Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - форум городского портала

Сьогодні -

Мы рады видеть Вас на форуме портала Bogodukhov-City.com.ua

Відповісти
 Кандидати в народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №180, Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Шкідливий котик
18 августа 2012 14:21
Повідомлення #1

Завсегдатай
  • 68

Репутація: 13
Група: Користувачі
Біографії, програми, декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру кандидатів в народні депутати.Цікаве про них.

Ознайомитись з деклараціями про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру кандидатів у народні депутати України Ви зможете на сайті Центральної виборчої комісії України, перейшовши за цим посиланням ЦВК.Виборчий округ №180

На жаль фотографії всіх кандидатів знайти не вдалось, тому, якщо в когось вони є, прошу викласти у форумі.

Біловол Олександр Миколайович
народився 11 сiчня 1962 року в селі Мурафа Краснокутського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор, кафедра внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології Харківського національного медичного університету, член Партії регіонів, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Передвиборна програма
кандидата в народні депутати України від Партії Регіонів по 180 одномандатному виборчому округу
БІЛОВОЛА
ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА.
на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Дорогі мої земляки – харків’яни!
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

У разі Вашої підтримки та обрання мене народним депутатом України, я як учасник єдиної команди партійних кандидатів, які беруть на себе солідарну відповідальність за долю країни та регіону, повністю поділяючи зміст та засади Програми Президента України Віктора Януковича «Україна - для людей», першочерговим стратегічним завданням вважаю - розробку та прийняття законів, які необхідні для реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»
Основні напрямки моєї роботи у Верховній Раді України:
1. РОЗБУДОВА ДЕМОКРАТИЧНОЇ ДЕРЖАВИ
Реальне створення правової держави (принципи: забезпечення верховенства закону; забезпечення прав і свобод людини, законодавчого закріплення гарантій їх здійснення; чітке розмежування повноважень гілок влади, ефективний контроль за станом законності).
Розвиток економічних і культурних зв’язків з усіма державами на основі двосторонніх угод.
Стратегічний курс на євроінтеграцію при збереженні позаблокового статусу України.
2. ЕКОНОМІКА
Реформа заробітної плати, елементом якої повинно стати зниження податку з громадян, що мають невисокий рівень доходу.
Допомога з боку держави національному виробникові.
Запровадження єдиного сільськогосподарського податку (податок на землю) та скасування всіх інших податків для виробників сільгосппродукції.
Гарантувати щорічну орендну плату власникам земельних паїв не менше 20% від валового збору врожаїв.
3. СОЦІАЛЬНА СФЕРА
Проведення політики державних гарантій для вразливих категорій населення (дітей, інвалідів, пенсіонерів,афганців, чорнобильців та інших).
Виплата достойних пенсій згідно трудового стажу.
Ефективне медичне обслуговування та рання діагностика проблемних захворювань.
Турбота про молодь, її духовне й фізичне здоров’я, гарантії зайнятості молоді з боку держави.
Захист сім’ї, материнства й дитинства, надання підтримки малозабезпеченим сім’ям з дітьми.
4. КУЛЬТУРА, МОВА, НАУКА, ОСВІТА
Державні гарантії для розвитку культур та мов всіх народів, які мешкають в Україні.
Суттєве збільшення бюджетної частини витрат на освіту, культуру, науку.
Заборона пропаганди насильства, розпусти, алкоголізму, наркоманії в засобах масової інформації.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ
Постійно підтримувати тісні зв’язки з виборцями, оперативно реагувати на запити та звітувати перед ними про свою діяльність у Верховній Раді України.
Буду ініціатором створення у Верховній Раді Харківської депутатської групи.
Шановні мої земляки!
Настав час рідній Харківщині виходити у загальнодержавні лідери в усіх сферах життя!
Десятки зустрічей з громадами Богодухівського, Валківського, Золочівського, Коломацького, Краснокутського, Нововодолазького, Харківського районів окреслили для мене основні напрямки роботи, по продовженню виконання програми Партії Регіонів на місцевих виборах 2010 року «Будуємо нову країну!»
Я впевнений, що тільки разом з Вами ми зможемо швидко та ефективно реагувати на виклики часу, перемагати в будь-якій справі.

З глибокою повагою, Ваш земляк Олександр Біловол,доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, академік Національної академії медичних наук,кандидат у народні депутати України.

