Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Про проведення призову громадян України на строкову військову службу

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу


Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29 жовтня 2009 року № 379/2009 “
Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2010 році” проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Богодухівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1992 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1985-1992 роках та у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до райвійськкомату 1 жовтня 2010 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Богодухівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’явилися за повісткою до райвійськкомату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Розпорядженням голови Богодухівської районної державної адміністрації від 30 серпня 2010 року № 358 “Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2010 року” утворена районна призовна комісія та затверджений графік роботи районної призовної комісії:
жовтень: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27;
листопад: 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30.

Робота районної призовної комісії організовується в приміщені Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату.


Завідувач сектора взаємодії з правоохоронними
органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-
секретної роботи апарату райдержадміністрації
М.ШепельВійськовий комісар Богодухівського об’єднаного
міського військового комісаріату
С.Супрун

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.