Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дорогі ветерани, шановні земляки!

Дорогі ветерани, шановні земляки!


Сердечно вітаю вас із Днем Перемоги – святом, в якому назавжди поєдналися велич і печаль, народна гордість і людська пам’ять.

9 травня – священна дата для всього світу, для нашої країни, для кожного із нас. Це велике і водночас дуже особисте свято. У кожній родині є свої герої тієї жорстокої війни, на полях якої вирішувалася доля людства.

Перемога звеличила нашу країну, уславила народ, об’єднала і загартувала його. І сьогодні, коли ми усвідомлюємо Перемогу із нового століття, її значення тільки зростає. Вона дала нам можливість мирно жити і творити, дозволила зібратися і зміцніти, допомогла перетнути межу нового тисячоліття незалежною і вільною державою.

Шановні ветерани! Через неймовірні випробування, через втрати друзів і рідних ви з величчю людської гідності пройшли тяжкими дорогами тієї кривавої війни. Ви відстояли честь, свободу, незалежність Вітчизни. Ми пишаємося вашими бойовими і ратними подвигами. Нам є на кого рівнятися, особливо зараз, коли час вимагає неординарних рішень, мудрості, людяності, віри і надії.

У цей світлий день бажаю вам і вашим близьким щастя, добра, благополуччя, міцного здоров’я, довгих років і мирного неба!

Голова Харківської
обласної ради
Сергій ЧерновЗ повагою.
Голова районної ради
Д.Тризна


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.