________________________________________________________________________________

Дмитрієв Анатолій Анатолійович
народився 31 липня 1968 року в смт Коломак Коломацького району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Фонд громадянських ініціатив Арсена Авакова, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в смт Коломак Харківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД
ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №180

Я, Дмитрієв Анатолій Анатолійович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», беру на себе такі зобов`язання:
1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.
4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, свою декларацію про доходи та видатки.
У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.
Я зроблю, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об`єднаної опозиції.
Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.
Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.
Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.
У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.
Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.
Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.
Я, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.
Я беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:
• категоричної заборони продажу землі до з’ясування всіх питань, що турбують селян;
• впровадження принципу «єдиного вікна» для оформлення земельних ділянок селянами, без хабарів та марних витрат часу;
• відродження тваринництва, підтримуючи вітчизняного виробника на державному рівні;
• відновлення роботи цукрових та спиртових заводів у Олександрівці, Каравані, Дублянці, молокозаводів у Краснокутську, Коломаку, Валківського ФТІНТу;
• реконструкція та будівництво богодухівських, та нововодолазьких очисних споруд;
• створення нових сільськогосподарських та переробних підприємств, збільшення робочих місць;
• спрямування значної частини податків з видобутку нафти та газу на розвиток нашого округу;
• закінчення газифікації сіл, ремонту доріг, побудови водогонів до населених пунктів, де є проблеми з питною водою;
• будівництва багатоквартирних будинків у кожному районному центрі;
• ремонту та забезпечення сучасним обладнанням шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я та культури;
• значних інвестицій у охорону природи та екологію.

________________________________________________________________________________

Зміївський Сергій Павлович
народився 30 сiчня 1979 року в місті Богодухів Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "Богодухівський молзавод", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Богодухів Харківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України
від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
по 180 одномандатному виборчому округу
Зміївського Сергія Павловича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.
Я як людина, що пов’язала своє життя з юриспруденцією, працював у Богодухівському РВ УМВСУ в Харківській області, державній податковій інспекції, приватним юристом та безпосередньо зіштовхнувся з багатьма проблемами населення нашого регіону. Змінити правове свавілля та порушення основних прав та свобод громадянина можливо лише на законодавчому рівні. Це можливо зробити, маючи потужну демократичну силу у парламенті. Саме такою силою я бачу політичну партію «УДАР Віталія Кличка».
Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Харківщини та країни загалом.
Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:
І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ
Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.
Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.
Запровадити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей.
ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ
Запровадити:
Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.
Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.
Створити механізм жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.
Створити незалежні громадянські комітети та громадську раду з питань забезпечення прав людини - метою яких буде взаємодія з державними органами щодо питань місцевої громади та контроль виконання зобов’язань влади.
ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.
Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.
ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ
Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.
За рахунок цих коштів: відновити транспортні шляхи в регіоні, створити нові підприємства, забезпечити відродження повноцінного медичного обслуговування у селах виборчого округу, зокрема, створення сприятливих умов для лікарів сімейного типу, забезпечення їх житлом та відповідною заробітною платнею.
Екологічний захист: буду домагатися покращення екологічного стану регіону, перевірки небезпечних підприємств, контролю якості води, ліквідації незаконних сміттєзвалищ.
V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ
Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.
Сприяти зміцненню матеріально-технічного, медичного забезпечення лікувальних установ, шкіл та дитсадків. Відкриття нових дитсадків у сільській місцевості.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.
Настав час УДАРу!

Логінов Віталій Вікторович
народився 12 квiтня 1972 року в місті Богодухів Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, підприємство з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу Фірма "ВІТАЛ-ТЕР" (ТОВ), безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

ВІТАЛ-ТЕР, чай "За "Динамо".Сайт компанії, де працює Логінов В.В. і співзасновником якої є.

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по виборчому округу №180 Логінова Віталія Вікторовича

