своїм життям, щоб зменшити наслідки від різного роду надзвичайних ситуацій, зберегти і врятувати життя та здоров’я людей. Рятівник – це людина, яка несе відповідальність за вирішення питання щодо надійного захисту національного багатства. Невипадково свято відзначається – 17 вересня – за православним календарем це День ікони «Неопалимої Купини», захисниці від стихій та всіляких негараздів і бід. Сьогодні у Богодухівському райвідділі ГТУ МНС України у Харківській області служить 40 чоловік. Свої службові обов’язки сумлінно виконують усі члени колективу.