Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Рішення колегії Богодухівської районної державної адміністрації про підсумки готовності обۥєктів району до сталого функціонування в опалювальному сезоні 2010-2011 років

22 вересня 2010 рокуПроаналізувавши та обговоривши підсумки готовності обۥєктів району до сталого функціонування в опалювальному сезоні 2010-2011 років, колегія райдержадміністрації відмічає, що підприємствами, організаціями, установами всіх форм власності вжито необхідних організаційних заходів щодо виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 червня 2010 року № 159 “Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об”єктів соціальної сфери району до опалювального періоду 2010-2011 років”.

У районі в основному підготовлені до роботи в зимовий період підприємства паливно-енергетичного комплексу – Богодухівський район електричних мереж, Богодухівське управління газового господарства ВАТ ۥۥХарківгазۥۥ, районний відділ енергозбуту.

Богодухівським районом електричних мереж здійснено огляд 1481,65 км повітряних ліній (100%), виконано ремонт повітряних ліній 10-0,4 кВ протяжністю 170,84 км ( 100%) та ремонт трансформаторних підстанцій і розподільчих пунктів 61 шт. (100 %).

Прийнято у власність АК “Харківобленерго” ПЛ-0,4 кВ – 3,41 км., КЛ-0,4 кВ – 0,048 км.

Готуються матеріали для прийняття кабельних та повітряних ліній протяжністю відповідно 0,42 км та 3,41 км.

Управлінням газового господарства ВАТ “Харківгаз” проведено комплексне приладне обстеження газопроводів протяжністю 91,7 км, усунуто 21 місце пошкодження ізоляції на газопроводах, повністю виконано фарбування мереж повітряних газопроводів довжиною 1582 м, відповідно до запланованих заходів проведено ремонтні роботи 7-ми будівель ГРП тощо.

Витоків газу виявлено не було.

При обмежених матеріальних та фінансових можливостях підприємства житлово-комунальної галузі виконують заплановані заходи з підготовки житлового фонду, об”єктів водо-, теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

Станом на 22 вересня 2010 року із 36 котелень всіх форм власності підготовлено до роботи взимку 35, що становить 97%, в т.ч. із 7 комунальних котелень – 6, або 86 %, в закладах освіти підготовлені всі 26 котельні.

Планова підготовка теплових мереж (у двотрубному обчисленні) складає 5,79 км, які фактично підготовлено на 100 %.

Повністю підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період всі відомчі та комунальні теплові мережі.

Продовжується робота щодо впровадження автономного опалення багатоповерхових будинків, які опалюються від систем центрального теплопостачання.

У поточному році переведено на індивідуальне опалення 5 абонентів багатоквартирних житлових будинків у м. Богодухові.

У житловому фонді місцевих рад всі 295 житлових будинків підготовлено до роботи взимку.

Паспорти готовності житлових будинків до роботи в опалювальний період повністю оформлені та надані в Державну житлово-комунальну інспекцію у і.
Харківській області.

КП «Богодухівжитло» виконано роботи по технічному обслуговуванню газового обладнання та герметизації інженерних вводів.

Проведено перевірку димових та вентиляційних каналів 120 житлових будинків з видачею актів державної пожежної охорони.

Виконано ремонт димових та вентиляційних каналів житлового будинку по вул. Шевченка, 62 на суму 22,1 тис. грн. за кошти міського бюджету, проведено ремонт димових та вентиляційних каналів будинків по вулицях Д.Бєдного, 75 «Д», Шевченка, 30, Загорулька, 18.

Водопровідно-каналізаційне господарство в районі також підготовлено до роботи в зимових умовах на 100%, в т.ч. підготовлено і працюють артсвердловини, каналізаційні очисні споруди всіх форм власності, водопровідна та каналізаційна насосні станції в м. Богодухові.

