Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прийомна сім’я - шанс на нове життя

Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла пряма телефонна лінія з начальником служби у справах дітей Богодухівської РДА З.М.Галілей на тему  «Створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу».  Друкуємо запитання-відповіді.

- Скільки у Богодухові та Богодухівському районі створено дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей? ( О.В.Пилипенко)

- На сьогодні у місті Богодухові та у Богодухівському районі створено та функціонує один дитячий будинок сімейного типу та 12 прийомних сімей, де виховуються 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

- Чи буде мені відомо про хвороби, які є у дітей, якщо я захочу створити прийомну сім’ю? ( З.П.Назаренко)

- Майбутні прийомні батьки обов’язково одержують інформацію про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дітей, яких вони бажають взяти на виховання та спільне  проживання. Медичний працівник надає інформацію та ознайомлює з медичною карткою дитини під час знайомства у притулку чи іншому закладі, де на той час перебуває дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування.   

- Які доходи я повинна мати, щоб створити прийомну сім’ю? ( Л. П.Глущенко)

- Особа, яка не має постійного заробітку (доходу), не може створити прийомну сім’ю. Якщо Ви працюєте, то середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за  попередні шість місяців, що передували місяцю звернення із заявою про утворення прийомної сім’ї, не може бути менший, ніж розмір прожиткового мінімуму.

- Які кошти отримують прийомні батьки на дітей? (Т.М.Ситник)

-  За прийомними дітьми  зберігаються раніше призначені аліменти, пенсія, інші види державної допомоги. Кошти, що належать прийомним дітям як пенсія, аліменти, інші види державної допомоги, переходять у розпорядження прийомних батьків і витрачаються ними на утримання прийомних дітей.

Розмір щомісячної  державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку.

Одному з прийомних батьків виплачується грошове забезпечення. Порядок призначення і виплати грошового забезпечення визначається Кабінетом Міністрів України.

Державна соціальна допомога і грошове забезпечення виплачується щомісяця і перераховуються на особові рахунки батьків – вихователів у банківській установі за їх вибором.

- Чи планується у цьому році створення прийомних сімей? ( М.І.Оксенич)

- Так, планується. У цьому році ми створили 4 прийомні сім’ї, куди влаштували 6 дітей. На даний час працівники служби у справах дітей працюють у цьому напрямку, до кінця року плануємо довлаштувати хлопчиків та дівчаток у вже створений дитячий будинок сімейного типу, а також довлаштуємо двох дівчаток у вже створену прийомну сім’ю.

З питань створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, усиновлення та встановлення опіки та піклування звертайтеся до служби у справах дітей Богодухівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: вул. Міліцейська, 2, тел.3-41-42.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.