Метою мого висування кандидатом в народні депутати України є формування справедливого громадянського суспільства, яке базується на побудові демократичної правової держави задля реалізації прав громадян, які передбачені Конституцією України та надання соціальних гарантій, які забезпечать гідний рівень життя всіх громадян.
В разі обрання мене депутатом, я прикладу всі зусилля, знання та вміння для покращення життя всього суспільства та побудови України, як незалежної та демократичної держави.
Як кандидат в народні депутати України я буду працювати над:
1. Соціальною сферою
- покращення якості освіти, яка забезпечить процвітання України в майбутньому;
- виплати стипендій на рівні мінімальної заробітної плати;
- забезпечити молодих спеціалістів першим робочим місцем, стажуванням, з подальшим працевлаштуванням;
- забезпечити державну підтримку багатодітним і молодим сім’ям;
- забезпечити безкоштовну медицину, жорсткий державний контроль за якістю надання медичної допомоги в лікувальних закладах усіх форм власності, та за рівнем цін на ліки;
- надання державних кредитів молодим сім’ям на придбання житла;
- встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги на основі якості послуг, стану житла та ін.
2. Економічною сферою
- розвиток промисловості та створення нових робочих місць;
- реформування міжбюджетних відносин, шляхом залишення на місцях 70% податку, а 30% надходжень – до центру;
- залучення інвестицій;
- забезпечення ефективного і справедливого економічного розвитку, відновлення соціальної рівності та справедливості, подолання бідності, забезпечення достойної якості життя людей;
- втілення реальної державної програми фінансування будівництва соціального житла в об’ємах, які забезпечать потреби соціально незахищеного населення;
- захист та стимулювання вітчизняного товаровиробника, шляхом зменшення податків.
3. Розвитком сільського господарства та села
- зниження земельного податку;
- державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників, створення легкого виходу на зарубіжні ринки;
- відновлення соціальної інфраструктури села, вирішення проблеми доріг лікарень, шкіл, проведення газифікації села;
- проведення очистки водойм: річок, озер і т.д;
- створення пільгового кредитування, надання державних дотацій, запровадження новітніх агротехнологій.
4. Боротьбою з корупцією
- внесення у відповідні закони зміни для підвищення відповідальності за здійснення корупційних дій;
- створити спеціальну систему органів антикорупційної юстиції, пристосованих для виконання функції розслідування саме корупційних злочинів;
- Міністерству юстиції України надати відповідну компетенцію для виконання функції антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, а також рішень державних органів і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, партій тощо;
- проведення профілактичних заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією.
5. Реформуванням судової системи та органів внутрішніх справ
- реформування існуючої системи судів, задля викорінення корупції та створення можливості вирішення спорів на основі Конституції України та законів України;
- реформування системи органів внутрішніх справ, заохочення молодих спеціалістів до працевлаштування в органах внутрішніх справ, створення такої системи, яка б сприяла захисту прав та інтересів окремих громадян і населення в цілому, викорінення методів насильства при роботі підрозділів внутрішніх справ;
- створити ефективну контрактну армію.
Я планую плідно працювати заради благополуччя громадян та побудови незалежної, демократичної держави, в якій кожна людина гордиться тим, що живе в Україні.

«12» серпня 2012 р. Логінов В.В.

Нагорний Олексій Павлович
народився 11 червня 1953 року в селі Крисине Богодухівського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Богодухів Харківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Зелені" .

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 180 від Політичної партії «Зелені»
Нагорного Олексія Павловича

