Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Випалювати сухостій не можна

Випалювати сухостій не можна

 

 

Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла «пряма лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сергієм Михайловичем Церковним. Тож друкуємо відповідь на поставлене запитання.

 

- Навесні часто спостерігається випалювання залишків сухої рослинності, яке межує з лісовими насадженнями та домоволодіннями, що може призвести до пожеж. Чи вживаються заходи з боку органів виконавчої влади щодо недопущення даних випадків?

- З боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування проводиться пропагандистська робота щодо недопущення випалювання сухої рослинності. Здійснюється патрулювання. Але, як показує життя, цього виявляється недостатньо, і випадки випалювання виникають знову і знову. Винуватців викрити практично неможливо, бо «хто ж сусіда видасть». Як наслідок,  викликається служба «101», ведеться гасіння зайнятої полум’ям сухої рослинності, на це витрачаються чималі матеріальні засоби і, врешті-решт, забруднюється атмосферне повітря. В той час, коли цьому можна легко запобігти: лишень необхідно правильно усвідомити небезпеку, яку несе пожежа та вчасно зупинити «сусіда» від неправомірних дій.І як додаток хочеться сказати:  

 

Шановні мешканці Богодухівського району! Не за горами вже літня пора, всіх «тягне» вийти на природу, заспівати пісню біля багаття і т.п. Виключіть, будь ласка, з свого переліку місць відпочинку ЛІСИ та ЛІСОСМУГИ! 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.