ТОВ ۥۥБогодухівсількомсервісۥۥ, яке надавало у минулому році послуги з водопостачання мешканцям сіл Купۥєваха, Степне, Червона Нива, Горького, у поточному році обслуговує додатково такі села як Таверівка, Мерло, Кленове, Сінне, Хрущова Микитівка та смт. Шарівка.

Філією “Богодухівський райавтодор”, філією «Пісочинське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” виконано ремонт спеціалізованої снігоприбиральної техніки на 100%, заготовлено 2,5 тис. тонн посипочного матеріалу (100%), підготовлено всі виробничі бази.

Але залишається невирішеним питання заготівлі, відповідно до норм, 3-х добового запасу паливно-мастильних матеріалів.

Підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період виробничі, службові, побутові, складські приміщення, мережі тепло-, водопостачання промислових, харчових підприємств, підприємств транспорту і зв”язку.

У цьому році в 28 закладах освіти проведено поточні ремонти шкільних приміщень на суму 969,962 тис. грн.

До початку опалювального сезону буде завершено ремонт в Шарівській ЗОШ І-ІІІ ст., Павлівській ЗОШ І-ІІ ст., Петропавлівській ЗОШ І-ІІ ст. на загальну суму 367,4 тис.грн. за рахунок дофінансування коштів, передбачених соціально-економічним проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Програми розвитку ООН в Україні.

Відділом освіти райдержадміністрації проведено тендер на придбання вугілля та 2 вересня п. р. укладено договір на постачання твердого палива.

Богодухівським професійним аграрним ліцеєм, Богодухівським медичним коледжем, ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» проведені ремонти учбових приміщень та гуртожитків, виконана ревізія систем теплопостачання, водозабезпечення.

До роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 31 фельдшерський пункт, 5 фельдшерсько-акушерських пунктів та 13 амбулаторій сімейної медицини, що складає 100% від існуючих лікувально-профілактичних закладів.

Для забезпечення лікувально-профілактичних закладів взимку теплом необхідно завезти 80 тонн вугілля.

Станом на 22 вересня 2010 року до лікувальних закладів завезено лише 32 тонни вугілля (40%).

Усі інтернатні установи виконали заплановані заходи щодо підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, установи забезпечено паливом.

Продовжується заготівля картоплі, овочів та інших продуктів довгострокового зберігання.

В агропромисловому комплексі підготовлено до роботи взимку 97% тваринницьких приміщень.

Із 61 приміщення, які планується задіяти в зимівлю, підготовлено 59.

Із 25 діючих корівників відремонтовано 24, телятників – 16 із 17 діючих.

Підготовлені всі 15 свинарників, 2 пташники, 2 вівчарні.

В сільгосппідприємствах в основному виконано поточний ремонт тваринницьких приміщень, проведена їх дезинфекція, завершується перевірка та технічна наладка механізмів і технологічного обладнання.

Слід відмітити, що повільними темпами ведеться підготовка до осінньо-зимового періоду в СТОВ ім. Ватутіна, в якому ще не підготовлено 2 тваринницьких приміщення.

В основному завершено заготівлю кукурудзяного силосу, якого закладено по району 12,1 тис.тонн при потребі 17,7 тис.тонн, тобто 68,4% до потреби.

У зв”язку з посушливим весняно-літнім періодом сільськогосподарськими підприємствами району не забезпечена заготівля кормів для тваринництва згідно потреби.

Так, заготовлено 1645 тонн сіна при потребі 4209 тонн, тобто 39% до потреби.

Разом з тим, існує низка невирішених питань.

ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» необхідно своєчасно завершити роботи по здачі в експлуатацію топкової, що забезпечує теплом філіал колегіуму № 2, і установці резервного котла на котельній по вул. Комарова, яка подає тепло лікарні.

Широкий спектр невирішених питань присутній у будівельній галузі.

В першу чергу, потрібно завершити газифікацію сіл Крупчине та Першотравневе, школи в селі Хрущова Микитівка.

