Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - форум городского портала

Сьогодні -

Мы рады видеть Вас на форуме портала Bogodukhov-City.com.ua

Відповісти
 Заборона на несанкціоновані оголошення
местный
19 июля 2013 21:31
Повідомлення #1

Активный участник
  • 51

Репутація: -1
Група: Користувачі

Як це можна зрозуміти?
Це виходить тепер потрібно самим себе оштрафувати
Для цього є радіомережа, ЗМІ, та дошки оголошень

У відповідності до Закону України «Про організацію благоустрою населених пунктів» - забороняється розташування рекламних засобів, оголошень, агітаційних листівок на територіях архітектурних споруджень міста, пам’ятниках, деревах, квітниках, електричних стовпах, на зовнішніх поверхнях будівель, парканах, огорожах тощо. У разі порушення Закону та псування вищезазначених місць, на порушника накладаються штрафні санкції. Згідно зі статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» на порушників накладається штраф: на громадян (приватних осіб) – від 340 до 1360 грн., а на посадову особу (керівників, директорів, приватних підприємців, за дорученням яких здійснюється розклеювання рекламних оголошень в заборонених місцях) – від 850 до 1700грн.

Найбільше потерпають від несанкціонованої реклами центр міста Богодухова, місця поблизу торгових закладів, райони залізничного та автовокзалів. ». Це погіршує загальний естетичний вигляд міста, забруднює територію, тоді як для її розміщення у місті є певна кількість інформаційних носіїв та планується додаткове їх встановлення. Слідкують за виявленням таких фактів уповноважені на те особи комунальних підприємств міської ради та співробітники міліції.

29 березня 2012 року на засідання комісії при виконавчому комітеті Богодухівської міської ради розглянуто 2 справи щодо порушників, які розклеювали рекламні оголоошення у заборонених місцях в м. Богодухові. Обидва ці випадки розглянула адміністративна комісія. Так на гр.Г., яка , розмістила велику кількість рекламних листівок на стовпах накладено штраф у розмірі 340 грн, а на гр.Т., співробітницю одного з комерційних банків, що діє на території м .Богодухів, за аналогічне порушення накладено штраф в розмірі 1020 грн.

Богодухівська міська рада прохає всіх жителів міста дотримуватись правил благоустрою та під час двомісячника благоустрою сприяти очищенню міста від несанкціонованих рекламних оголошень та повідомляти про осіб, які розміщують їх в невстановлених місцях до міської ради за телефоном 3-20-02 чи до райвідділу внутрішніх справ за телефон 102.

http://bogodukhov-city.com.ua/official_bogodukhiv/rada_news/1704-nesankconovan-o

goloshennya-pd-zaboronoyu.html
Перейти до початку сторінки
Korzhik
19 июля 2013 21:41
Повідомлення #2

Активный участник
  • 51

Репутація: 3
А кто же ее оштрафует, :nono: она же дом(памятник), я про Раду

--------------------
Мужик должен быть как сказка, потому что у сказки всегда хороший конец.
a.zakharov
19 июля 2013 22:15
Повідомлення #3

Гуру
  • 102

Репутація: 16
Любой житель Богодухова может подать в суд на горсовет в административном порядке (по Кодексу Административного судопроизводства Украины) о его незаконных действиях. Также это может сделать прокуратура. Было бы желание наказать за подобные действия
Но может быть и такое, что скажут, что "это не мы, а чья-то злая шутка. Ведь исходных данных на объявлении нет, а подписать "горсовет" может каждый дурак" :biggrin:
Allochka
19 июля 2013 22:24
Повідомлення #4

Активный участник
  • 51

Репутація: 0
a.zakharov,
Ну мне пока не клеили, как только нагадят, тогда я подумаю над Вашим предложением
Крошка
19 июля 2013 22:36
Повідомлення #5

Завсегдатай
  • 68

а что здесь такого плохого
ну сообщили людям, что не будет света с 9 до 17
правда он и вечером не горит по некоторым улицам

--------------------
Не могу пройти мимо безобразия. Так и хочется принять участие!
a.zakharov
20 июля 2013 00:02
Повідомлення #6

Гуру
  • 102

Репутація: 16
Дело не в том, что сообщили об отсутствии света. Дело в том, каким образом это сделали! Как у нас говорят: дешево и сердито! :smile:
Allochka
20 июля 2013 01:06
Повідомлення #7

Активный участник
  • 51

Хотя так если подумать, это же надо поставить информационные щиты не в одном месте, а несколько на каждой улице в самых проходных местах. Кто за ними будет следить? Будут стоять страшные и ободранные, да еще и поломают. Замкнутый круг какой-то получается :dash:

PS. Передумала я, пусть мне клеят я не буду обижаться, хоть буду знать, что света не будет. Вот так.
местный
31 июля 2013 22:03
Повідомлення #8

Активный участник
  • 51

Репутація: -1

опять 25
неужели нельзя наделать досок объявлений и поставить их не только в центре города...

