Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - форум городского портала

Сьогодні -

Мы рады видеть Вас на форуме портала Bogodukhov-City.com.ua

Відповісти
 Борис Борисович РОГОВИЙ мріє знайти батька і рідних
alex
5 сентября 2014 20:02
Повідомлення #1

Старожил
  • 85

Репутація: 7
Група: Адміністратори

Борис Борисович РОГОВИЙ мріє знайти батька і рідних:
- Я, Роговий Борис Борисович, шукаю батька та рідних по батьківській лінії, знайомих, які, можливо, хоча б щось знають про мою історії.

Народився я в Німеччині, м. Шлезенг. Моя мати, Рогова Уляна Самсонівна (20.12.1919 р. н.), була вигнана в 1942 році в Німеччину. Потрапила в місто Шлезенген і працювала на фабриці (заводі) годинникових механізмів "Станцверк". Там вона і познайомилася з молодим чоловіком, Морісом Вирвеном (моїм батьком). Працювали вони поруч на верстатах. Якщо вірити словам моєї матері, то батько його був француз, а мати - бельгійка. Після того, як 15 квітня американськими військами вони були звільнені, батько не хотів мене віддавати матері в Україну і їй довелося мене вкрасти. З чужими людьми відправила мене в Україну. За архівними даними була звільнена 12 квітня, а повернулася тільки в серпні. Швидше за все, їй вже вдома підказали як правильно мене оформити, щоб батько мене не знайшов. Адже дата мого народження за новими документами: 11 травня 1945 рік. А мати розповідала, що народжувала мене в бомбосховищі, коли на вулиці вибухали снаряди. Адже 11 травня вже закінчилася війна. Того дня було тільки дві породіллі - моя мати і німкеня. У обох народилися хлопчики. Коли я був маленьким, я точно пам'ятаю документ з німецькою свастикою, але тоді ще не вмів читати і, граючи, порвав його. Здається, то було моє справжнє свідоцтво про народження.

Не так давно я дізнався, що мій батько все-таки мене шукав і був у наших краях. Але якби я дізнався про це набагато раніше... Сьогодні, на жаль, вже ні в кого розпитати, знайомі, які хоча б щось знали, відійшли у вічність. Я і сам давно вже на пенсії, у мене велика сім'я. І дуже боляче жити і не знати себе. Як тебе насправді назвали при народженні і яка його дата. Спасибі за будь-яку інформацію, якщо комусь щось відомо.
Проживаю за адресою: Україна, Харківська обл., Богодухівський р- н, с. Воскресенівка, вул. Центральна, д. 61. Контактний телефон: 050-720-83-96.

--------------------
Будь вежлив со всеми, общителен со многими, другом одному, и врагом никому.
Перейти до початку сторінки
Быстрый ответ Відповісти
1 чол. переглядають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Сьогодні: 24 ноября 2017 16:47