Враховуючи багатолітній досвід служіння українському народу, робота у Верховній Раді України буде сконцентрована на наступних напрямах:
1. Збереження та відновлення природного фонду України.
2. Захист прав, інтересів та забезпечення належного рівня проживання пересічного громадянина.
3. Відновлення села.
4. Відстоювання інтересів округу №180.
5. Відстоювання національних інтересів України на міжнародному рівні.
Для запровадження в життя поставлених цілей буде зроблено:
щодо збереження та відновлення природного фонду України:
- збереження і відновлення природного водного фонду та створення ефективних очисних споруд;
- запровадження сміттєпереробних технологій та упорядкування існуючих сміттєзвалищ;
- запровадження дієвих і прозорих механізмів надання права природокористування та ефективного контролю за природокористувачами;
- введення дієвих санкцій за порушення норм природокористування і забруднення навколишнього середовища;
- створення механізмів відшкодування завданої шкоди навколишньому природному середовищу;
- впровадження енергоощадливих, екологічно чистих та відновлювальних технологій за рахунок коштів Кіотського протоколу;
щодо захисту прав, інтересів та забезпечення належного рівня проживання пересічного громадянина:
- запровадження спрощеного доступу до судового захисту прав громадян;
- запровадження чітких строків розгляду судових справ та персональної відповідальності суддів за незаконні рішення;
- повернення до практики виборності суддів;
- створення робочих місць шляхом відкриття нових підприємств;
- введення дієвих санкцій за порушення норм законодавства про працю;
- сприяння у працевлаштуванні молоді в Україні;
- створення ефективного контролю за ціноутворенням в Україні;
щодо відновлення села:
- створення сприятливих умов для роботи підприємств у сільській місцевості та відновлення тваринництва шляхом надання податкових пільг;
- встановлення гарантованих мінімальних закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію, запровадження ефективного державного страхування сільськогоспвиробника від природних стихій;
- відновлення пунктів медичної допомоги;
- розроблення ефективних механізмів взаємодії промислових та сільськогосподарських підприємств;
- перегляд пенсійного віку для працівників сільського господарства;
щодо відстоювання інтересів округу №180:
- реконструкція та будівництво доріг у всіх районах округу;
- відновлення роботи медичних пунктів на території сільських рад районів округу;
- реконструкція та належне фінансування лікарень в окрузі;
- закінчення проведення каналізації у м. Богодухів;
- продовження газифікації у Богодухівському та Золочівському районах;
- закінчення будівництва дитячого садка у м. Красний кут;
- вирішення проблеми забезпечення питною водою Золочівського району;
- закінчення будівництва школи у селі Пархомівка Краснокутського району;
- відновлення роботи державної централізованої аптеки у м. Валки;
щодо створення ефективної влади в державі:
- подальше запровадження в життя адміністративної реформи в Україні;
- оптимізація органів державної влади;
- спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, встановлення чітких строків їх надання;
- запровадження персональної відповідальності чиновників за ненадання або неналежне надання адміністративних послуг;
- запобігання і протидія корупції та хабарництву;
щодо відстоювання національних інтересів України на міжнародному рівні:
- дотримання європейської інтеграції України;
- розвиток партнерських відносин з Росією та іншими пострадянськими республіками;
- розвиток міждержавних економічних зв‘язків та пошук нових ринків збуту української продукції;
- дотримання позаблокового статусу України;
- запровадження багатовекторної міжнародної політики;
- участі України у вирішенні глобальних світових проблем.

О.П. Нагорний

Пелехатий Олександр Олексійович
народився 18 серпня 1967 року в смт Нова Водолага Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член Комуністичної партії України, проживає в смт Нова Водолага Харківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата у народні депутати України
в одномандатному виборчому округу № 180
Пелехатого Олександра Олексійовича
"Сила в справедливості"

Національні інтереси України, її громадян - розтоптані.
Національна безпека під загрозою.
Державою правлять олігархічні клани та їх західні покровителі.
Події останніх років переконливо показують безумовну правильність принципових оцінок Комуністичної партії України щодо причин, які привели нашу державу на узбіччя світової цивілізації, та правильність основних напрямків виходу з кризи, які запропоновані в Антикризовій Програмі КПУ.
Тому в основі моєї передвиборної програми лежать ці пропозиції з урахуванням поточної ситуації, набутого досвіду та прагнень виборців.
Ми, комуністи - єдина політична партія в державі, яка послідовно відстоює інтереси людини праці, що власними руками та інтелектом творить матеріальні та духовні цінності.
Нажаль більшість депутатів Верховної Ради поточного скликання - представники саме тих прошарків суспільства , які гноблять та придушують чесних та працьовитих трудівників.
Після перемоги на виборах я буду у складі фракції Комуністичної партії працювати над виконанням нашої передвиборної програми, яка повністю відповідає інтересам значної більшості громадян. Представляти в Верховній Раді не власні, а Ваші інтереси, приймати закони не для себе, а для Вас, захищати не свої, а Ваші права.

Я буду працювати над прийняттям законів, які дозволять:
• Забезпечити реалізацію національних інтересів України, які випливають з інтересів кожного чесного громадянина в політичній, економічній, оборонній, соціальній, інформаційний, демографічній сферах.
• Відродити економіку України, тоді кожна людина зможе мати оплачувану роботу, утримувати сім'ю, безкоштовно і якісно лікуватись, навчати дітей, мати забезпечену старість.
• Здійснити вступ України до Таможеного Союзу та приєднатися до ЄЕП, що створить умови для процвітання України та нашого народу.

