Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Довідка про підсумки готовності об'єктів району до сталого функціонування в опалювальному сезоні 2010-2011 років

З метою забезпечення належної підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років проводилась послідовна і цілеспрямована робота з реалізації завдань, визначених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 1 червня 2010 року № 159 “Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального періоду 2010-2011 років” Районна комісія з організації підготовки господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2010-2011 років проводила засідання по галузевим напрямкам з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій, установ району.

Паливно-енергетичний комплекс


Підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу проходить згідно із затвердженими заходами.

Богодухівським районом електричних мереж здійснено огляд 1482 км повітряних ліній (100% до плану), виконано ремонт повітряних ліній протяжністю 171 км (100%) та відремонтовано трансформаторні підстанції і розподільчі пункти в кількості 61 шт. (100 %). Для зменшення втрат електроенергії розчищено 86 км трас повітряних ліній, що становить 100% до планового завдання, замінено 167 опор замість передбачених 164 шт. У поточному році для стабілізації електропостачання на баланс АК “Харківобленерго” Богодухівським РЕМ прийнято 3,4 км повітряних та 0,5 км кабельних ліній, готуються матеріали для прийняття у власність інших обۥєктів.

Богодухівським районним відділенням “Харківенергозбут” виконано наступні заходи: проведена підготовка до роботи систем опалення, утеплення і освітлення виробничих будівель, робочих місць, інспекцією проводиться обстеження електроустановок споживачів, які використовують електроенергію у цілях опалення, проведено обстеження мереж вуличного освітлення та перевірено їх прилади обліку, за необхідністю, в поточній роботі, вносяться зміни до договорів на електропостачання.

Проблемні питання, які існують декілька років, це повна заміна кабельної лінії напругою 10кВ "ТП-59-ТП-437", яка знаходиться на балансі відділу освіти; потребує заміни резервне джерело живлення до центральної котельні. Виникають проблеми із заключенням договорів на експлуатаційне обслуговування з ліцеєм №3, Крисинською ЗОШ І-ІІІ ступенів, професійним аграрним ліцеєм, дитячим будинком інтернатом. Не введені в експлуатацію трансформаторні підстанції на очисних спорудах м. Богодухова та 30-ти квартирному житловому будинку по вул. Комарова. Дані об’єкти живляться по тимчасовим схемам електропостачання, що використовувались під час будівництва.

Управлінням газового господарства Дергачівської філії ВАТ “Харківгаз” проведено 100% комплексне приладне обстеження газопроводів протяжністю 91,7 км, усунуто 21 місце пошкодження ізоляції на газопроводах, повністю виконано фарбування мереж повітряних газопроводів довжиною 1,6 км., відповідно до запланованих заходів проведено ремонтні роботи 7-ми будівель ГРП та 6-ти засобів електрохімзахисту. Витоків газу виявлено не було.

Житлово-комунальне господарство


З метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки житлово-комунального господарства району до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років його сталого функціонування і розвитку підприємств тепло-, водопостачання, житлового та шляхового господарства були затверджені заходи, відповідно до яких проводяться заплановані роботи.

Станом на 22 вересня поточного року до роботи взимку комплексно підготовлено 295 житлових будинків всіх форм власності з видачею паспортів готовності, які були надані в Державну житлово-комунальну інспекцію у Харківській області, що складає 100 % до плану.

По КП «Богодухівжитло» реалізовано заплановані заходи по підготовці житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років:
- розроблено, погоджено та перевірено стан димових та вентиляційних каналів 120 будинків житлового фонду підприємства, з видачею актів державної пожежної охорони, в тому числі за кошти міського бюджету на суму 22,1 тис грн. проведено ремонт димових та вентиляційних каналів житлових будинків по вул. Шевченка, 62, Д.Бєдного, 75д, Шевченка, 30, Загорулька, 18;
- забезпечено наявність договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання будинків житлового фонду підприємства;
- організовано інструктаж жителів багатоквартиртирних будинків з безпечного використання газу та безпечної експлуатації газовими приладами;
- проведено герметизацію інженерних вводів в житлових будинках за адресами вул. Шевченка, 62, вул. Д.Бєдного, 75є.

Залишається гострою проблема недостатнього фінансування капітального ремонту багатоквартирного житлового фонду. Фактично у цьому ремонті виконуються тільки вкрай необхідні роботи з підтримки житлового фонду в придатному для проживання стані. Недостатнє фінансування негативно впливає на технічний стан житлового фонду, його підготовку до наступного опалювального сезону.
Страница 1 из 5 | Следующая страница

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.