Не менш нагальним є освоєння коштів з обласного бюджету в сумі 493,8 тис. грн. на теплову ізоляцію житлового будинку по вул. Космічній,1/3 в м. Богодухові.

Крисинською сільською радою протягом останніх років зовсім не ведеться робота щодо прийому в комунальну власність території громад житлових будинків збанкрутілих підприємств ДСП «Богодухівська агротехніка» та ПМК «Харківцукор», або створення на території сільської ради обۥєднань співвласників багатоквартирних будинків.

У районі у минулі роки за рахунок коштів населення в с.Крупчине збудовано газопровід низького тиску протяжністю 1,9 км та за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України» розпочато будівництво підвідного газопроводу до села протяжністю 829 м.

У 2010 році на газифікацію села Крупчине виділено кошти НАК «Нафтогаз України» на добудову газопроводу високого тиску в сумі 58,9 тис. грн.

Але, внаслідок незадовільної виконавської дисципліни Сазонобаланівського сільського голови Панова О.Т. та в силу об’єктивних і суб’єктивних причин до цього часу обۥєкт не введено в експлуатацію.

Існують певні проблеми із здачею в експлуатацію газифікації школи в с. Хрущова Микитівка.

Незадовільним залишається фінансово-економічний стан житлово-комунальної галузі.

Аналіз сплати за житлово-комунальні послуги вказує, що абонентська заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги складає 65,8 тис. грн., у тому числі населенням – 48,6 тис. грн.

Як наслідок, підприємства не мають змоги своєчасно розраховуватись по платежах до бюджету, виплачувати заробітну плату працівникам, заборгованість якої становить 180,9 тис. грн.

Богодухівській міській раді необхідно в повному обсязі забезпечити своєчасне виконання заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства до початку опалювального сезону, активізувати роботу щодо здійснення розрахунків із виплати заробітної плати, відрахувань до Пенсійного фонду.

Станом на 22 вересня поточного року в закладах освіти не розпочалося завезення вугілля, хоча заявка надана ще 4 вересня п. р., а по договірних зобов’язаннях тверде паливо повинно завозитися протягом доби.

Одним із шляхів вирішення питання забезпечення навчальних закладів теплом може бути опалення приміщень паливними брикетами із відходів деревини ДП «Гутянська лісове господарство».

Заклади охорони здоровۥя забезпечені твердим паливом лише на 40%.

У випадку не завезення вугілля до початку опалювального сезону шляхом вирішення належного теплозабезпечення профілактично-лікувальних закладів можуть бути також послуги ДП «Гутянська лісове господарство».

З метою забезпечення своєчасного початку опалювального сезону і сталого функціонування підприємств, установ та організацій району в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та недопущення недоліків при підготовці до роботи в зимових умовах, колегія райдержадміністрації вважає за необхідне:

1. Взяти до відома інформацію щодо готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

2. Заступникам голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов”язків взяти під особистий контроль питання завершення до 1 жовтня 2010 року підготовки підприємств, організацій, установ району незалежно від форми власності до роботи в зимових умовах у повному обсязі.

3. Управлінням райдержадміністрації: економіки (Телешенко І.П.), агропромислового розвитку ( Адаменко М.Г.), фінансовому (Ковальов О.Ф.), відділам райдержадміністрації: містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (Зирянова Л.М.), освіти (Яковлєв Б.М.), культури і туризму (Волошко А.М.), центральній районній лікарні (Спесівцева О.І.) разом із керівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та виконавчими комітетами місцевих рад району:

3.1. Вжити невідкладних заходів щодо накопичення необхідного обсягу твердого палива, енергоносіїв для забезпечення населення та комунально-побутових споживачів.

3.2. Активізувати роботу щодо підвищення рівня претензійно-позовної роботи з неплатниками за спожиті житлово-комунальні послуги, продовжити роботу з реструктуризації заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.