Необхідною передумовою реальних зрушень на краще є відродження економіки і перш за все промислового виробництва.
Для цього необхідно:
- провести інвентаризацію усіх виробничих потужностей, визначити можливість ефективного їх діяльності;
- незаконно приватизоване - повернути в державну власність;
- забезпечити пріоритет держави в стратегічно важливих галузях;
- захистити вітчизняне виробництво. Все, що можливо, виробляти в Україні. Поступово скорочувати імпорт;
- підвищувати долю заробітної плати в ціні продукції;
- ліквідувати податки, що стримують виробництво;
- налагодити систему підготовки кадрів виробничників;
- ліквідувати безробіття.
Разом з депутатами-комуністами, обраними від Харківщини, планую:
- добиватися збільшення бюджетного фінансування в інтересах Харківської області;
- добиватися відтворення і розвитку міського транспорту та автобусних державних маршрутів;
- продовольчі ринки повернути власнику - споживчій кооперації. Базарну мафію - геть з ринків;
- сприяти будівництву житла для військовослужбовців та соціально незахищених верств населення;
- добиватися збільшення фінансування закладів освіти усіх рівнів, збільшення стипендій та забезпечення місцями у гуртожитках усіх студентів.
Я йду в Верховну Раду разом з Комуністичною партією України.
У нас є чітка стратегія, є політична воля і досвід відновлення народного господарства.
Я йду в Верховну Раду - щоб виграла Україна і її чесні громадяни.
Повернемо країну народу! Разом ми переможемо!

30 липня 2012 року О.О.Пелехатий

Салюк Іван Лукич
народився 14 сiчня 1942 року в селі Медведівка Кегичівського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в смт Краснокутськ Харківської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ПО ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №180
Салюка Івана Лукича

ЛЮДИНІ ПРАЦІ - ПОВАГУ ТА ГІДНЕ ЖИТТЯ

Сьогодні народ України перебуває у складному становищі. Започатковані реформи не дають бажаних результатів - добробут людей зростає дуже повільно.
Це стосується всіх галузей виробництва, особливо сільського господарства, де низьким залишається рівень заробітної плати, збільшується кількість землі, що не використовується.
Мене хвилює, що люди, віддавши своє здоров’я і сили нині отримують мізерні пенсії, що в лікарнях хворих нічим лікувати і годувати, від них вимагають купувати ліки за свої кошти і приносити з собою навіть постільні речі.
Але чи не найтривожнішим сьогодні є те, що багато співвітчизників втрачають віру в своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Не маючи перспективи влаштувати власне життя, молодь нерідко вдається до алкоголю та наркотиків, проявляє неповагу до батьків, людей похилого віку, жінок, стає на шлях правопорушень.
Вважаю, що соціально захищеним має бути кожен громадянин. Працездатна особа повинна мати роботу із високою зарплатою, молодь – освіту та професію, а люди похилого віку - пристойну пенсію.

Реальна робота замість пустих обіцянок

Ставлю за мету разом із місцевими органами виконавчої влади здійснювати комплексну програму відродження регіонів. При цьому головна увага буде зосереджена на таких актуальних питаннях:

Підприємництво

Захищатиму інтереси кожного, хто бажає відкрити власну справу. Підтримуватиму підприємницьку діяльність шляхом зменшення податкового тиску та адміністративного втручання у справи юридичної особи. Сприятиму відновленню роботи підприємств, що не працюють і створенню нових робочих місць.

Сільське господарство

Добиватимуся, щоб сільське господарство стало пріоритетною галуззю. Ініціюватиму розробку законодавчих актів щодо ринку зерна та цукру, програм по вирощуванню і переробці в регіоні картоплі.
Наполягатиму на збереженні фіксованого податку сільгоспвиробникам, на своєчасному проведенні розрахунків із населенням за земельні паї, які передані в оренду.
Екологія

Організую повторне обстеження населених пунктів на рівень радіації , забруднення токсичними речовинами.
Добиватимусь вирішення на державному рівні питання забезпечення населення доброякісною питною водою, знищення непридатних для використання отрутохімікатів і гербіцидів, відтворення лісонасаджень.

Соціальний захист населення

Виступатиму за збереження існуючого пенсійного віку, вдосконалення механізму адресної соціальної допомоги, в першу чергу, багатодітним сім’ям, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам.
Розвиватиму мережу соціального обслуговування одиноких громадян похилого віку за місцем їх проживання.
Домагатимусь повернення “заморожених” вкладів.

