Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Турбота про потерпілих на виробництві

Інформація Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань


Невід’ємним завданням страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання є відшкодування шкоди, пов’язаної з втратою застрахованими особами заробітної плати (відповідної її частини), а також у разі їх смерті від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання здійснення страхових виплат особам, які мають на них право.

Станом на 1 січня 2011 року у Богодухівському відділенні ФСНВУ перебуває на обслуговуванні 146 потерпілих та членів їх сімей, у т.ч. 44 осіб, страхові виплати яким призначено після набрання чинності Законом - 01.04.2001 року.

За 2010 рік відділенням прийнято на облік 4 особових справи потерпілих (в т.ч. прийнято з Луганської обл. 1 особову справу) та призначені їм страхові виплати у зв’язку з втратою працездатності від нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання та втратою годувальника.

Відшкодовано по страхових виплатам та медичній реабілітації за 2010 рік 1073,2 тис.грн.

За 2010 рік на відшкодування шкоди потерпілих витрачено 893,6тис.грн.

Понад 55 відсотків (596,6 тис.грн.) від загальної суми призначених виплат складають щомісячні грошові суми в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого.

Прийнято до заліку витрати на виплату пенсій по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві, або професійного захворювання та пенсій у зв'язку з втратою годувальника потерпілим та утриманцям у 2010 році у сумі 77,0 тис.грн.

108 потерпілим (членам їх сімей) проведено індексацію щомісячних страхових виплат. Загальна сума індексації складає 59,4 тис.грн.

Прийнято до заліку в рахунок страхового внеску по 5 підприємствам допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до її відновлення або встановленню інвалідності 19,4 тис.грн.

Розмір одноразової допомоги виплаченої в 2010 році склав 113,1 тис.грн.

Особливу увагу Фонд приділяє забезпеченню медико-соціальної реабілітації, відновленню здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві. Результатом роботи Фонду щодо забезпечення медико-соціальними послугами потерпілих є створення функціонального, налагодженого порядку надання медико-соціальних послуг. До послуг, які надаються потерпілим входить лікування потерпілих в стаціонарних медичних закладах, санаторно-курортне лікування, забезпечення виробами медичного призначення, протезно-ортопедичними виробами, спеціальними засобами пересування (колясками), автомобілями тощо.

За 2010 рік на медико-соціальні послуги потерпілим витрачено 179,5 тис.грн.
- Пройшов стаціонарне лікування в лікувально-профілактичних закладах 1 потерпілий, витрати на лікування склали на загальну суму 12,9 тис.грн.
- Отримали відшкодування витрат за лікарські засоби та вироби медичного призначення 6 потерпілих на загальну суму 17,5тис.грн.
- За 2010 рік витрати на санаторно-курортне лікування склали 46,5тис.грн. по 10 потерпілим, в т.ч. на оплату проїзду до місця лікування відшкодовано 1,4 тис.грн.
- Компенсацію витрат на бензин та транспортне обслуговування отримали 7 осіб на загальну суму 0,8тис.грн.
- Протезними виробами за 2010 рік забезпечено 5 потерпілих на загальну суму 38,7 тис.грн.
- Протягом 2010 року на різні види догляду за інвалідами було витрачено 63,1 тис.грн., у тому числі:
• на спеціальний медичний догляд – 2 інвалідам на суму 22,5 тис.грн.,
• на постійний сторонній догляд –6 інвалідам на суму 26.8 тис.грн.,
• та побутове обслуговування – 7 інвалідам на суму 13,9 тис.грн.


Начальник ВВД ФСНВУ
у Богодухівському р-ні
Г.І. Житник

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.