3.3. Забезпечити погашення існуючої заборгованості та 100% рівень сплати за поточне споживання теплової енергії, послуг з водопостачання, електроенергії, природного газу.

3.4. Звернути увагу на своєчасне включення відомчих котелень до початку опалювального сезону.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам Богодухівської міської ради (Бєлий В.М.), Гутянської селищної ради ( Клименко Н.М. ) :

4.1. Посилити контроль щодо надання своєчасної допомоги підприємствам житлово-комунального господарства у вирішенні питань, повۥязаних із своєчасною підготовкою до роботи в опалювальний сезон і сталим функціонуванням в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років.

4.2. Передбачити виділення коштів на створення аварійного запасу матеріальних ресурсів для забезпечення оперативної ліквідації наслідків можливих аварій у житловому фонді і на об”єктах життєзабезпечення населення.

4.3. Разом з керівниками житлово-комунальної галузі посилити готовність підприємств до оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

4.4. Забезпечити роботу щодо розрахунків житлово-комунальних підприємств за поточне споживання енергоносіїв у повному обсязі.

4.5. Вжити рішучих заходів щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунальної галузі, в тому числі шляхом затвердження і контролю жорстких графіків погашення заборгованості, із застосуванням в разі необхідності практики розірвання контрактів з керівниками, передачі матеріалів до правоохоронних органів.

5. Управлінню агропромислового розвитку:

5.1. Повністю завершити підготовку тваринницьких приміщень, необхідних для розміщення наявного поголів’я, обладнання та засобів механізації тваринницьких ферм.

5.2. Вжити всіх необхідних заходів для забезпечення тваринництва на стійловий період кормами в обсягах згідно з потребою.

6. Запропонувати філіям “Богодухівський райавтодор” ( Корзаченко В.Г.) та ۥۥ Пісочинське ДЕПۥۥ ( Михасюк Є.М.) ДП ۥۥХарків облавтодорۥۥ ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” з метою безперебійного та безпечного руху транспорту в осінньо-зимовий період 2010-2011 років забезпечити дорожнє господарство необхідними пально-мастильними матеріалами.

7. Рекомендувати начальнику Богодухівського управління газового господарства ВАТ “Харківгаз” Фіньку П.І., начальнику Богодухівського району електричних мереж Говорусі С.М. вжити заходів щодо підвищення надійності роботи обладнання, інженерних мереж і споруд для сталого забезпечення споживачів природним газом та електричною енергією.

8. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Жижирій Н.В.) здійснити необхідні заходи та створити умови щодо забезпечення району достатніми обсягами коштів для отримання населенням житлових субсидій на житлово-комунальні послуги, електроенергію, газ, цін на вугілля.

9. Заступнику голови райдержадміністрації Просянику О.М. разом з в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Зиряновою Л.М.:

9.1. Організувати роботу щодо своєчасного виконання запланованих заходів з готовності господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

9.2. Здійснити перевірку готовності котелень, які знаходяться в оренді Богодухівської теплової дільниці ТОВ «Котельні лікарняного комплексу», до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

9.3. Посилити контроль за використанням коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансування витрат, пов’язаних з реконструкцією обۥєктів на території району та коштів НАК «Нафтогаз України» на фінансування будівництва газопроводів.

9.4. У тижневий термін підготувати розпорядження голови районної державної адміністрації з означеного питання.

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 26.02.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 24
  • Публикаций: 0
^
Вот так читаешь этот отчет и сразу на душе тепло становиться.Ностальгия о былом, о хорошем...
Вспоминаешь 27 съезд КПСС и дедушку Л.И. Брежнева: "Страна идет к коммунизму семимильными шагами, вот только коммунальные службы почему-то за ней не поспевают..."
А в остальном: "Все хорошо, прекрасная маркиза, ваш дом сгорел, усадьбы больше нет.. А так, все хорошо, все хорошо..."
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.