Медичне обслуговування

Підтримуватиму введення медичного страхування.
Добиватимусь збереження існуючої мережі медичних закладів, поліпшенню їх матеріально – технічної бази та безкоштовного медичного лікування для соціально незахищених верств населення. Докладу зусиль по організації мережі аптек без націнок на ліки вітчизняного виробництва, а також для діабетиків, пенсіонерів, прокатних пунктів при них предметами для хворих та інвалідів (милиці, коляски тощо).

Молодь – наша надія

Боротимусь за розвиток інтелектуального потенціалу України. Підтримуватиму безкоштовне навчання у державних ВУЗах, відкриття молодіжних клубів, комп’ютерних навчальних осередків, надання молоді пільгових кредитів на навчання та житло.
Всіляко сприятиму відродженню духовності, пропаганді історичного минулого краю.

Благоустрій

Буду працювати над подальшою газифікацією населених пунктів округу, освітленням та озелененням вулиць, благоустроєм доріг, облаштуванням місць масового відпочинку та створенням сільських комунальних служб.

Керуючись програмою і Вашими наказами, шановні виборці,
я буду захищати Ваші інтереси,
відстоювати право на наше з Вами гідне життя

Перейти до початку сторінки
Allochka
18 августа 2012 20:50
Повідомлення #2

Активный участник
  • 51

Репутація: 0
ne tabachnyk,
Здесь обсуждение программ кандидатов, а не Ваших догадок и домыслов.
Шкідливий котик
18 августа 2012 22:01
Повідомлення #3

Завсегдатай
  • 68

ne tabachnyk, в декларації Біловола О.М. тільки один автомобіль ГАЗ-29"Волга", хоча в Богодухів він завжди заїзджав на дорогущих іномарках.Це мабуть та "Волга", яку він подарував своєму батькові років 3-4 тому.Цей автомобіль зроблено штучно тільки з нових деталей, а коштує така "цяця" не менше "Мерседеса" або "Лексусу" преміум-класу.
Валерий Коник
2 октября 2012 17:36
Повідомлення #4

Активный участник
  • 51

Рейтинг Олександра Біловола виявився провальним і складає не більше 20 відсотків від тих, хто прийде на вибори

_http://polityka.kharkiv.ua/news/rejting_oleksandra_bilovola_vijavivsja_provalni
m
_i_skladae_ne_bilshe_20_vidsotkiv_vid_tikh_khto_prijde_na_vibori/2012-08-19-45
a.zakharov
2 октября 2012 20:58
Повідомлення #5

Гуру
  • 102

Репутація: 16
Валерий Коник, а вы можете свои мысли высказывать, а не заниматься копипастом? Или хотя бы прокоментируйте, что выложили!
a.zakharov
3 октября 2012 19:44
Повідомлення #6

Гуру
  • 102

Сегодня, так случайно получилось, пришлось побывать на встречах двух кандидатов в депутаты ВР: Нагорного и Логинова.
Что могу сказать в отношении Нагорного. Да, старше, да опытнее (смотря в чем). Но не боец. Не почувствовал у него того запала, что может зажечь людей и повести за собой, тем более жестко отстаивать их интересы перед сильными мира сего. Одни общие обещания, никакой конкретики. Уже дедушка. Ничего плохого в отношении него как человека сказать не могу. Но чувствую, что это депутатство не его ниша. Лучше бы внуков нянчил.
В отношении Логинова. Понравился. Молодой, перспективный и трезвомыслящий человек. Слова на ветер не бросает, а дает конкретные предложения. И самое главное - механизмы их реализации, что у других кандидатов не заметил! Его взгляды во многом совпадают с моими. Поэтому все больше начинаю склонятся к тому, что буду голосовать за Логинова.
Хотя, как говорится, окончательное решение приходит в кабинке для голосования! Время еще есть. Будем думать и делать правильный выбор!
ne tabachnyk
3 октября 2012 19:48
Повідомлення #7

Гуру
  • 102

Репутація: 10
З опублікованих на сайті фотографій видно, що в той час, коли А.Дмитрієв, будучи головою адміністрації Краснокутського району, займався газифікацією сіл та збереженням українських традицій і пропагандою української культури, О.Біловол, будучи головним санітарним лікарем України, вмовляв тодішнього прем єра Ю.Тимошенко виділити з держбюджету кілька сот мільонів на "закупівлю терафлю" через близькі до нього комерційні структури.
a.zakharov
3 октября 2012 19:58
Повідомлення #8

