Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - форум городского портала
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на форуме портала Bogodukhov-City.com.uaВідповісти
 Антена з пивних банок
sa3500
12 августа 2010 19:08
Повідомлення #1


Завсегдатай
  • 68

Репутація: 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 227
Реєстрація: 21.03.2010
ICQ:307011
Антена из пивных банок

Для саморобної антени з банок з-під пива потрібно: 2 клопи (маленькі такі шурупчики), 2 пусті пивні банки (можна банки з-під Живчика і тд, можна експериментувати), 3-5 метрів кабелю (кабель телевізійний RG 6U, в принципі підійде і інший телевізійний, але бажано такий), дерев’яна вішалка (така як у шафі для костюмів та іншого, важливо, щоб була дерев’яна), скотч або ізолєнтаПочнемо з кабелю. Нам знадобиться такий от телевізійний кабель.

Його треба трохи підготувати. Для цього акуратно надрізаємо м’ягку верхню оболочку (ізоляцію) з одного кінця. Под нею є сріблястий екран (щось схоже на фольгу). Під екраном є ще один м’ягкий захисний слой. Під цим слоем буде сам кабель.
Тепер по порядку, що треба робити з кожним слоєм. Верхній м’ягкий слой зрізам сантиметрів на 10 від краю. Екран акуратно закручуємо пальцями, щоб вийшла ніби вітка . Середній захисний слой обрізаємо на 1 сантиметр
З другої сторони кабеля повинен залишитися такий от штеккер. Його ми будемо підключати до телевізора (якщо до телевізора йде якийсь інший штекер, обрізаємо цей і підключаєм такий, як треба).Нарахунок довжини кабеля. Його повинно бути не меньше 3 метрів. Просто коли антена буде готова, її ще треба буде кудись прилаштувати. Тому тут кожен повинен приблизно повинен вирахувати скільки кабеля вам треба.

Перейдемо до самих банок.. Бажано, щоб це були банки ємністю 0,75 або 1 літр. На 0,5 літра буде ловити менше каналів. Банки потрібно відкривати акуратно, щоб ключі -відкривачки не відпали від баночки. Випиваєм вміст. Сполоскуєм і просушуєм.. Тепер беремо підготований кабель і маленькими клопиками прикручуємо до однієї банки екран, а до другої – серцевину кабеля
Прикручивать можна як до ключів-відкривачок (що бажано) так і до самих банок. Тут немає великої різниці. Також якість зображення покращується, якщо зверху ці клопики припаяти до банки. Увага!!!! Не паяти кабель до банки без клопиків!!!Тепер ці баночки прикріпляємо до вішалки (важливо, щоб була дерев’яною). Прикріплюємо скотчем, або ізолєнтою
Банки обов’язково повинні знаходитися на одній прямій. А от відстань між ними залежить від об’єму банок. Якщо об’єм 0,75 л, то відстань між ними повинна бути 75 мм. З відстаню теж можна експериментувати. Ось що має вийти.
Тепер штекер підключаєм до телевізора і знаходимо місце, де ловить найкраще каналиі закріплюємо. Якщо все зроблено правильно, то можна зловити біля 20 каналів у хорошій якості.
Перейти до початку сторінки
Быстрый ответ Відповісти
1 чол. переглядають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Сьогодні: 19 ноября 2019 09:17