Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Показники розрахунків

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 березня 2009 року № 165 “Про заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності обласної та районних державних адміністрацій, забезпечення прав представників засобів масової інформації на безперешкодне та своєчасне отримання інформації про діяльність органів державної влади”.

Турбота про потерпілих на виробництві

Турбота про потерпілих на виробництвіІнформація Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.Невід’ємним завданням страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання є відшкодування шкоди, пов’язаної з втратою застрахованими особами заробітної плати (відповідної її частини), а також у разі їх смерті від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання здійснення страхових виплат особам, які мають на них право...

Звіт про виконання плану роботи Богодухівської районної державної адміністрації на ІV квартал 2010 року

Планом роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2010 року, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.09.10 № 394, було заплановано до виконання 640 питань.

Значна увага районної державної адміністрації при його виконанні була зосереджена на виконанні завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної та районної державних адміністрацій, а також програмами, прийнятими районною радою, та заходами і цільовими комплексними програмами, затвердженими розпорядженнями голови районної державної адміністрації.

Всі заплановані заходи, що були передбачені планом роботи районної державної адміністрації виконані.

Методичні матеріали для проведення дня інформування населення

Методичні матеріали для проведення дня інформування населенняТЕМА: «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2010 рік та завдання на 2011 рік.
Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку господарського комплексу району за 2010 рік слід зазначити, що в цілому ситуація стабільна і прогнозована. Більшість промислових підприємств району наростили обсяги реалізації продукції, спостерігалося покращення показників у будівництві, зросли обсяги вантажоперевезень, господарства району провели комплекс осінніх сільськогосподарських робіт, у соціальній інфраструктурі забезпечене стале функціонування, збережена мережа гуманітарних закладів, підприємства житлово-комунального господарства надають послуги без перебоїв. Зрушилася проблема функціонування дошкільних навчальних закладів, яка тривалий час не вирішувалася.Разом з тим, є ряд проблемних питань, над вирішенням яких ми працюємо і до кінця року сподіваємося зменшити їх кількість. В першу чергу, це стосується покращення показників в агропромисловому комплексі, ліквідації заборгованості з оплати праці, зменшення податкового боргу та недоїмки до Пенсійного фонду України тощо...

Інформація на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 березня 2009 року № 165

Інформація на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 березня 2009 року № 165 “Про заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності обласної та районних державних адміністрацій, забезпечення прав представників засобів масової інформації на безперешкодне та своєчасне отримання інформації про діяльність органів державної влади”.

Проведення семінарів-нарад з сільськими, селищними, міським головами у 2011 році

Проведення семінарів-нарад з сільськими, селищними, міським головами у 2011 році1. Про хід проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій.Організація санітарної очистки населених пунктів району та організація складування утилізації твердих побутових відходів.
Просяник О.М. – заступник голови райдержадміністрації ; Дидика В.О. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації; Ляшенко О.М. – головний державний санітарний лікар району
2. Про проведення підготовчих робіт для якісного проведення нарахувань земельного податку з громадян. Проведення інвентаризації договорів оренди землі з громадян. Каріх І.В.- начальник державної податкової інспекції в Богодухівському районі...

Річний план закупівель на 2011 рік

Річний план закупівель на 2011 рік.

Комунальна установа охорони здоров'я «Богодухівська центральна районна лікарня».

Код ЄДРПОУ 02003899