Гуру
  • 102

Володя, ты еще вспомни, как Биловол, будучи санитарный врачом давал разрешение на завоз в Украину секонхенда неизвестного происхождения!
ne tabachnyk
3 октября 2012 21:23
Повідомлення #9

Гуру
  • 102

a.zakharov
При чому тут секонд-хенд? Ваш гумор недоречний. А щодо терафлю,- так був такий епізод в житті нашого героя. З тим що написано у програмі В. Логінова згоден. Але ж там нічого нема про українську мову та культуру. А мені ці питання не байдужі.
a.zakharov
3 октября 2012 21:44
Повідомлення #10

Гуру
  • 102

Против мови ничего не имею. Но голодный желудок не спрашивает на каком языке разговаривает его хозяин. Он урчит по-своему и у всех одинаково :biggrin:
ne tabachnyk
3 октября 2012 22:28
Повідомлення #11

Гуру
  • 102

a.zakharov
Бідний Андрій. Як він зголодався та схуд. Боки позападали, плечі опустились, ребра крізь сорочку порахувати можна. Подайте гривню.
a.zakharov
3 октября 2012 22:51
Повідомлення #12

Гуру
  • 102

А чего так мало - гривню? Давай больше! Мильён! Гулять так гулять!
А от голода я не схуд, а опух :biggrin:
Вова! Не начинай меня цеплять за мову, а то опять заведемся! :ireful:

А про желудок, это аллегория! Имел ввиду экономическую составляющую жизни простого человека-избирателя. Не думал, что ты все дословно воспринимаешь! :blum:
ne tabachnyk
3 октября 2012 23:19
Повідомлення #13

Гуру
  • 102

a.zakharov
Я тебе не чипляв. Я прочитав програму Логінова і не знайшов у ній відповіді на питання які стали актуальними завдяки закону КоКі.
Сергей Кривич
10 октября 2012 23:52
Повідомлення #14

Новичок
  • 17

Виталия Логинова знаю давно. Хочу сказать, что он обладает такими редкими, в настоящее время, качествами - чесность и порядочность. Это человек слова, отличный бизнесмен, который может организовать работу как на уровне подчиненных, так и на уровне деловых партнеров. Зарабатывая самостоятельно, он дает возможность заработать другим; улучшая свое благосостояние, он дает возможность и другим улучшить свое благосостояние. Я уверен, что предвыборная прогарамма В. Логинова это не пустые фразы и обещания, а продуманные мероприятия, направленные на улучшение жизни простых людей данного региона. Это состоявшийся человек, который слов на ветер не бросает, поэтому считаю, что у него есть все шансы в перспективе поработать на благо народу.
ne tabachnyk
11 октября 2012 20:49
Повідомлення #15

Гуру
  • 102

Цікава інформація перед виборами:
Непричетність до корупційних дій

У засобах масової інформації містяться матеріали, що 31 жовтня 2009 року головний санітарний лікар України Олександр Біловол перший почав активно нагнітати ситуацію навколо грипу, – заявивши, що близько 12 мільйонів чоловік, або майже чверті населення, перехворіє грипом та однією з причин виникнення в Україні епідемії грипу і гострих респіраторних захворювань є відмова громадян від щеплень. http://www.youtube.com/watch?v=PWxPnvGL3Bs.

Як стало відомо із засобів масової інформації з ім'ям колишнього головного санврача України Олександра Біловола пов'язують участь в тендері харківського заводу «Здоров'я», який випускає аналог швейцарського препарату Таміфлю – Тамівір. На харківському заводі лише упаковують в блістери ліки, привезені з Індії. Дотепер ніхто з чиновників виразно не пояснив, чому упаковка індійських ліків коштувала 190 гривень, а швейцарського - того, що в останні тижні мало не особисто привозив в аеропорти країни прем'єр-міністр - всього 67 гривень.

Олександр Біловол має ділові зв'язки у фармбізнесі: з 1997-го по 2000-й роки Біловол Олександр Миколайович очолював Державну акціонерну компанію «Ліки України» - це монопольний державний дистриб'ютор вітчизняних ліків. Призначення Біловола на посаду головного санітарного лікаря багато джерел Фокусу пов'язують з особистим заступництвом Юлії Тимошенко. У Мінохоронздоров'я говорять, що саме політична близькість фармацевта і прем'єра стала причиною напруженості у відносинах Біловола з міністром охорони здоров'я Василем Князевчем.

