Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Актуальні питання розвитку освіти

Актуальні питання розвитку освіти.

Інформація відділу освіти  райдержадміністрації

до  Єдиного дня інформування населення 23.09.2010 року

 

 

Модернізація дошкільної освіти - складова оновлення освітніх систем

 

На часі реалізація впровадження в практику роботи цілісного підходу до розвитку особистості, формування життєздатної, гнучкої, свідомої, творчої людини. На це зорієнтована Базова програма розвитку дитини дошкільного віку „Я у Світі”, за якою у 2009-2010 навчальному році почали працювати дошкільні навчальні заклади. Це – перша  програма розвитку, яка орієнтує педагогів на визнання пріоритету розвитку дошкільника як особистості.

 

Всього в Богодухівському районі станом на 01.09.2010р. налічується 1628 дітей віком від 1 до 6 років, з яких охоплено дошкільним навчанням 774 дитини, що складає 43% від загальної кількості дітей дошкільного віку. Середньо-обласний показник становить 60%, по Україні – 57%.

 

В останні роки з урахуванням освітніх запитів населення змінюється мережа дошкільних навчальних закладів.

 

Потребує відновлення роботи Крисинський дошкільний навчальний заклад, адже на території села Крисине проживає 65 дітей від 0 до 6 років. На території Крисинської сільської ради налічується близько 100 дітей.

 

Відновлення функціонування закладу передбачено районною Програмою „Дошкільна освіта на 2007-2011 роки”.

 

Рішенням Богодухівської районної ради від 12 травня 2010 роки № 656 – V ХХХІХ сесії V скликання передано із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району будівлю колишнього інтернату Крисинської ЗОШ загальною площею 346,86 м2 до комунальної власності Крисинської сільської ради для реконструкції і облаштування дошкільного навчального закладу, розрахованого на дві різновікові групи. Очікувана вартість капітального ремонту 801,140 грн. Зараз ведуться ремонтні роботи і планується відкрити Крисинський ДНЗ до кінця 2010 року.

 

Потребує відновлення функціонування Мерлянський дошкільний навчальний заклад, який припинив функціонування більше семі років тому у зв’язку з неспроможністю ВАТ «Кленівське» його утримувати.

 

Заклад потребує передачі у комунальну власність Кленівської сільської ради, поточного ремонту та відкриття.

Павлівською сільською радою складено кошторис для проведення робіт по відновленню функціонування Кручанського дошкільного закладу.

 

Відновлення діяльності потребують дошкільні навчальні заклади с. Івано-Шийчине та Хрущова Микитівка.

 

Актуальною для нашого району залишається проблема охоплення дошкільним навчанням дітей 5-ти річного віку сільської місцевості, забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

Страница 1 из 7 | Следующая страница

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.