рішенням VІІІ сесії
VІ скликання Богодухівської міської ради від 6 травня 2011 року
№ 256-VІ (зі змінами: рішення ХVIII сесії VІ скликання від 24 січня
2012 року № 592-VІ, рішення ХХVIсесія VIскликання від 14.12.2012 № 1084- VІ )

Правила благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради»

6.7. Забороняється наклеювання і розвішування на будинках, парканах, павільйонах, зупинках міського транспорту, опорах освітлення, стійках світлофорів, дорожніх знаків, деревах будь-яких оголошень та інших інформаційних повідомлень.

http://bogodukhiv-rada.gov.ua/pravila-blagoustroyu-teritori%D1%97-mista-bogoduxo

va/
CCCP
31 июля 2013 22:54
Повідомлення #9

Активный участник
  • 51

Репутація: 2
надо ужесточить правила запрета а на вырученные от штрафов деньги заказать досок
и тогда в городе будет цивилизованно с объявлениями

--------------------
Я рожден в Советском Союзе, Сделан я в СССР
Allochka
31 июля 2013 23:15
Повідомлення #10

Активный участник
  • 51

Правильно, для объявлений доски, а столбы оставить для других более благих целей. Например, местных бендеровцев на них развесить.
Korzhik
31 июля 2013 23:27
Повідомлення #11

Активный участник
  • 51

Нафиг кому эти столбы уперлись, ну вешают и пусть вешают. Вон в городе разве проблем мало кроме столбов. Посмотрите на городской пруд - гадюшник, причем натуральный. Уже из-за мусора и пруда не видно. Кинотеатра в городе нет, мест куда можно пойти всей семьей тоже нет. А вы тут про столбы развели демагогию, грустно...

--------------------
Мужик должен быть как сказка, потому что у сказки всегда хороший конец.
ne tabachnyk
1 августа 2013 21:34
Повідомлення #12

Гуру
  • 102

Репутація: 10
"Allochka", на українських стовпах будуть колихатись бездиханні тіла ворогів нації, в число яких ти вже записана.
Allochka
1 августа 2013 21:43
Повідомлення #13

Активный участник
  • 51

ne tabachnyk,
Я здесь живу испокон веков, и здесь никогда не было фашистских прихвостней. С каких пор такие как Бандера, Шухевич и им подобные террористы стали цветом нации? Во дела, да? За что я должна считать их героями? Наверно за то, что поляков поубивали немеряно, или своих же там мочили? У меня свои герои, и неонацики с ниточкой, которая держит уши, вместо мозгов, не входят в этот список.
ne tabachnyk
1 августа 2013 22:06
Повідомлення #14

Гуру
  • 102

Ти фашистка, про що свідчить твій попередній коментар. А те що ти "здесь живешь испокон веков" говорить про те що ти є типова манкуртка, яка зреклась свого народу. Якби ти була українкою, то не писала б таку єрунду. А ти не думала про те що в Богодухові та районі живе багато дітей та онуків тих, чиї батьки та діди воювали в УПА. Вже пройшло майже сімдесят років з тих часів, а ви ще ніяк не заспокоєтесь, мислите штампами більшовицької пропаганди.
G2020
1 августа 2013 22:37
Повідомлення #15

Старожил
  • 85

Репутація: 4
Ах ты сука полицайская (Тютюнник), значит ты один из них(внучков). Ну тварь, обещаю тебе сладкую жизнь дальнейшую, пожалееш об этих словах.
ne tabachnyk
1 августа 2013 22:50
Повідомлення #16

Гуру
  • 102

Сергію, мені та й не тільки мені, здається що ти внучок нквдистів чи особістів. Так що "сука поліцайская" мабуть таки ти. Я ж не маю кровних родичів в тій частині України, яка не входила в УРСР до вересня 1939-го.
G2020
1 августа 2013 23:02
Повідомлення #17

Старожил
  • 85

Да я внучок порядочных, в прошлом советских людей. Может и твои предки были порядочными, но вот ты мразь конченная. Скоро свое получиш.
ne tabachnyk
1 августа 2013 23:26
Повідомлення #18

Гуру
  • 102

Це визначення більше тобі підходить. І не треба мене лякати, не з такими як ти "героями" клавіатурних боїв доводилось воювати. Ти навіть ссиш своє прізвище тут оприлюднити. Хоча я тебе вже вирахував. Бувай.
G2020
1 августа 2013 23:30
Повідомлення #19

Старожил
  • 85

Бывай, почитай на ночь творения Бандеры !!!!!
Быстрый ответ Відповісти
1 чол. переглядають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Сьогодні: 17 декабря 2017 10:09