Протекцією і захистом прем'єра пояснюється те, що завод «Здоров'я», перший в списку закупівель, одержав зелене світло на випуск ще 200 тисяч аналогів Таміфлю. Крім цього, у рамках протидії виникнення епідемії грипу в Україні тендер на закупівлю тест-систем для діагностики грипу А/H1N1 виграла фірма, що не виробляє тест-систем для практичної охорони здоров'я. Про це повідомили джерела "Дзеркала тижня" (№ 42 від 31 жовтня - 6 листопада 2009 р.) у Міністерстві охорони здоров’я.

Намагання журналістами з’ясувати, куди пішли 50 мільйонів гривень з держбюджету, виділені на заходи для протидії епідемії, результатів не дали. Відомо, що влітку проводилися тендери, йшли закупівлі. Але навіть тоді, у розпал епідемії в декількох областях, даних про те, куди і на що були витрачені ці гроші, на сайтах офіційних установ не було. Генеральна прокуратура України тоді одержала необхідну інформацію і з'ясовувала, для кого і під кого прописували схеми закупівель, правозахисники підозрюють, що усе - від тест-систем і медикаментів до лабораторного устаткування - купували в одного учасника. Перший заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Олександр Біловол від коментарів відмовився, пославшись на прес-конференцію, хоча в той час він її не проводив. Журналісти допускали, що так само були використані не лише кошти, передбачені на тест-системи, а й на медикаменти.

Міністерство охорони здоров'я так і не повідомило куди були витрачені 50 млн. гривень з держбюджету, виділені на попередження епідемії грипу. Неофіційно говорять про корупційні схеми.

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Біловола Олександра Миколайовича у вчиненні правопорушення, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність причетності до зловживання ним владою та службовим становищем. Таким чином, згідно з методологією Руху ЧЕСНО для оцінювання доброчесності кандидатів, кандидат в народні депутати Біловол Олександр Миколайович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Висновки щодо відповідності чи невідповідності критеріям є оцінкою Руху ЧЕСНО.

Детальніше про юридичні засади Руху ЧЕСНО дивіться http://chesno.org/legal/
a.zakharov
11 октября 2012 20:59
Повідомлення #16

Гуру
  • 102

А мы то думаем, за какие гроши такие концерты и банкеты для избирателей? Хочет снова в ВР и вернуть потраченное?!
Как кто-то сказал про ВР Украины: корыто не меняется, меняются только свиньи вокруг него! И тех, кто хоть раз из него попробовал, больше никогда не оторвать от кормушки!
Шкідливий котик
12 октября 2012 10:10
Повідомлення #17

Завсегдатай
  • 68

у Біловола нічого святого-він вже у третій політичній партії, і кожен раз при зміні політичної сили змінює свої погляди і висловлювання!
Шкідливий котик
12 октября 2012 10:12
Повідомлення #18

Завсегдатай
  • 68

Цитата: Сергей Кривич
италия Логинова знаю давно. Хочу сказать, что он обладает такими редкими, в настоящее время, качествами - чесность и порядочность. Это человек слова, отличный бизнесмен, который может организовать работу как на уровне подчиненных, так и на уровне деловых партнеров. Зарабатывая самостоятельно, он дает возможность заработать другим; улучшая свое благосостояние, он дает возможность и другим улучшить свое благосостояние. Я уверен, что предвыборная прогарамма В. Логинова это не пустые фразы и обещания, а продуманные мероприятия, направленные на улучшение жизни простых людей данного региона. Это состоявшийся человек, который слов на ветер не бросает, поэтому считаю, что у него есть все шансы в перспективе поработать на благо народу.

а перед виборцями Богодухова коли він збирається виступати?Чи вважає, що возика до авто з його портретом достатньо?
an.dehtyar
12 октября 2012 19:08
Повідомлення #19

Участник
  • 34

Он уже сделал шесть встреч по Богодухову, шесть по сёлам, 14 октября будет ещё пять по городу и завтра во время концерта на центральной площади.В последующие две недели побывает в остальных сёлах и 25 октября на центральной площади во время концерта.
Шкідливий котик
17 октября 2012 11:22
Повідомлення #20

Завсегдатай
  • 68

Біловол - це зло!Хай боїться ходити по Богодухову.На 25 жовтня на площі його чекає дуже"тепле" вітання! :smile:

Быстрый ответ Відповісти
1 чол. переглядають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Сьогодні: 19 сентября 2017 16:40