Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Терцентр: з турботою про старше покоління

Терцентр: з турботою про старше покоління

Протягом січня проходила гаряча телефонна лінія з директором територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Богодухівської райдержадміністрації Т. В.Корзаченко. Друкуємо запитання – відповіді.

-Тетяно Вікторівно, поясніть, будь ласка, чи маю я право на обслуговування у відділенні соціально-побутової адаптації, якщо я пішла на пенсію за вислугою років?

- Ні, на жаль, не маєте. Відділення соціально-побутової адаптації обслуговує громадян похилого віку (які досягли пенсійного віку) незалежно від їх сімейного стану, не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують надання інформаційних, соціально-педагогічних, соціально-побутових, соціально-медичних, психологічних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримання соціальної незалежності, самообслужування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів, потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

-Які оздоровчі послуги надає відділення?

-У відділенні соціально-побутової адаптації пенсіонери можуть за призначенням лікаря пройти курс масажу, лікувальної фізкультури. Впроваджено арома-фіто-іонотерапія та тренажери, які значно розширили комплекс лікувально-оздоровчих послуг.

-Я – пенсіонер. Давно мрію оволодіти персональним комп’ютером. Чи можливо здійснити це на базі Університету третього віку, який діє у відділенні терцентру?

- Факультет комунікаційних та інформаційних технологій планували відкрити в навчальному періоді 2012-2013р.р.. Але, на жаль, через відсутність належної кількості комп’ютерної техніки, цей факультет поки що не почав свою роботу.

В подальшому установа планує розширити матеріально – навчальну базу до необхідної, і тоді, сподіваюсь, Вам удасться здійснити свою мрію.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.